Перейти до змісту

Середній рівень IQ


snight

Рекомендовані повідомлення

странно что так австралийцев обидели.. неужели у всех аборигенов удалось проверить IQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого дивного не бачу. Майже повністю згідний з картою. А Австралія дійсно розчарувала.

Це хоч офіційні соц. опитування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ви мене вибачте, але то треба бути повним валянком, щоб 100 не набрати. Якось мені підвернувся серйозний тест ( не таке г**** в флеші що просто вибрати варінт відповіді) я думав, що відповів менше ніж на половину - 134 набрав. Сумніваюсь, що мій інтелект настільки видатний - на 34 більше за середній по регіону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, тесты IQ имеют вообще мало общего с реальным уровнем интеллекта человека. известно несколько случаев, когда люди с выдающимися способностями к определенным наукам (например математике или лингвистике) начисто проваливали формальные IQ тесты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Рівень IQ не повністю відображає розумові здібності людини, адже є ще один важливий параметр - швидкість розумової реакції, адже людина яка повільно думає може просто не встигнути пройти тест до кінця!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті IQ тести повна херня. Як можна визначити розумовий спектр людини підсунувши їй на вибір пару картинок? Тупо!!! На мою думку тест IQ повинен складатися з питань, що стосуються загальних наук, а іноді трошки поглибленего характеру.

Рівень IQ не повністю відображає розумові здібності людини, адже є ще один важливий параметр - швидкість розумової реакції, адже людина яка повільно думає може просто не встигнути пройти тест до кінця!!! happy.gif

А ваще можлива адекватна реакція коли якісь мавпи в окулярах пробують визначити твій рівень освідченості? У мене ж одразу виникає бажання показати їм свої глибокі знання з ненормативної лексики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туманчег, а можно без "&ля" и смайлика с %уем? ты ж на вид вроде приличный человек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тест IQ повинен складатися з питань, що стосуються загальних наук, а іноді трошки поглибленего характеру.

Ващето тест IQ нуже на то, чтобы какраз интелект и вымерить, не основываясь на жизненный опыт или полученные знания.

Нужно помнить что это НЕ УМ, НЕ МУДРОСТЬ, --- это ИНТИЛЕКТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно помнить что это НЕ УМ, НЕ МУДРОСТЬ, --- это ИНТИЛЕКТ.

вот она, преамбула! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это ИНТИЛЕКТ.
Начальник міліцейського патруля перед роздачею завдань вирішив провірити рівень знань своїх підопічних:

- Яка наша головна зброя?

Мовчать...

- Ну, яка? Підказка: починається на "Н".

Звідусіль посипались варіанти:

- Наган?

- Наручники?

- Ноги?

- Ніж?

Начальник заперечно похитав головою, і відповів:

- Наша зброя - нтєлєкт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...