Перейти до змісту

Наклейки, що світяться


anthony05

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка де в Луцьку можна купити наклейки для стін та стель, які світяться. Детская%20комната.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я бачив на варшавському базарі, оптовий.

Тількі там зірочькі, місяці всякі, одним словом небо в дома на потолку) ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пеліканах\тигресах\крохах того добра навалом \було в всякому випадку коли я купувала таке дочці подруги\. А зараз вже і на базарі купа - починаючи з магазинчиків "все по гривні" і далі. Але з власного досвіду скажу - не настільки яскраво воно світить як на вашому малюночку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з власного досвіду скажу - не настільки яскраво воно світить як на вашому малюночку

В мене не наклейки, а пластикові зірочки та планети (тобто таких, як там на меблях (фото) немає)post-8000-0-03037300-1292451969_thumb.jp

Світяться, коли темно - дуже гарно і яскраво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де купляли і за скільки? також цікавить.

Моя покупка давно не актуальна. Просто декілька штук наклеєні, а інші чекають нового житла.

Куплені рік назад за 100грн (150 елементів) через інет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де купляли і за скільки? також цікавить.

Моя покупка давно не актуальна. Просто декілька штук наклеєні, а інші чекають нового житла.

Куплені рік назад за 100грн (150 елементів) через інет.

Скажи будь-ласка сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя покупка давно не актуальна.

Скажи будь-ласка сайт.

Ну я ж сказала - не актуальна!

Я б з радістю повідомила вам усім сайт, якби він був...

В одній з груп на "однокласниках" дівчина продавала 6 коробок. Я тоді забрала передостанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні обійшов весь оптовий на Варшавці, незнайшов, хоча деякі продавці кажуть що були такі набори по 75грн. Якщо хтось щось буде чути-бачити стукате, цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Добрий день, я займаюсь наклейками, що світяться в темряві. Цей напрямок в Україні не досить поширений і ми тільки починаємо їх виготовляти. На відміну від китайських пластмасових у нас:

1. Виробництво на території України

2. У нас наклейки, які можна чіпляти на будь-яку поверхню (стеля, телефон, одяг, автомобіль) - вони не бояться дощу чи снігу.

3. Період свічення понад 8 годин.

4. Яскравість світіння набагато більша, тому що верхній шар повністю покритий люмінофором, а не сумішшю і т.д.

Якщо вас щось зацікавило, ви можете відвідати наш веб-сайт: www.lumen.in.ua

На сайті є вся інформація про цей та інші товари, які світяться в темряві а також номери телефонів по яких можна звязатись з нами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Перший час, після «зарядки» світлом, світіння люмінофора найяскравіше, потім воно поступово згасає на протязі 8-10 годин."

а є у вас примірник, щоб можна було його випробувати?

яка вартість наклейки розміром 300х1000 - середня ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...