Перейти до змісту

Треба допомога с сеткою


Gegernaut

Рекомендовані повідомлення

В мене до модема підключений світч.До свічя ще 3 компа.сеть не налаштована між ними.

Проблема в тому що хочу зайти до них а не можу.Як це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну дітвора пішла. Так питання зададуть, що голову можна зламати. :)

Якщо є модем, значить смію припустити що є і інтернет.

Твій комп має доступ до інтернет, "До свічя ще 3 компа" на них доступ до інтернет налаштований? Працює?

Якщо працює значить мережа налаштована. Якщо ні налаштувати аналогічно свому комп'ютеру.

Як ти, " хочу зайти до них а не можу." Ну блін, якщо фізично, то встань і сходи. Якто кажуть "нет ног нет шоколада" :)

Якщо по мережі на розшарену папку чи диск. То повинна бути налаштована мережа, і папки такі зашарені, і доступ таки наданий :)

Такі абстрактні запитання, навіть телепатів в штопор можуть загнати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думав :) .

Якщо сказати фразою з "Нашої Раши", то вийде щось на кшталт:

"Современная молодежь настолько сурова, что даже не будет тратить 15 минут на поиск информации в интернете. Она лучше задаст банальный вопрос на форуме и будет долго терпеть насмешки и подколки в надежде , что кто-нибудь сжалится и напишет ответ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дітвора пішла. Так питання зададуть, що голову можна зламати. :)

Якщо є модем, значить смію припустити що є і інтернет.

Твій комп має доступ до інтернет, "До свічя ще 3 компа" на них доступ до інтернет налаштований? Працює?

Якщо працює значить мережа налаштована. Якщо ні налаштувати аналогічно свому комп'ютеру.

Як ти, " хочу зайти до них а не можу." Ну блін, якщо фізично, то встань і сходи. Якто кажуть "нет ног нет шоколада" :)

Якщо по мережі на розшарену папку чи диск. То повинна бути налаштована мережа, і папки такі зашарені, і доступ таки наданий :)

Такі абстрактні запитання, навіть телепатів в штопор можуть загнати :)

А ти думав .

Якщо сказати фразою з "Нашої Раши", то вийде щось на кшталт:

"Современная молодежь настолько сурова, что даже не будет тратить 15 минут на поиск информации в интернете. Она лучше задаст банальный вопрос на форуме и будет долго терпеть насмешки и подколки в надежде , что кто-нибудь сжалится и напишет ответ".

шо сеть налаштувати треба я і без вас знаю,і умнічати тут не треба.Поставлю питання так.А по інакшому якось можна влізти до них на компи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо сеть налаштувати треба я і без вас знаю,і умнічати тут не треба.Поставлю питання так.А по інакшому якось можна влізти до них на компи

А ти на наше "умнічання" особливо не ображайся.

Як сформулював питання таку і відповідь отримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по інакшому якось можна влізти до них на компи

Берешь табуреточку,залазишь на стол,а потом уже влезаешь на комп-правда я не знаю выдержит ли он твой вес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для начала надо сказать что есть такие люди на борде которые имеют полнейшее право умничать сколько угодно.. говорить им что они "умничают" крайне не вежливо с твоей стороны ...

чтобы избежать насмешек и подколок со стороны знающих людей перед тем как задавать вопросы надо хотябы немного погуглить на заданую тему - глядишь вопрос отпадет и по крайней мере ты сможешь его сформулировать в понятном виде - четко изложив исходные данные и цель ...

невозможно получить нормальный ответ на необдуманный вопрос !

задавая вопрос надо знать половину ответа .. иначе ни как!

по теме - предположим у тебя есть сетка на несколько компов под управлением WinXP физически подключенных к одному свичу

цель - просмотр открытых папок/файлов через "рабочую группу"

решение

1. в свойствах моего компутера найти закладку "имя кампутера" - дополнительная настройка - кнопка "изменить" - прописать на всех компах одно рабочую группу ... потом ребутнуть компы

2, открыть папку которой хочешь поделится - вверху "сервис"-"свойства папки"- закладка "вид" - проверяем галку "использовать простой общий доступ" - должна стоять

3, выходим из папки на уровень выше - тыкам по ней правой кнопкой - "свойства" -"доступ" открыть общий доступ .. от мастера отказываемся .. там всё понятно написано паРусски... расписывать не вижу смысла ...

если что не ясно - пошукай в гугле .. если уж совсем не ясно - спроси и тебе подскажут .. только обдумай вопрос сначала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ще б тему хто закрив :)

Хотілось би прочитати, рішення цього не вкінець ясного нам питання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там уже класичне: ?

Як підключитися до Фотаком і лазити по їхным компам?

Знайшов!

Кароче знаете можна компи зєднати друг з другом ну і лазити по ним :huh: Скажіть ЯК?????????

і достойна відповідь:

IMG263-1194013254.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...