Перейти до змісту

Windows Vista и Mac OS X!


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

відео дійсно цікаве! та і хто б сумнівався що мелкомягкий дядя дебілл звідкись це здере. здирав на самому початку, здирає, і буде здирати. хотя для тих хто в очі нічого не бачив крім маздая vista звичайно рулеззз ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему такие наезды на Гейтса? Давит жаба, что не вы владеете его миллионами (или там миллиардами)? ;)

Вот реально вы смогли бы придумать и реализовать в удобной форме графическую операционную систему? Как бы она выглядела?

Мне кажется нет ничего удивительного, что Windows и MacOS похожи.А что, Linux сильно отличается от них?

Но ведь и все автомобили схожи между собой!!! ;) Отличие только в моторе, оформлении салона, внешних декоративных элементах. Никто ж не издевается с того, что ВАЗ-2107 (ХБМ) - это закос под Мерс...

Так и здесь - разные движки, разная цветовая гамма, разный подход к реализации некоторых функций.

Да ведь если взять любую вещь - всегда найдётся её аналог, изготовляемый с небольшими отличиями...

А если бы Гейтс не начал копировать MacOS - кто знает, как развивалась бы эта платформа дальше. Ведь только конкуренция способствует развитию технологий ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да лімони гейтаса мені не треба. мені без них добре живеться. я людина не заздрісна. а на рахунок вигляду ОСей то для прикладу під лінух графічних оболонок куча. і деякі з них ну ніяк не схожі на вінду. кожен робить свою роботу, так шо величезний штат працівників мелкософта хай і пише. а я роблю свою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віндовс взагалі навіть приблизно не можна зрівняти з маком по стабільності робочої системи. Не знаю як там нова віста, але вряд шо вона краща за тайгера чи пантеру. Я б купив би наприклад Power Mac G5, але проблема в сумісності, там навіть діски не прочитаєш шо для простого PC, і плюс програми треба спеціальні, але в неті появилась поломана версія mac os x для PC платформи, може поставлю собі попробую як воно, але всерівно це буде далеко не те ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всем слабоэрудированным активистам "ЗА ВИНДУ!" и "ЗА МАК!" в срочном порядке тянуть и смотреть фильм "Пираты Силиконовой долины" (Pirates of Silicone Valley) в целях самообразования. в свое время идею мышки и оконного интерфейса "подсмотрели" у Xerox и одни и другие. идеи по реализации тоже неоднократно "подсматривались" с обеих сторон - из-за этого не было какого-то явного перевеса в юзабилити, системы шли, как говорится, ноздря в ноздрю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shkoder

А его (Pirates of Silicone Valley) с ФТП можно стянуть?

2 остальные

Так и под Винду можно нарыть совсем на Винду не похожие скины, поэтому в чём тут превосходство Линукса - не понимаю :P

Макинтош я бы и себе купил, но дорогие они. Да и не сильно у нас распространены. Когда-то игрался с Маком выпуска года так 1993-го с однокнопочной мышью и ещё ч/б монитором (кажется) - очень попёрло :)

Ставить Мак на ПС - фи, кастрированнаая версия получится :) Проще тему такую найти для Винды...

А стабильность - не знаю, может и так, не было возможности одинаково нагрузить обе платформы в виду элементарного отсутствия одной из них.

А вообще всё это похоже на спор про превосходство Nokia и отстойность Siemens :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shkoder

А его (Pirates of Silicone Valley) с ФТП можно стянуть?

Я не Шкодер, але думаю шо ввечері це кіно буде в мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всем слабоэрудированным активистам "ЗА ВИНДУ!" и "ЗА МАК!" в срочном порядке тянуть и смотреть фильм "Пираты Силиконовой долины" (Pirates of Silicone Valley) в целях самообразования. в свое время идею мышки и оконного интерфейса "подсмотрели" у Xerox и одни и другие. идеи по реализации тоже неоднократно "подсматривались" с обеих сторон - из-за этого не было какого-то явного перевеса в юзабилити, системы шли, как говорится, ноздря в ноздрю

Ага, дивися цей фільмец, пізнавально. Особливо здивувало коли інвестори пришли і засміялись побачивши, почувши про мишку. В часи гейтса досягти того, чого він досяг було важко. Не забувайте що це зараз взяв девайс і вставив в РСІшку, а тоді все на паяльниках-самоучках трималось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б купив би наприклад Power Mac G5, але проблема в сумісності, там навіть діски не прочитаєш шо для простого PC, і плюс програми треба спеціальні, але в неті появилась поломана версія mac os x для PC платформи, може поставлю собі попробую як воно, але всерівно це буде далеко не те ...

Бери і не думай. ;)

Вони зараз на Intel і там є Virtual Desktop. На машині одночасно працює і MacOS, і WinXP при чому абсолютно без тормозів (до 95% потужності). Простим натискуванням ГК переходиш між ними. Для XP виділяєш на вінті файл того розміру який треба. Так шо і діски прочитаєш, і в софті посидиш. Тільки з іграшками не знаю як. А софт для Mac поставляється разом з залізякою і те шо треба потім тягнеш за копійки. Сам бачив і грався. :)

Версія MacOS для PC називається OpenDarwin. Але ніби розвиток і підтримка його припинена (зовсім недавно) : http://lafox.net/shop/content.php?ware_id=3146

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот нарыл информацию про развитие Винды и её соперничество с Маками :angry2:

http://systemnews.com.ru/?mod=art&part=winall&id=012

В статье есть уникальные фотки (для тех, кто не видел) - Windows 1.1, Windows 2.0 и Windows 3.0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...