Перейти до змісту

Куплю Мікросхему до БЖ Compaq


Рекомендовані повідомлення

Допоможіть будь-ласка

найти мікросхемку UCC3804N,

до блока живлення Compaq.

шукав по різних точках продажу радіоелектроніки, і ніде не найшов.

f2dee6d32c25t.jpg

http://parts.digikey.com/1/parts/624137-ic-low-pwr-cur-mode-pwm-8-dip-ucc3804n.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23-42-57 Сервісний центр HP (ДТСААФ, 2 поверх, "Етна-Софт") Можна і в них замовити, мабуть ... :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дуже багато аналогів. На всіх цифри однакові, а букви можуть бути різні. В мене був випадок, в бж теж згоріла мікросхема і ше декілька польовиків, найшов точно таку саму мікросхему, з такими самими цифрами, тільки букви інші. Перепаяв. Працює. В принципі в мене така як тобі треба має десь бути. Якшо щось найду то напишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачайте за оффтопік, але підкажіть, хто знає, де в Луцьку ремонтують БЖ?

є Chieftec, і ще пара якихось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дуже багато аналогів. На всіх цифри однакові, а букви можуть бути різні. В мене був випадок, в бж теж згоріла мікросхема і ше декілька польовиків, найшов точно таку саму мікросхему, з такими самими цифрами, тільки букви інші. Перепаяв. Працює. В принципі в мене така як тобі треба має десь бути. Якшо щось найду то напишу.

я згідний, але для цього шим контроллера я аналог не знашов, якщо знайдеш - відпиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.elfaelectronics.com.ua/cgi-bin/index.cgi?artnr=73-380-07#!73-380-49

тут можешь заказать, ждать 2-3 недели

или тут http://rcscomponents.kiev.ua/modules.php?name=Asers_Shop&s_op=search&query=UCC3804&r1=all

но корпус другой, через переходник

первая цифра-температурный диапазон,

UCC180X –55°C to +125°C J, L

UCC280X –40°C to +85°C N, D, PW

UCC380X 0°C to +70°C N, D, PW

последняя- порог вкл-выкл

буква-тип корпуса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Е народ, я немаю нічого проти що ви в моїй темі знаходите спільну мову, але в одночас допоможіть і мені відремонтувати блок живлення до Compaq

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене нічого подібного нема, і навряд де ти таке у нас знайдеш... :(

з аналогами теж туго.

якщо блок не дуже нестандартних розмірів (відносно АТХ), то я б на твому місці впихнув плату від іншого БЖ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е народ, я немаю нічого проти що ви в моїй темі знаходите спільну мову, але в одночас допоможіть і мені відремонтувати блок живлення до Compaq

Напиши який блок, розміри, потужність, яка колодка підключення і тоді може поможуть, ти пишеш тільки про мікросхему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місця в середині достатньо бачу, хоч блок і не прямокутний...

враховуючи його малу потужність, думаю туди запросто стане плата з менших БЖ аля LinkPower, ще менших у мене якісь MaxUs, і над малих БЖ які використовуються в сучасних брендових ПК формфактору Mini-Tower. Потужності 250-350 китайських Вт має вистачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене наразі нема нічого з малих плат шоб шось запропонувати.

тре шукати робочий блок. гривень >30 буде + робота

а що це за такий девайс? БЖ малопотужний, щось не віриться що ти хочеш воскресити якийсь старий пентіум... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та є там в мене пентіум тройка брендовий, хочу його воскресити уже пів року :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хто б не робив - сумніваюсь, що ціна ексклюзивної роботи буде менша $50. Без гарантіії.

Можливо, дешевше купити таке ж, в такому ж стані - б/у?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...