Перейти до змісту

Продажа и обмен, всего что связано с аквариумистикой....


mat

Рекомендовані повідомлення

Хлопці, повторюю прохання. Якби не сказала виховательці, то вдруге не просила би. Незручно перед людиною!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

tamiris, чесно, вчора мав зайти, не встиг <_<

не підкажеш, коли там тиха година, планую в обід підійти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tamiris, чесно, вчора мав зайти, не встиг :D

не підкажеш, коли там тиха година, планую в обід підійти.

Тиха година з 13.00 до 15.00.

keepo, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в садочку. І вчора ж наловив рибок, поставив банку на стіл... і забув. сьогодні заберу і привезу в луцьк. Завтра, якщо все буде нормально, відбудеться запуск риби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба випущена, в кількості 5-6 штук, присадив гілку елодеї. Чим багаті тим і раді. Риба, доречі. Взята тижнем раніше в тов. Maximus.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба випущена, в кількості 5-6 штук, присадив гілку елодеї. Чим багаті тим і раді. Риба, доречі. Взята тижнем раніше в тов. Maximus.

Можу валіснерію дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба випущена, в кількості 5-6 штук, присадив гілку елодеї. Чим багаті тим і раді. Риба, доречі. Взята тижнем раніше в тов. Maximus.

Можу валіснерію дати.

ДАЙ!!!!!!! :)

Риба випущена, в кількості 5-6 штук, присадив гілку елодеї. Чим багаті тим і раді. Риба, доречі. Взята тижнем раніше в тов. Maximus.

А-а-!а!!! (це радісний вигук). :huh: Я перед тобою в боргу. ДЯКУЮ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба випущена, в кількості 5-6 штук, присадив гілку елодеї. Чим багаті тим і раді. Риба, доречі. Взята тижнем раніше в тов. Maximus.

Можу валіснерію дати.

ДАЙ!!!!!!! :smile3:

Риба випущена, в кількості 5-6 штук, присадив гілку елодеї. Чим багаті тим і раді. Риба, доречі. Взята тижнем раніше в тов. Maximus.

А-а-!а!!! (це радісний вигук). :ok2: Я перед тобою в боргу. ДЯКУЮ!!!!

Валіснерія самовивоз. Район кінотеатр "Промінь" Мій. ICQ 441-125-333

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Продаю пару меченосців (самка і самець), довжина тіла (без хвоста) 4 см. ціна за пару 20 грн.

Продаю скалярію (Кої), довжина тіла (без хвоста) 4 мм - 4,5 мм, ціна 15 грн. В скаляріїї є невеличка вада одне око трішки більше за інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

потрібен маленький акваріум =) для "золотої рибки" буду дуже вдячний якшо хтось зможе продати за невеликі кошти =)

З.І.

в офісі подарували рибку =) покі шо живе в прозорому відерці, але хотів би прдбати маленькій акваріум =)

все інше вже достав (маленькій замок. камінці і тд =) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то для "золотої рибки" треба не дуже маленький акваріум. в малому вона буде тільки мучитись.

ЗІ придивись до прозорих скляних харчових банок, вони є різної форми. Набагато дешевше малого акваріума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Я можу смикнути в себе криптокорини невеликий кущик. Продавати немає сенсу, а от на акваріум в 300 л поміняв би залюбки ;)

...якщо серйозно, то віддам за просто так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу смикнути в себе криптокорини невеликий кущик. Продавати немає сенсу, а от на акваріум в 300 л поміняв би залюбки ;)

...якщо серйозно, то віддам за просто так.

А який вид криптокорини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переніс пости у відповідну тему. Народ, тримайтесь трохи тематики повідомлень, а то потім знайти щось буде дуже важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно такий як в на фото в цьому пості - тиц

Да, такий. Хоча як я зрозумів з фото акваріума wwork, то в нього така є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно такий як в на фото в цьому пості - тиц

Да, такий. Хоча як я зрозумів з фото акваріума wwork, то в нього така є...

Ага є така рослинка. Але всерівно дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю, можу прорідити.Напиши в приват .

Мова йдеться про ось таку спіральну http://plants.aqa.ru/productcard_popup.php?query=055A

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12.jpgВаллиснерия спиральная - одно из самых распространенных водных растений для аквариума. Его длинные лентовидные ярко-зеленые листья штопорообразно закручены и образуют густые заросли, достигающие поверхности даже сравнительно глубоких аквариумов. При благоприятных условиях листья могут иметь длину 70-80 см, но обычно они несколько короче - до 40-50 см. Размещают валлиснерию, как правило, на заднем плане и у боковых стенок аквариума. Благодаря тому, что это растение неприхотливо и очень быстро размножается, оно особенно популярно у начинающих аквариумистов. Выращивать его в аквариуме можно в течение всего года.
Маю таку.Підійде?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Алоха всім)

Може у когось є який старенький акваріумчик на літрів десь 50. Буду пробувати чи виживуть зі мною рибки :P . Буду рада будь-яким пропозиціям.

Дзякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив в природі ще по старих цінах акви таких об"ємів. Як варіант - можна склеїти новий, 4-ки скла йде на десь 1 грн за літр + силікон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...