Перейти до змісту

Камеры FOSS


Рекомендовані повідомлення

Вот

camera_2.jpg

Интересно в чем преимущества, так сказать от юзеров, а не маркетинговые выкрики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я себе поставил michelin latex - преимущество увидел сразу. они мягче, хорошо тянутся, не боятся "укусов" и им почти не страшны проколы. есть одно неудобство - колеса на подкачивать 2-3 раза в неделю, да и цена немаленькая - ~130 гривен за камеру.

а Foss мне представляется каким-то кидаловом, хотя может это и очередная революция - как знать. из моих знакомых никто еще не покупал их.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвіду використання цього гумового виробу (так і хочеться взяти ці два слова в кавички) :) нема. Користуюсь мадеінчайна.

А от щодо їх реклами, то:

- стосовно міцності це звісно плюс тут я зі Shkoder згідний однак все залежить від стилю катання і від випадку. А випадок ет вєсчь непередбачувана. :)

- 30% легші це круто, навіть мега круто :D . Враховуючи що звичайні не так багато вже важать (тра свої китайські зважити, аж цікаво стало скільки там сотень грам) то більшість вряд чи помітитило би зміну ваги якщо їм про це не сказати. Яж його не несу, а він мене.

-падіння тиску? Якщо я свої підкачую раз в півтора-два тижня. А з Фосс певно і качати недовелося би.

-"в случає прокола бла бла бла" от лажа млін. На звичайній камері можна зловити шуруп і ще з пів-дня їздити і незнати про це (власний досвід). А у випадку прокола навпаки можна вкрутити його і залити в камеру трішки води - накачав і вперед.

Це все власна думка і досвід так що ногами не копати. :)

Як на мене черговий спосіб впарити "високотехнологічний" продукт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то что на 30% легче это сомнительный плюс. Не написано ведь легче какой именно камеры. А у швальбы вес камер может отличаться в три раза;) DOWNHILL - 290гр, XXLIGHT - 95гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камера діаметром 700" - це на бєлаз чи який трактор? (виходить майже 2 метра :D )

Розробники сайту - чайники; шосейні і гібридні колеса позначаються 700С (французький стандарт), а не 700".

З вагою теж нічого не ясно. Maxxis WelterWeight (найдешевша) важить 165грам, Maxxis FlyWeight (найдорожча) - 95грам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жгуны с bmx.ru, но есть и полезности

и немного с велоломании

Yaryk, FlyWeight - чисто гоночная камера, imho. ибо при такой массе она толщиной как воздушный шарик и примерно также боится любой песчинки проникшей внутрь покрышки. из-за толщины стенок сдувается, наверняка, быстрее, чем латексная камера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, FlyWeight - чисто гоночная камера, imho. ибо при такой массе она толщиной как воздушный шарик и примерно также боится любой песчинки проникшей внутрь покрышки. из-за толщины стенок сдувается, наверняка, быстрее, чем латексная камера

Так, звичайно гоночна. Товщиною вона 0,45мм. Були у мене 2 такі - обидві розійшлись по шву (розрив сантиметрів 15-20) майже в один день :) Хоча, я думаю, причина не в їх ніжності, а в тому, що вони були старими, задовго пролежали на прилавку. Я ось тут писав про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

и что, кто-то пробовал уже в Луцке? мне предлагают пару за 200 гривен из прошлогодних залежаков и вот думаю - брать или не брать..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...