Перейти до змісту

[Продам] звуковую карту Creative Audigy 2 (SB0350) w1394


Рекомендовані повідомлення

Продам звуковую карту Creative Audigy 2 (SB0350) with IEEE1394. Цена 250 грн.

Пересылка "Новой почтой", "Автолюксом"...

sb0350.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна такій звуковій 70 грн.

А щоб було 250 грн то треба таку audigy2-zs.jpgяк мінімум. Січеш різницю ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Січеш різницю ?

Подивіться уважно модель звука, який продається SB0350! Ця карта, можна сказати, і є Audigy 2 ZS, тільки без розпаяних роз'ємів для передньої панелі і джойстика + кольорові гнізда. Це вся різниця!

Читати тут:

http://www.german-ivanov.ru/Articles/Show/131

http://www.nestor.minsk.by/kg/authors/german/articles/audio/sound41.htm

Более внимательный осмотр показывает, что изменились последние буквы в маркировке основного DSP чипа и ЦАПа: вместо CA0102-IAT теперь CA0102-ICT, вместо CS4382-KEP соответственно CS4382-KQ.

Взято з http://www.ixbt.com/multimedia/creative-audigy2-zs.shtml

На фото видно, які насправді DSP і ЦАП:

sb035084.jpg

P.S. Повірте, я знаю, що продаю ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це швидше за все ОЕМ-версія Audigy 2ZS. Оригінальна SB0350 Audigy 2ZS виглядає, так як на фото у VeryFate, в самого така - звук супер! :ok:

#

CREATIVE AUDIGY 2 ZS OEM (для HP, Compaq, Dell etc)

# Модель: SB035x

# Микросхема DSP: CA0102-ICT

# Количество каналов: 7.1

В последнее время в продаже начали появляться удешевленные ревизии AUDIGY-2 ZS, у которых не распаян разъем FIREWARE, а вместо позолоченных разъемов установлены обычные пластиковые разноцветные. Иногда на карте также отсутствуют и разъемы для связи с блоком DRIVE. Главная проблема с этими картами связана с тем, что, по всей видимости, это специализированные версии карты для каких-то из крупных OEM заказчиков Creative. Для того чтобы установить на нее родные драйвера с сайта CREATIVE приходится несколько "пошаманить". Без этого шаманства драйвера утверждают, что про такую карту они ничего не слышали и просто отказываются устанавливаться.

Шаманство заключается во вписывании кода своей карты в список допустимых карт инсталлятора драйверов (он и действительно про эти карты ничего не знает). После того как вы впишите свой код, установщик принимает данные модели карт за родные, и, в дальнейшем, все устанавливается и работает без особых проблем. На форуме сайта WWW.OVERCLOCKERS.RU есть специальный раздел FAQ по картам AUDIGY-2 ZS. Там вы можете скачать утилиту, которая проделает эту работу за вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це швидше за все ОЕМ-версія Audigy 2ZS

Так і є! Я навмисно не вказував ZS, щоб не було повідомлень, типу "...це не ZS..." і т.д. Все-одно довелося викладувати інфу з поясненнями ;-) Різницю між ОЕМ і не-ОЕМ я вказав вище. Її практично немає, звук так само - супер! Доречі, кому важко "пошаманити" з драйверами, "правильний" диск можу дати в комплект.

Для VeryFate, знайдіть сім відмінностей:

sb0350.jpgaudigy2zs.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наголошую ще раз.

Ціна зависока, подивись на форумі.

Лайв, Аудіджі 2 і остальні ОЕМ - по 70 грн середня ціна.

Повні zs а тим більше platinum - 250 грн саме то.

Якщо слуху нема то і різниці між своєю і zs не почуєш.

Повір - була б повна я купив б відразу, і за 300 :), нежалко за якісну річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір - була б повна я купив б відразу, і за 300 :), нежалко за якісну річ.

Ок! Віддам цю за 300.

sb035041.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайв, Аудіджі 2 і остальні ОЕМ - по 70 грн середня ціна.

І ще... Можна ссилочку на sb0350 w/1394 OEM за 70 грн. ? Я б купив декілька штук. Чесно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У VeryFate скоріш за все інші карти, типу SB Live! 5.1 (SB0060, SB0100), аж ніяк не sb0350... Карти класом нижче sb0240 навіть за 250 продають ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...