Перейти до змісту

Ведення сімейного бюджету


Liberta

Рекомендовані повідомлення

Постало питання ведення сімейного бюджету. Постійно десь «діваються» гроші, потім навіть не можна згадати, на що вони були витрачені. Хочу вести облік з подвійним записом, щоб все контролювалось. Для цього підійде найпростіша бухгалтерська програмка, але щоб можна було коректувати план рахунків. Хто знає, де таке можна скачати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарахуйте себе наказом по сімї на посаду головного бухгалтера, всі оплати проводьте по рахунках-фактурах, актах виконаних робіт, на оплати звище 100 грн проводьте тендери, ніякого чорного налу, пластикові картки вилучити, зберігати в сейфі.

Тоді під контролем буде кожна гривня :)

А якщо серйозно, то у нас, наприклад, бюджетування проходить на кухні, глобальні питання вирішуємо разом, локальні по ситуації, всі паперові фінансові документи в дружини (комуналка, квитанції про різні сплати) вона то всьо веде. а дрібні витрати моніторяться випискою по картковому рахунку, що, коли і де тратилось, якщо є необхідність. Вести бухгалтерський облік бюджету поки що питання не поставало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зроби собі статті витрат в екселі потім підсумуй стовпчики і все буде ок. Так само стовпчики на доходи і вийде тобі картина просто ідеальна

Я так веду 5 років уже. Точно можу сказати скільки на харчі, на авто, на бензин, на дитину,на покупки, на ліки ітд пішло кожен місяць і за рік. Потім цікаво прослідковувати як зростали ціни на харчі і все інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://easyfinance.ru/ — дуже зручний сервіс. Різні валюти, необмежена к-ть рахунків, фінансові цілі, бюджет, звіти і т.д.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене головна проблема в тому, що в мене бізнес-каса (послуги) і особиста каса - ніби спільні. Я думаю, що в більшості підприємців так само. І немає стабільності доходу. Ніякої гарантії немає, що я десь не втратила гроші, не віддала лишнього і десь не недоотримала.

Я раніше вела в Екселі, як пише Hank, але потім закинула, бо вирішила, то марна справа і головне заробляти більше, ніж тратити, крім того, такий метод підходить тим, в кого стабільний дохід. але тепер мушу знову повертатись до обліку, тому що підприємницькі доходи ніби в одному котлі з сімейними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... але тепер мушу знову повертатись до обліку, тому що підприємницькі доходи ніби в одному котлі з сімейними.

Тобі підійде маленька частина програми Хепі-бух підприємець в частині обліку доходів і витрат. Демо-версія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раніше вела в Екселі, як пише Hank, але потім закинула, бо вирішила, то марна справа і головне заробляти більше, ніж тратити, крім того, такий метод підходить тим, в кого стабільний дохід. але тепер мушу знову повертатись до обліку, тому що підприємницькі доходи ніби в одному котлі з сімейними.

В нас навпаки: спочатку була якась програмка, яка протрималась 2 міс. Зараз, вже більше як пів року - ексель (і для підприємництва і для дому).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://easyfinance.ru/ — дуже зручний сервіс. Різні валюти, необмежена к-ть рахунків, фінансові цілі, бюджет, звіти і т.д.

Подивилась, ніби насправді зручно, але якось стрьомно вести фінанси онлайн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ікселі я веду і підприємницькі доходи/витрати і домашні. Все зручно, навіть через те, що ти сам собі робиш форму яка тобі ручна, але я і досі її вдосконалюю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивилась, ніби насправді зручно, але якось стрьомно вести фінанси онлайн :)

Ну, якщо ваше справжнє прізвище Трамп, то так, вести фінанси он-лайн — це нонсенс :) В іншому випадку в чому саме стрьом? Податкова, бандити, чоловік/жінка взнає? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...