Перейти до змісту

some 3D photos


difoto

Рекомендовані повідомлення

ех чєлавєкі. Де ви їх тільки знаходите.

Насправді остальні тут http://xyliganzzz.livejournal.com/tag/3d

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну наче нічого. в другого автора є навіть фотки луцька. але сама технологія, як на мене примітивна. зняти відео і зробити з нього анімацію не так вже й складно. ну або щолкнути на фотик з 4ма обєктивами (якшо в луцьку такі є, бо саме на такі знімають 3д фото) і знову ж таки, зліпити анімацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну наче нічого. в другого автора є навіть фотки луцька. але сама технологія, як на мене примітивна. зняти відео і зробити з нього анімацію не так вже й складно. ну або щолкнути на фотик з 4ма обєктивами (якшо в луцьку такі є, бо саме на такі знімають 3д фото) і знову ж таки, зліпити анімацію.

а вот по ссилочці влом було перейти? ну а якщо поритися, то мжна і опис техніки знайти і здагадатися що таки є в луцьку такий фотоапарат. навіть три, якщо бути точним)

ну і називати технологію примітивною якось примітивно, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если поставить на штативы 4 обычных фотика с "удаленным спуском" - 1 клик на пульте = 4 фотки..... или 6ть... если есть денег на 6 фотиков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если поставить на штативы 4 обычных фотика с "удаленным спуском" - 1 клик на пульте = 4 фотки..... или 6ть... если есть денег на 6 фотиков

чуваки і по 26 фотіків ставлять якщо треба;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если поставить на штативы 4 обычных фотика с "удаленным спуском" - 1 клик на пульте = 4 фотки..... или 6ть... если есть денег на 6 фотиков

знаходив такі конструкції ще в старих радянських журналах, досить оригінально виглядає

але як на мене анагліф більш реалістично виглядає (правда окуляри треба) і вистачає всього 2-х обєктивів (ну а якщо руки не дуже криві то і звичайним фотіком можна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...