Перейти до змісту

продам відеокарту VC Asus EAH5670/DI/1GD5


Рекомендовані повідомлення

відеокарта

VC Asus EAH5670/DI/1GD5

pcie_radeon_hd5670_1024mb_128bit_ddr5_eah5670di1gd5_257366949.jpg

ціна 800 грн

http://www.3dnews.ru/news/asus_radeon_hd_5670_s_zashitoi_ot_pili_i_treshin/

Тел. +38 (097) 759-59-36,

+38 (095) 421-95-13

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова чи б/у? Якщо б/у то вибачайте, але 800 грн (100$) вона коштувала навесні будучи новою (якщо судити по тій ссилці, яку ви подали), цитую "...ATI Radeon HD 5670, являющегося первым совместимым с DirectX 11 продуктом такого рода в ценовой категории «до $100»"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

з огляду на ось цю вашу тему ціна їй вже явно не 800 грн, і манібек там має бути хочаб тижня 2...

P.S. А взагалі-то варто людям по-чесному вказувати причину продажу

хай там навіть вона і на інших системах паше нармуль
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео 100% справне

гарантія на відекарточку 3 роки

манібек? не має проблем, за тиждень відеокарту можна вздовж і впоперек потестити.

так дійсно відео не стає на MB MSI H55M-ED55 - НЕСУМІСНІСТЬ

з іншими материнками працює стабільно

ціна відеокарточки 800 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що ж ви її не принесли назад де купляли якщо вона в вас несумісна? невистачило 14 днів щоб пересвідчитись "вздовж і впоперек"?

коротше я про те що торг все-таки умісний і аргументований. краще заплатити тут http://hard.rozetka.com.ua/ru/products/details/40047/index.html 816грн+50 доставка=866грн і мати 100-пудово нульцеву відяху яку можна буде офіційно поміняти протягом 14 днів (якщо вона не стане якимось чином на ще якусь мамку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вказую людям де і що купляти!

я пропоную відеокарту за нормальною ціною. хто захоче - придбає, ні - поставлю на наступний свій комп'ютер

я взагалі не розумію VadimM. підвщениа цікавість до девайсу. можливо хочеш купити? продам! за 800 грн. ні? нічого страшного, якось переживу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

818 гривен цена новой, + не знаю кто ещё берет такие карточки? Для чего они нужны вообще?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вказую людям де і що купляти!

я пропоную відеокарту за нормальною ціною. хто захоче - придбає, ні - поставлю на наступний свій комп'ютер

я взагалі не розумію VadimM. підвщениа цікавість до девайсу. можливо хочеш купити? продам! за 800 грн. ні? нічого страшного, якось переживу

Взагалі-то я і не вказував нікому де і що купляти. Підвищена цікавість тому що але там торг має місце. ІМХО ціна ненормальна, ви її так не продасте, а якщо свій наступний комп збиратимете не через місяць, то відяха буде безнадійно застаріла і тягнутиме навіть не на 650, як вам тут вже пропонували. Вона припаде пилючкою і нікому не принесе "актуальної" користі. Тільки дурень дасть да неї 800 грн, але не забувайте приказку - краще з розумним загубити ніж з дурнем знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть за мене не переживайте,

я вже якось справлюся..

головне не нервуйтеся, адже всі хвороби від нервів :rolleyes:

мушу вам сказати дякую за ап теми :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стараюсь! шкода що це нічого не дасть. Щодо нервів - я знаю що моя гірша і дешевша, чого мені нервуватись, я вивчив конкурентів, напоровся на вас і зачепився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
700 менше не віддам?

ну я ж казав що торг завжди умєстєн

P.S. за "ап" можете не дякувати:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

823 грн. ділимо на 100 і множимо на 70 дорівнює 580 грн. ну добре 600-650 а не 700 і манібек десь 3-4 дня як мінімум.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна поки 700 грн

вона на компі стояла максимум 2-3 години, тому -30% тут недоречні.

гарантія присутня

манібек присутній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...