Перейти до змісту

Сутінки. Сага. Затемнення / The Twilight Saga: Eclipse (2010) BDRip Ukr/Eng


leonon

Рекомендовані повідомлення

Сутінки. Сага. Затемнення / The Twilight Saga: Eclipse (2010) BDRip Ukr/Eng

1011190842145606_f0_0.jpg

Жанр: Триллер, Фентезі, Жахи, Мелодрама

Країна: США

Кіностудія / кінокомпанія: Imprint Entertainment

Режисер: Девід Слейд

Актори: Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон, Тейлор Лаутнер, Анна Кендрік, Майкл Уелш

Сюжет:

Сієтл охоплений чергою таємничих вбивств, а захоплювана спрагою помсти вампірша продовжує пошуки Белли, яка знову виявилася в смертельній небезпеці. Крім того, знаходячись в епіцентрі всіх подій, Белла вимушена робити вибір між коханням до Едварда і дружбою з Джейкобом, знаючи що її рішення може послужити поштовхом до відновлення давнього протистояння між вампірами і перевертнями.

Окрім всього іншого, їй належить прийняти ще одне важливе рішення: життя або смерть, адже закінчення середньої школи вже не за горами.

Тривалість: 02:03:59

Якість: BDRip

Розмір: 1.79 GB

Відео:

кодек: XviD

розмір кадру: 720x304

бітрейт: ~1700 кб/с

Аудіо # 1:

мова: українська

переклад: професійний дубльований

кодек: AC3 2.0

бітрейт: 192 кб/с |LINE|

Аудіо # 2:

мова: англійська

переклад: оригінал

кодек: MP3

бітрейт: 160 кб/с

Скапищено з - http://www.hurtom.com

.avi"]Кіно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то что по ссылке файл называется Four.Lions.(2010).Avo.Serbin.avi так и задумано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається навіть і тему повинні створювати дівчатка років 12-20.... якраз і вони кіпятком шось роблять від такого фільма,а серьйозним людям нашої статі я раджу не качати,соплі і сльози і дитячі вигадкі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А специфекти казали нічого так))

Да і першу і другу частину дивився, то третю треба тоже глянути) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то что по ссылке файл называется Four.Lions.(2010).Avo.Serbin.avi так и задумано?

:) неа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм на ftp - The Twilight Saga Eclipse.2010.BDRip.Ukr.Eng.[4epHa9 PaketHica CORPORATION].avi

Щось з посиланням не склалось.

pokemon - якщо здається, треба хреститись, серйозним людям? - вигадкі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається навіть і тему повинні створювати дівчатка років 12-20.... якраз і вони кіпятком шось роблять від такого фільма,а серьйозним людям нашої статі я раджу не качати,соплі і сльози і дитячі вигадкі!!!

минули часи, коли вомпєри були як вомпєри - хоча б зовнішність відповідала жанровій стилістиці... а то :mdr: скоро на подіум вийдуть,красавци в бльостках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в фільмі повноцінна історія чи для розуміння треба переглянути ще попередні дві частини "саги"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи для розуміння треба переглянути ще попередні дві частини "саги"?

ооо, да... не зрозумієш - багато втратиш :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно... Я ж серйозно запитую :rolleyes: Щоб вирішити погане чи хороше кіно треба його спочатку переглянути. Багато про нього говорять, а я "нівіділ-нізнаю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіно дійсно орієнтовано на підлітків, але наш вибір - мати вибір, не наривиться - не їж )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штамповка. не сподобалося 2 години соплів.

Не в плані, що дитяче (і так ясно, що прищаві підлітки пісяли кип'ятком). Я про те, що надто довге та нудне. Мабуть, намагалися передати атмосферу книги - і нічого не вийшло.

- Індіанець розповів легенду - і все потрібно було зробити так, як він розповів. ... немає слів. :)

- Дівка сама не може визначитися кого хоче - холодного вампіра чи гарячого вовка? В 4-й частині з'явиться козел - якого вона просто змушена буде полюбити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...