Перейти до змісту

Чи заслуговує Амінодав БАН


vanus

БАН  

24 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Так, тому що цей його пост - http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=7377# є однозначним наміром розпалити міжнаціональну ворожнечу, стравити користувачів форуму, привернути до себе увагу, і принизити громадян України.

За цим лінком - http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=4324 стаття про те, як поступають в Росії з такими провокаторами (до речі, українцями). То чому ми повинні терпіти на форумі таке відверте знущання?

Амінодав не лише процитував повністю статтю, він її ще й підтримав. Отже, це його точка зору. Однак її він нехай тримає при собі, а не тут. Я вже писав: якщо десь в Інтернеті є навала всякого гівна - це не причина, щоб його сюди тягти.

Цей пост Амінодава є яскравим свідченням того, що в дійсності він не відстоює свою точку зору в полеміці, а провокує користувачів форуму на сварки. З такими намірами йому тут робити нічого. Цей форум відкритий усім, хто вміє себе вести, як нормальна людина. Амінодав не може себе вести таким чином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заслуговує за сеператизм і провокації. При чому це він робить не із-за своїх глубоких переконань щодо українців, а просто щоб зіпсувати людям настрій безглуздою дискусією з ним. imho

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik

А чого зразу бан? Жми мінус і буде тобі щастя. І взагалі краще на форуми не ходити, бо люди там різні і мало шо вони можуть понаписувати, для чого дарма нервуватись і шось комусь пояснювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ссамого начала предлагал забанить бойца,

а то ранняя весна..... гормоны бурлят....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заслуговує. Вище вже впринципі все викладено і додати щось я неможу з етичних міркувань і ще через те що то будуть одні мати через які і мені буде БАН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував "За"

Аргументація проста: я одразу вас попередив, що ми маємо справу з провокатором, але не всі це зрозуміли і хотіли йому щось логічно пояснити.

Підтвердження: йому навіть вдалося розсварити Plum’a i difoto, які здається, і на пиво разом ходять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чем эта статья отличается от той, которую накануне нам предложил модератор? разве, что "взгляд с другого берега"?

а может просто в "топку" политику с форума - есть спец. форумы - там и упражняться, если кому этого так хочеться... Там и реакция будет адекватная...

Да и к чему проводить голосование, поле "свершившегося факта" "забанения", для отмазки - типа "демократия"? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imo, Аминодава баннить не стоит. его позиция по-своему интересна и заслуживает уважения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтвердження: йому навіть вдалося розсварити Plum’a i difoto, які здається, і на пиво разом ходять...

Вот еще одно Ваше нелепое утверждение! :D Я с Plum? Поссорились??? :):):)

Тут уж, пардон, у всех "кишка тонка", не только у Аминодава!

Не помню кто сказал, но он в нашей бурной дискуссии двадцатерых раскидал по политтатами своими аргументированными репликами! А страстно патриотически настроенные юзеры были не в состоянии что-либо обдуманное ответить, поэтому высказывались все больше на эмоциях!!! Вы прочитайте топики с его участием, какие провокации?? Кого-то обидели его реплики? Извините, на таких часом балконы падают!

То, что он всколыхнул настроения на борде - да, не спорю! Однако, чтобы избежать столь бурных реакций на его ответы, модератору стоило бы потереть не совсем корректные реплики в его сторону!!! Но нет...как же... ведь модератору так дорога "рідна мова", что он закрывает глаза на наглые выпады "патриотов" и с помпой в безоговорочном порядке отправляет человека в бан!

Единственный вопрос, который меня тревожит, так это чрезмерная заполитизованность модератора, которая ОЧЕНЬ схожа с так нелюбимой всеми украинцами политикой компартии.

Кто не с нами, тот москаль ??? так, пане Vanus???

И еще раз могу повторить: ныне бразды модерирования не тому даны!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И еще раз могу повторить: ныне бразды модерирования не тому даны!!!

Самозванців нам не треба, модером буду я. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтвердження: йому навіть вдалося розсварити Plum’a i difoto, які здається, і на пиво разом ходять...

Единственный вопрос, который меня тревожит, так это чрезмерная заполитизованность модератора, которая ОЧЕНЬ схожа с так нелюбимой всеми украинцами политикой компартии.

Кто не с нами, тот москаль ??? так, пане Vanus???

И еще раз могу повторить: ныне бразды модерирования не тому даны!!!

1. Ні не так. Тут на форумі є один мій друг який ніколи не залізає в цей Підфорум

Спитай його коли він від мене чув слово москаль? Можеш в ПМ послати до "dimka"

Це мій кращий друг і він росіянин і в нього зі мною немає проблем. І постійно говорю йому Діма слід культуру підіймати тоді проблем не виникне. В мене стільки друзів і знайомих з Росії що ви собі не уявляєте. А москаль для мене це той хто ненавидить україну всі інші росіяни це родичі мої по крові.

2. А є безкультурщини такі як діфото - які посилають на ХХХ. Вам НЕ СТИДНО ДІФОТО

Ви ж самі з цим матом навіть не помітивши купились на провокацію, ЦЕ ВАМ не хватило слів

заперечити мої погляди.

Розуміючи що всіх збудила діяльність провокатора я вас не забанив

3. Амінодав не назвав жодного доказу. Все що він сказав повна нісенітниця і підставляння фактів. І щоб брехня виглядала за правду він брехав по повній. Проте всім це підходило доки він не почав розводити "офтопп" по всіх темах за що і був наказаний

Мало того він жодного разу не спростував вислови 20-х опонентів

Прошу всіх заспокоїтись інакше всіх запрошую до себе в баню де я "клятих москалів" попарю по сраці березовим віником.

О і чуть не забув ----

ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ФОРУМУ БАН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила розділу

1. не матюкатись 2. не обзиватись 3. не флудити 4. старатись не відходити від теми

что он нарушил из вышеперечисленного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 georg:

ну вроде как во флуде обвиняют, но флуд - понятие субьективное ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму Амінодав просто хотів провести експеримент: чи забанять його за подібні випади і якщо забанять то наскільки швидко :D

З.І. Сподіваюсь що він задоволений результатами свого експерименту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Второе снизу!!!!!!!!!

NO COMMENTS

он в нашей бурной дискуссии двадцатерых раскидал по политтатами своими аргументированными репликами! А страстно патриотически настроенные юзеры были не в состоянии что-либо обдуманное ответить, поэтому высказывались все больше на эмоциях!!! Вы прочитайте топики с его участием, какие провокации?? Кого-то обидели его реплики? Извините, на таких часом балконы падают!

Прямо в цель!!!!!

Я против. Хех, действительно когда нечего было сказать против фактов Аминодава то в ход шло "битие репы" и прямые нападки и угрозы в его сторону, он конечно же отбивался.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...