Перейти до змісту

Тигіпич жорстко "зарубав" ліміт обороту в 500 000 грн. в новому податковому кодексі


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

як би ми були Французами то б масово вийшли на вулиці , а так пошумим пошумим і назад в стойло

сплачувати.

Спочатку загнали в кредитне рабство .....

тепер заганяють в податкове :angry2:

.................................................................................

в цьому варіанті тільки партії піаряця.

і одні кандидати мочать других при допомозі тих самих підприємців :angry2:

33393048bcef12f00c8d79b5119d3103.jpg

8f57f3332c059c10fa06ac5d2fe4ed1a.jpg

мда.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія"

ІМХО думаю що з його відомістю та популярністю немає змісту

продаватись тим чим іншим політиканам і вірю що він

хоче дійсно щось змінити.

я буду голосувати за УДАР.

Я теж хотів за них голосувати (все ж таки постать В.Клічка-ст. доволі монументальна та авторитетна), але коли подивився, що керівником обласного осередку є Кропива, то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P0HIH, а ти був сьогодні на Київському майдані?

так

партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія"

ІМХО думаю що з його відомістю та популярністю немає змісту

продаватись тим чим іншим політиканам і вірю що він

хоче дійсно щось змінити.

я буду голосувати за УДАР.

Я теж хотів за них голосувати (все ж таки постать В.Клічка-ст. доволі монументальна та авторитетна), але коли подивився, що керівником обласного осередку є Кропива, то...

і шо Кропива ? ти за воду платиш не йому а в міській бюджет. а якщо Шиба їх транжирить то звідки в нас взагалі гаряча вода????

а голосувати я буду за удар тому що вважаю якщо хто з "УДАРу" чи то в місті чи в області щось зробить не так

то Віталій Клічко може і в глас дать )))

бо в першу чергу це вдарить по лідеру , а ті хто його пробують вдарити думаю частіше шкодують ніж радіють.

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P0HIH, до чого тут котельна на Карбишева? Це невелика частина верхівки айсбергу по справам Кропиви. В нього і ще по зовсім інших справах" рильце в пушку". Не хочу про це говорити, що б не оффтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а голосувати я буду за удар тому що вважаю якщо хто з "УДАРу" чи то в місті чи в області щось зробить не так

то Віталій Клічко може і в глас дать )))

бо в першу чергу це вдарить по лідеру , а ті хто його пробують вдарити думаю частіше шкодують ніж радіють.

ІМХО

...наївно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.

Особисто спілкувався з Віталієм Клічко , більш фанатичної людини яка любить Україну не зустрічав за свої 32 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P0HIH, до чого тут котельна на Карбишева? Це невелика частина верхівки айсбергу по справам Кропиви. В нього і ще по зовсім інших справах" рильце в пушку". Не хочу про це говорити, що б не оффтопити.

мені всерівно яке в нього рильце. любого з нас можна обвинуватити в тих чи інших гріхах.

є в партії лідер і якщо обласний голова буде дискредитувати партію його знімуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені всерівно яке в нього рильце. любого з нас можна обвинуватити в тих чи інших гріхах.

є в партії лідер і якщо обласний голова буде дискредитувати партію його знімуть.

Не впевнений я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роня, колись випала нагода поспілкуватися із наближеною до Кличків людиною. От і сказав чоловічок чесно, що Віталік хлопець непоганий, але на свою передвиборчу кампанію грошей своїх зажав вкласти, а тому ліг під деяких олігархів. Тому, попри усі симпатії,треба розуміти що грати він буде під чужу дудку. А реально міг свої гроші вкласти і від нікого не був залежний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роня, колись випала нагода поспілкуватися із наближеною до Кличків людиною. От і сказав чоловічок чесно, що Віталік хлопець непоганий, але на свою передвиборчу кампанію грошей своїх зажав вкласти, а тому ліг під деяких олігархів. Тому, попри усі симпатії,треба розуміти що грати він буде під чужу дудку. А реально міг свої гроші вкласти і від нікого не був залежний...

Вот нравлятся мені хохли.Вся Европа,весь світ аплодуе,а тут пише що десь почув...хтось зажав гроші і кудись ляже****.Причому тут гроші його прізвище найкраще серед сучасної Української історії,я за нього проголосую,совість чистіша буде.Наслухався по макушку від нашої політичної "еЛІТИ",набрешуть,потім по закордонах тікають.ІМНО :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний. хохол - це совєтизовано-зрусифікований тип. без національної гордості в тім. що він є українець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...