Перейти до змісту

Джип протаранил 20 авто в центре Москвы (видео самосуда)


nikolas

Рекомендовані повідомлення

Владелец серебристого внедорожника устроил крупную аварию в центре Москвы. Владельцы покореженных машин учинили над ним самосуд.

Задержать лихача за рулем "Хендай Терракан", который протаранил более 20 автомобилей на Садовом кольце, удалось не сразу.

http://www.youtube.com/watch?v=R0yMe8_ERrg&feature=player_embedded

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Владелец серебристого внедорожника устроил крупную аварию в центре Москвы. Владельцы покореженных машин учинили над ним самосуд.

ЖАХ :(:huh: .

І те, що зробив він. І те, що зробили з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фу.. які вони всі варвари. розбите авто ще не причина калічити людину. мені здається що мєнт спровокував подальші аварії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ребята, застрелите его уже..." - пішоходи так спокійно просять ДПСників :D

"Мне пох@й, я сам из милиции" - і це каже тіп який лежить в калюжі крові :D

кляті москалі... повбивав би :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю: ось до чого приводить оця мажорська безневинність, і думка шо я крутіший за всіх бо маю хюндай джип.+ п'яний мабуть.

самосуд зараз набагато впливовіший за звичайний суд, всієї історії незнаю, але по тому що побачив підтримую всіх, крім мєнта.

він перш за все служитель порядку.а він ще й перший в драку поліз :lol:

За рулем внедорожника находился 44-летний москвич Олег Н. Перед тем как развернуть в центре столицы настоящие военные действия, мужчина заезжал к своей гражданской жене Татьяне, чтобы отвезти в гимназию 12-летнего сына, который живет с матерью. За 2 часа до происшествия Олег позвонил своей матери.

- Я не могу поверить, что такое могло произойти! - вздыхает мама дебошира Светлана Константиновна. - Он со мной разговаривал нормальным трезвым голосом. Олег вообще никогда за руль пьяным не садился да и выпивал крайне редко. Он работал видеооператором, учился на режиссера. Мой сын - очень тонкий, творческий человек. Я подозреваю, что он был чем-то взволнован. Накануне его мучила бессонница.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тварюка той водій, то щастя, що ще живі всі полишалися і в машинах, і на вулиці під час його чудєс на віражах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція блін... мусора а не міліція. Не може належним чином затримати правопорушника, лупить ногою по водієві у машині а потім як той вийшов не може його затримати, а тільки своєю палкою як від мух відмахується. І!!! те чудо сідає назад за кермо і їде. Далі разом із натовпом луплять його ногами :blink: то є правозахисники???? М-да Згідний що того вар"ята за кермом треба було-б добряче наказати, але хто розібрався з його вчинком, може він хворий на голову, а бо ще щось сталось. На сам перед треба залишатися людиною а не варваром....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція блін... мусора а не міліція.

"Мне пох@й, я сам из милиции" - і це каже тіп який лежить в калюжі крові :D

Мені здається, що фраза "Я сам из милиции, мне пох@й" належить ногам в правому нижньому кутку в синій формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію тих хто накинувся на міліціонера...

Відео ж не повне. Цей придурок п'яний або накурений почав лупити припарковані авто і їхати далі. Потім його почали переслідувати даішники, коли наздогнали він опирався затриманню що далі було видно на відео... 

А що мав же робити мєнт? Він бив по ногам, щоб той зняв ноги з педалей. Був би це амерканський коп - пристрелив би його зразу... А так правильним вважаю самосуд. Тварь яка таке робить з 2,5-тонним залізом нічим не краща від злочинця з пістолетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний з тобою але я за те що він дав у друге йому сісти за кермо!!! Чого він не заламав його або просто не повалив на землю та не попросив допомоги оточуючих скрутити його? Потім при всіх також ногами помахав!!! Де лице міліції, лице стражу правопорядку? Самосуд чинити не можна, інакше також можна перетворитися на жертву правосуддя... сісти разом з тим злочинцем. А якби вони його там вбили? 100% посадили б того Дайця... бо він не догледів.. не зупинив самосуд. Ось так малята

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наверніка погранічнік, простий следователь так би не казав)

"Бєзпрєдєл!!!" Як кажуть в опридільонних кругах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...