Перейти до змісту

Де можна в Луцьку виготовити наклейкі?


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Потрібна кругла наклейка паперова, діаметром 6 смс, кольорова.

Тирайж 100-500 штук, може хто знає де по помірній ціні надрукувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліграфічна майстерня по вул. Ярощука 3,навпроти центру зайнятості.

т. 72-12-34

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропонуємо вашій увазі комплекс поліграфічних послуг до Новорічних та Різдвяних свят.

Виготовляємо сувенірну та подарункову продукцію З ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЄЮ, зокрема – візитівки, календарі любих розмірів та форматів, пакети сувенірні паперові, блокноти, каталоги тощо

Тираж – від 1 шт.

Звертайтесь, ДОМОВИМОСЬ

099 3152494

068 3248057

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я друкував на Факторії. вул. КонЯкіна, колишня пожежна частина(вроді). Біля Адранеліна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки мені відомо в Арт-дизайна власного обладнання (відповідного) нема, а якщо підходить струменевий екосольвентний друк Факторії (720-1440 dpi)то тоді можна і на Ініціал (Волі 2). Хоча як я зрозумів мотрібен цифровий друк.

vladkominfo

А1 формат, односторонній, на звичайному папері, (граматурою не менше 150г/м2, мат) з якістю, наближеною до офсету, без дизайну, дешевше 50 грн зробите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Оскільки дещо розбираюсь в даному питанні добавлю хто в Луцьку має екосольвентні плотери.

Власне обладнання мають:

1. Факторія - мімакі

2. Ініціал – муто

3. Візуал – муто

4. Креатив – роланд

Усі плотери японські, але від себе зазначу, що 90% успіху залежить від друкаря, тому вирішувати вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки дещо розбираюсь в даному питанні добавлю хто в Луцьку має екосольвентні плотери.

Власне обладнання мають:

1. Факторія - мімакі

2. Ініціал – муто

3. Візуал – муто

4. Креатив – роланд

Усі плотери японські, але від себе зазначу, що 90% успіху залежить від друкаря, тому вирішувати вам.

Поправочка: Ініціал, Візуал - мільдсольвентні плоттери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки дещо розбираюсь в даному питанні добавлю хто в Луцьку має екосольвентні плотери.

Власне обладнання мають:

1. Факторія - мімакі

2. Ініціал – муто

3. Візуал – муто

4. Креатив – роланд

Усі плотери японські, але від себе зазначу, що 90% успіху залежить від друкаря, тому вирішувати вам.

Інформація не достовірна і помилкова.

У багатьох з цих фірм стоїть далеко не одна машина.

Та й кому з пересічних така інфа взагалі потрібна?<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки дещо розбираюсь в даному питанні добавлю хто в Луцьку має екосольвентні плотери.

Власне обладнання мають:

1. Факторія - мімакі

2. Ініціал – муто

3. Візуал – муто

4. Креатив – роланд

Усі плотери японські, але від себе зазначу, що 90% успіху залежить від друкаря, тому вирішувати вам.

Інформація не достовірна і помилкова.

У багатьох з цих фірм стоїть далеко не одна машина.

Та й кому з пересічних така інфа взагалі потрібна?<_<

залежить від розміру наклейки, в даному випадку - полюбому еко- мільд- сольвент. Але самоклеючий папір... якщо я не помиляюсь ВСІ зазначені контори на ньому не друкують на цих плоттерах, хатя малолі...

щодо інфи: може вони думають що "кінцевому" клієнту буде дешевше звернутись напряму на підприємство а не до посередника)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація цілком достовірна, але не повна тому, що навряд чи кому потрібні наклейки надруковані на гранд форматі. Ви цілком праві щодо пересічного споживача, але шорокоформатники, як і автомобілі теж відрізняються за якістю, у всіх один принцип друку але виконання різне, а це вже може суттєво впливати на якість друку. Але зараз не про це.

Що до наклейок, в залежності від очікуваного результату їх можна друкувати на самоклеючій плівці і при необхідності виконати контурну порізку і отримати наклейку довільної форми. Тепер по матеріалах, так тут вибір взагалі великий, наприклад нещодавно друкували на Факторії на натяжних стелях, які не призначені були для друку вийшло дуже таки пристойно, тому я думаю і на самок лейці можна зробити аби тільки було бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись і Ініціал займався натяжними стелями...екслюзивно на Західній Україні... Мені навіть довелось розробляти "технологію" друку. Все до пори до часу, був період що друкували успішно, все виходило гут, в 1 прекрасний момент запороли метрів з 12 квадратних (було суцільне зображення, наприкінці вийшов брачок), а оскільки матеріал чужий і дорогий (від 10 євро/м2), замовник попросив компенсацію... Це при тому що домовлялись що весь друк - на власний страх і ризик бо матеріал не призначений для сольвентного друку. Та сама історія і з тентовою тканиною. Так що, колеги, друк на непристосованому матеріалі - той ще ризик і гємор для друкаря. І привід для сварки замовник/виконавець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...