Перейти до змісту

День художника України


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Поль Гоген при житті ніяких нагород не вигравав і взагалі ніхто не цінив його мистецтво

В сучасному світі, на жаль, мистецтво вимірюється баблом і виставками, а "комерційний живопис" зараз найпопулярніший. Ніхто не цінить нових "Шишкіних", а от "Гапчинські" і їх " художні конвеєри" процвітають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чо не цінить? на вуличних "вернісажах" і в квартітрном дєкорірованії шишкіни пабєждають

п.с. одно заглядєньє читать як митці та їх прихильники пензликами міряються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заглядєньє читать як митці та їх прихильники пензликами міряються

Толік, заглядєньє читати як мистецтво оцінюють виставками і баблом. Для мене, наприклад, малюнки мого сина, який другий рік ходить в художню школу, значно цінніші в художньому плані, ніж "Чорний квадрат" Малевича (який, до того ж, ще й плагіат). Так само як пісні невідомих вуличних бардів часто значно більш цінні і справжні, ніж пісні Михайла Поплавського, заслуженого артиста України і лауреата багатьох пісенних фестивалів.

P.S. Я в жодному разі не намагаюсь применшити "художність" і талант Мотороли, тому що по-перше мені її коти подобаються, а по-друге я не експерт в даних питаннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цойс,тоже не січеш в сучасному мистецтві?:))

Пе ЕС. Михайло Михайлович, між іншим, не заслужений, а народний артіст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мир усім! Дякую за привітання тим кому вгодила і не вгодила)))

Лайки не сталю - кожен лайк може бути використаний проти лайкАЧА)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не цінить нових "Шишкіних", а от "Гапчинські" і їх " художні конвеєри" процвітають.

А чому Шишкіни це гут, а Гапчинські - це не дуже гут?

P.S.: Тільки дуже не сваріть. Я людина далека від мистецтва, питаю просто із любопитства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шишкін, як реаліст, був актуальним у часи, коли не було фотографії. Зараз у тренді або гіперреалізм, або "креатив".

З того, що я бачив - то МОТОРОЛЛЛА малює кльових котів, з ідеєю і змістом, для прикладу. Зовсім не реалістично, а навпаки - ідею не перекреслює виконання(ніхто не скаже, що у он того кота очі некотячі), а Куся малює квіти, досить натурально для того, щоб то було картиною, але на виставку таке не повезеш, ібо є ж фотоаппараттт!

І те , і друге - мистецтво. Як у музиці - мені подобається як Шопен, так і Саундгарден, те саме у "образотворчому мистецтві".

ПС про Кусю і Моторолу - лише мої спогади, впевнений, як одна, так і друга можуть "і то, і то"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало що зрозумів (окрім того що Шишкін був реалістом), але сподобалась фраза:

МОТОРОЛЛЛА малює кльових котів

:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер моя відповідь, можна-можна.

Значить тако: про роботи, в свій період життя (мистецький, живописний, напевно найтворчий), це було далеко до існування борди, в мене був найтворчіший період мого життя. Я пробувала малювати картини маслом, акрілом, акварелю, використовувала різні технікі, різні види живопису мозаїкі, фрескі по вологій штукатірці (розписи стін на замовлення), ліпнина, зграфіто, вітражі. Душа бажала неймовірну кількість творчого обсягу, куштування всього сучасно і не сучасного в плані стилів і технік. Це був розквіт мистецького періоду.

Картини брали участь в виставках, аукціонах, якісь навіть бувало займали призові місця, не скажу, що найвищі щаблі.

На сьогоднішній момент я малюю живопису мало, я не стараюсь донести комусь, що я там пупер-мега художник, я малюю для душі те, що я хочу і для людей яких люблю. Тому ці роботи ніколи в житті не підуть на виставку.

По друге, говорити про те, що ти не знаєш і не бачиш, аби придумати може кожен.

Кожна картина це є осоціація з людиною для якої малюю, тому воно якось ось так виходить і буде в обмежених колах, а те що на борді стоїть декілька фот, не дає право робити висновки про те що я малюю і чим займаюсь.

А це свято для мене дороге, бо з ним пов'язані близкі мені люди з кола шалених художників. Ті роки які ми збирались в колі митців, при свічці, бо світло вже вимикали, і в холодній пустій аудиторії під пісні Гадюкіних робили свої роботи. Один одному допомагаючи, канцелярським ножем єдине яблучко розрізається на стаю живописців і підспівуючи малювали, говорили, дуріли (і як зараз пам'ятаю ту фляжечку 5 капель) . Але в той період це було настільки весело і просякнуте творчою атмосферою, що це просто словами не описати. І кожен рік, друга неділя жовтня це було свято з усіх свят.

Да, не малюю багато, не розвиваюсь, але цей день для мене лишиться особливим хоча б як пам'ять і ми зідзвонюємось і вітаємо один одного, але все рідше і рідше збираємось, на жаль. Але цей день буде для мене святом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потер майже все, що не вiдносится до теми поздоровлення, й мелкий шрифт теж в обох оппонентiв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по моему мнению, этот замечательный праздник имеет отношение не только к художникам (холст, масло, пейзаж - вот это всё), а вообще к изобразительному искусству. всем, кто рисует, чертит, малюет, лепит и просто творит, желаю огромного, невероятного вдохновения!

в пост мелким шрифтом входит старина Ренуар, который на всякие мелочные склоки смотрит, как на картину с Эсмеральдой ))

renoirwoma.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...