Перейти до змісту

ДПАУ хоче карати громадян за зарплати в конвертах


kudrom

Рекомендовані повідомлення

http://www.epravda.com.ua/news/2010/10/22/253294/

ДПАУ хоче карати громадян за зарплати в конвертах

Державна податкова адміністрація пропонує запровадити адміністративну відповідальність для найманих працівників за неінформування контролюючих органів про отримання зарплати "в конвертах".

Таку пропозицію висловив перший заступник голови ДПАУ Віктор Шейбут на розширеній колегії Генпрокуратури щодо дотримання законодавства у виплаті заробітної плати та наповнення Пенсійного фонду, повідомляє агентство "УНІАН".

"Необхідно ввести адекватну, солідарну, адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність роботодавця за порушення чинного законодавства при працевлаштуванні працівників та виконання робіт такими працівниками, а також працівника - за неінформування про це державних органів", - сказав він.

Шейбут зауважив, що до найманого працівника повинна застосовуватися адміністративна відповідальність

На його думку, наразі податкові органі проводять роз'яснювальну роботу, що отримання робітником заробітної плати не "в конвертах" буде вигідно, насамперед, йому, зокрема, при нарахуванні в майбутньому пенсії.

хто знає, що то таке "зарплата в конвертах"? де, на яких підприємствах Волині зокрема її дають? бажано з адресами і телефонами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И чё тебе неймётся? В ДПИ на полставки устроился? ;)

Ні це напевно зарплату десь конвертами платять.

Але я незнаю на волині підприємства, де виготовляють конверти.

Доречі: мені в банку картку в конверті дали - може це про це ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні це напевно зарплату десь конвертами платять.

Але я незнаю на волині підприємства, де виготовляють конверти.

Доречі: мені в банку картку в конверті дали - може це про це ?

Убивцы ))) рыдаю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это наверное на почте зарплату продукцией выдают-чем богаты-тем и зарплата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинцы становятся нацией стукачей

В 2010 году у нас массово развился такой сегмент борьбы с конкурентами, как жалоба в налоговую. Предприниматели считают, что они и соперника...устранят, и от лишних проверок избавятся

Обыватели, частные предприниматели и крупные бизнесмены начали активно сотрудничать с фискальными органами, охотно информируя об известных им фактах неуплаты налогов соседями, конкурентами и коллегами по бизнесу.

http://www.comments.com.ua/?art=1287677549

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я також жду конверт, мрію шоб там було хочат 1000 грн, прикупив би шось, але швидше за все прийде протокол на 225 грн :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.jobs.ua/articles/24/357/

"- А посадить работника, получающего зарплату в конвертах, по статье за уклонение от уплаты налогов смогут?

- Факт уклонения от уплаты налогов еще нужно доказать. И даже если на комиссии работника принудят сказать, что он получает зарплату в конвертах, на суде человек может заявить, что на него оказали давление несколько человек в погонах и отказаться от своих слов. Разумеется, принимая во внимание ответственность за дачу ложных показаний. Сговор с работодателем в этом случае будет нужно еще доказать: возможно, сотрудник был против, чтобы ему платили зарплату в конвертах, но не мог бросить работу, потому что обязан кормить семью."

дві сторони медалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі: мені в банку картку в конверті дали - може це про це ?

А до цього, мабуть, було повідомлення на мобільний телефон:

"Чекаю на тебе у Приватбанку. Твій конвертик.Цьом. :g10:"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завжди цікавила психологія стукача. Чим це створіння керується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно почуттям глибокого не сприйняття несправедливості :_20:

чесно, не поняв тебе. Я мав на увазі, шо дивуюсь з таких людей, яки своїх оточуючих "здають" раді "натбавкі" і снісхождєнія начальства. Одного такого викрив. Шо характерно, якраз від тієї людини і не очікував, бо вона якраз була "моралізатором", всіх вчила моралі, короче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ти сам майже відповів на своє питання, що не зрозумів...

яки своїх оточуючих "здають" раді "натбавкі" і снісхождєнія начальства.

"несправедливість" у них проявляється в тому, що "чому до когось так,а до мене інакше?"в когось є надбавка,в мене нема".

от і шукають "погрішності" і здають їх. можна замінити словом "підлиза" в деяких випадках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ти сам майже відповів на своє питання, що не зрозумів...

яки своїх оточуючих "здають" раді "натбавкі" і снісхождєнія начальства.

просто, бездушно якось. Невже їх ніколи не мучить совість? Хоча б десь підсвідомо?

"несправедливість" у них проявляється в тому, що "чому до когось так,а до мене інакше?"в когось є надбавка,в мене нема".

от і шукають "погрішності" і здають їх. можна замінити словом "підлиза" в деяких випадках.

тепер зрозумів нарешті тебе. То добре якшо ше заради вигоди (кормити дітейтреба, хоча не виправдання). Але знаю, коли просто травлять, і їм від того нічого не світить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...