Перейти до змісту

Луцьк Неформатний. 5 років


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

чуваки!!! ви - Олдові. найкрутіші і найбільш хворі на голову, щоб тримати це все аж 5 років

slon%20-----.jpg

ВІТАЄМО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а тепер час розказати, як ця ідея народилася у когось в голові )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін... спасіба... чуть не заплакав, йолкі...

реально не чекав тут побачити вітання, вітальна листівка безподобна, ще б крила слонику!

Я открыл свое окно и увидел обычный будний день

Толпу людей в метро, толпу солидных горожан

Толкающих тебя, и голову сломя

Бегущих на рабочие места

И стало скучно мне смотреть на эту беготню

И я хотел уже закрыть свое окно

Но вдруг увидел я, летящих в никуда

Крылатых, розовых слонов

И понял я тогда, что нужно мне туда -

К слонам летящим в никуда...

(Крематорий)

вот так приблизно все і починалося, дивилися-дивилися ми на цю тоскну попсу, що навколо і вирішили щось створити своє... так і тягнемо 5 років..

раз пішла така п’янка ось вам офіційна програма святкування:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча з Вами не знайомий, поки, але маю бажання привітати колектив який вже 5 років розкручує земну кулю в іншу сторону, отож: позитвного запалу, безмежного натхнення, креативних буднів! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ходили падазрітєльниє падазрєнія, када празднавать будуд...

ммм..нада встрєтіцца , рібята, срочьна

Рок Хата вас ждьот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неформатівці, завтра скоріше за все ми повернемося з Котовасії раніше, і потім після проведеного концерту будемо готові вас ліцезрєть..іспіть і врчіть вам два падарачьниє пріглашенія на наш день народження :)

Ну а поки всьо. Погнала писати програму на завтра, бо ще ні чорта не готово (каюсь! каюсь!!!), Добре, хоч біля дому...

в суботу, 23.10 на майдані біля РАГСУ виступи колективу з Америки – “Metallica” (м. Лос-Анджелес, що на Каліфорнійщині), на розігріві англійський колектив “Iron Maiden”. Дані колективи запрошені за бажанням Forever Autumn, мусимо повідомити, що домовитися з ними було досить складно, але почувши, що ведучою має бути зіркова Іванна Мартинів, практично одразу погодилися. Початок о 13.00, щоб і підростаюче покоління мало змогу долучитися до прекрасного

підтвердження достовірності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...