Перейти до змісту

Куплю запчастини до ЗАЗ


turist

Рекомендовані повідомлення

Дуже потрібні деталі до ЗАЗ 968 А (ушастий)

цікавлять всі нові або майже нові деталі до цього дровольота)

цікавлять хромовані деталі, такі як бампера, хромовані "уши", ручки дверей і т.д.!

ICQ - 643777256

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти б ще на Т-34 "нові або майже нові" запчастини пошукав)))

http://zaz.kiev.ua/ - зайди туди, там можуть допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч вір, хоч ні, а я знаходив нові запчастини за ушастого.

Вірю - я і на свою М-ку теж нові знаходив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки сумніваюсь, що вони будуть. Якщо тобі на ЗАЗфорумі не допомогли, дам одну пораду. Ноги в руки і об"їжджаєш усі серйозні скупки металобрухту /КХП 2 шт, Втормет перед Вишківським перехрестям, і всі, що тобі відомі або зможеш знайти/. Там лишаєш свої координати і прохання повідомити, якщо об"єкт попаде до них у руки - таке, на жаль, трапляється нерідко. А оскільки вони приймуть машинку по ціні металобрухту, то будуть раді на тобі троха заробити, продавши все, що тобі треба і все, що ти захочеш зняти за ціною трохи вище, ніж металолом.

П.С. В мене самого, здається, є комплект молдінгів хромованих, але це на М-ку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молдінги хромовані і дверні ручки однакові на всіх модифікаціях 966-968. Молдінги - таки проблема, але ручок хіба немає на базарі?

Бампера є в мене, хоча і не нові, але і не конч... Як свого апарата переварю (поки що бажаючих взятись за цю роботу не знайшов)- можу продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дуже потрібні деталі до ЗАЗ 968 А (ушастий)

цікавлять всі нові або майже нові деталі до цього дровольота)

цікавлять хромовані деталі, такі як бампера, хромовані "уши", ручки дверей і т.д.!

ICQ - 643777256

Продам нові запчастини до ЗАЗ-968 А майже 90 назв в тому числі хромовані уши 0975103670

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам нові запчастини до ЗАЗ-968 А майже 90 назв в тому числі хромовані уши 0975103670

Цікавить комплект обудови на повітряне охолодження - т.зв. "корито", що чіпляється під "ребрами" на багажнику, і також іншу частину, що надягається на корпус генератора. Ну і нижній захист двигуна на 40-вку. Наявність? Ціна?

post-3660-0-53697000-1291829858_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не машина а ЗВІРррр...!

Цікавить захист-бризговик генератора - бляшанка що закриває контакти генератора з низу піддона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...