Перейти до змісту

Пила 7/Saw 7


Alexandr92

Рекомендовані повідомлення

хто має фільм Пила 7 в нормальній якості, або знає, де можна скачати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз можна тільки скачати в TS-і

фільм зачотний, дуже сподобався

неодмінно скачаю в HD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм в Україні заборонений як для перегляду у кіно, так і на DVD/Blu-ray

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль тільки, що заборона нічого не дасть :angry2: Все-одно будуть всі шукати і дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм в Україні заборонений як для перегляду у кіно, так і на DVD/Blu-ray

А з якого дива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм повне гуано,таке по назві чуєш і відразу пропадає бажання даремно тратити дорогоцінний час.... напевно коли дійде до серії так 17-ої,тоді сюжет буде такий - приїхали бомжі на хатку,прийшов поганий дядько,поставив пару щуроловок,а ті хто не попались - дорізав ножем і то так помаленьку,щоб всі глядачі із задоволенням побачили як плавно ріжуться сухожилля і м"язи,тоді вам і такий фільм сподобається (цікаво,може б вам піти попробувати попрацювати на бойні,там також пиляється-ріжеться і море крові).... раджу режисерам для продовження серії хоча б спробувати змінити назву,наприклад - "Лобзік", "Дружба-2", "Напільнік 18" :blush: вибачте що не по темі,просто треба кудись подіти думки щодо такого шедевру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль тільки, що заборона нічого не дасть :angry2: Все-одно будуть всі шукати і дивитися.

а чо так нєгодуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден. Дістала та піла. Вже й не ясно, з чого там все почалось.

А топікстартеру радив би перечитати правила.

Для пошуку є відповідний розділ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм в Україні заборонений як для перегляду у кіно, так і на DVD/Blu-ray

А з якого дива?

з того дива, що у наш час, у нашій країні і так достатньо жорстокості та насилля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль тільки, що заборона нічого не дасть Все-одно будуть всі шукати і дивитися.

а чого одразу ВСІ? я як не бачив 6 пилок, так і сьому дивитись не збираюсь.

з того дива, що у наш час, у нашій країні і так достатньо жорстокості та насилля

угу...але, по моєму, біда не в фільмах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.... конечно может этот фильм не тянет на ОСКАРА (я имею ввиду пила1 - 2- 3 -4 -5 -6 -7), но Вы меня извините, Рембо 4 части небось все смотрели :) ну там по-ходу не по "головке" вьетнамцев и.т.д гдладили, а Санту-Барбару (извращенческий,кровосмешательный, и.т.д фильм)тоже - эдак серий полторы тыщщи посмотрели? Или таки не смотрели?. Ну если не смотрели , то почему? Ну ненравится не смотрите? Вон клип Мадонны католическая церковь тоже запретила - ВЫ не смотрели, ой !!!!! Да конечно не смотрели. Стивен Сигал - кости с хрустом каждый фильм ломает - ой - простите - это можно. А чего стоит сериал - "Правосудие Декстера" - как он режет всех злодеев без суда и следствия.

Короче .... как говорится на вкус и на цвет - товарищей нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль тільки, що заборона нічого не дасть :angry2: Все-одно будуть всі шукати і дивитися.

а чо так нєгодуєш?

Шкода дітей і підлітків з несформованою психікою. Думаю, ти б не хотів, щоб твоя дитина десь з друзями його глянула, бо ж багато хто каже, що він такий кльовий, ще й заборонений до того.

а чого одразу ВСІ? я як не бачив 6 пилок, так і сьому дивитись не збираюсь.

Ну я так образно сказала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мене нудить від кровавих сцен в фільмах :dont: "Пилу", якусь одну частину, пробував дивитись але не додивися, закрив плеєра н*х. Сьогодні теж дивився фільмєц Измученный / The Tortured (2010) так тоже чуть не ригнув :dont: Доречі його творці тісамі шо і "пили".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода дітей і підлітків з несформованою психікою. Думаю, ти б не хотів, щоб твоя дитина десь з друзями його глянула, бо ж багато хто каже, що він такий кльовий, ще й заборонений до того.

ну, а ти сама його бачила?

Доречі його творці тісамі шо і "пили".

ага, пили, їли і курили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода дітей і підлітків з несформованою психікою. Думаю, ти б не хотів, щоб твоя дитина десь з друзями його глянула, бо ж багато хто каже, що він такий кльовий, ще й заборонений до того.

ну, а ти сама його бачила?

Бачила, на жаль, навіть кілька частин, тому і проти нього. Якби не бачила, який смисл був би висловлюватися на рахунок цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила, на жаль, навіть кілька частин, тому і проти нього. Якби не бачила, який смисл був би висловлюватися на рахунок цього.

А от 7-му бачила? Тут тема про неї..

Якщо воно таке гидосне, навіщо дивитись "навіть кілька частин"? Мазо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила, на жаль, навіть кілька частин, тому і проти нього. Якби не бачила, який смисл був би висловлюватися на рахунок цього.

А от 7-му бачила? Тут тема про неї..

Якщо воно таке гидосне, навіщо дивитись "навіть кілька частин"? Мазо?

Думаю, що 7-а не набагато відрізняється від тих, що бачила. Нащо було дивитися? Розуму раніше було менше, ніж тепер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.... конечно может этот фильм не тянет на ОСКАРА (я имею ввиду пила1 - 2- 3 -4 -5 -6 -7), но Вы меня извините, Рембо 4 части небось все смотрели :) ну там по-ходу не по "головке" вьетнамцев и.т.д гдладили, а Санту-Барбару (извращенческий,кровосмешательный, и.т.д фильм)тоже - эдак серий полторы тыщщи посмотрели? Или таки не смотрели?. Ну если не смотрели , то почему? Ну ненравится не смотрите? Вон клип Мадонны католическая церковь тоже запретила - ВЫ не смотрели, ой !!!!! Да конечно не смотрели. Стивен Сигал - кости с хрустом каждый фильм ломает - ой - простите - это можно. А чего стоит сериал - "Правосудие Декстера" - как он режет всех злодеев без суда и следствия.

Короче .... как говорится на вкус и на цвет - товарищей нет.

бідненькій,таке пережив,так ти все передивився,що слів немає..... тут тільки допоможе починати дивитися класику Укр і Російського кіно,моя порада - ваші роздуми!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть чому ви всі так критично відноситесь до того? Наприклад з 1-4, особливо в другій, ( з 5 всі частини далі без смислу), Розказується чому він почав цим займатися (а саме після того як його дитину вбили, потім ще й в нього рак, він хотів вбити себе). Да фільмів багато жорстоких є, і всі дивилися їх(наприклад крик, кошмар на улице вязов...).Просто над фільмом треба думати, а не як стадо дивитися.

А смисл там простий, що люди на замислюються над своїм життям (курь, наркотики, випивка) все воно губить, або ті люди які беруть взятки, неправльно засудили, вбили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукати смисл треба в фільмах з смислом,і в тих,які можна хоча б додивитись до кінця,а не перемотувати чи заплющувати очі на найбільш закровавлені сцени!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...