Перейти до змісту

Допоможіть знайти де можна купити пітарди =))


Belus

Рекомендовані повідомлення

Знаю що з Китаю можна купити багато дешевих цікавих речей, а от забавку дитинства ніде не знайшов(( , мова йде про пітарди, як я пам'ятаю ті пітарди які купував у бабусь на ринках були китайськими, от і подумав що десь у Китаї вони є і до цих пір, хотілося б купити з один десяток пачок, але за умови щоб була безкоштовна доставка і купити можна було б через пей пал. Чому хочу купити у Китаї? тому що наші продаці цінують пачку в 4;5 грн, коли її максимальна собівартісь 1.5 - 2 грн, може я дуже наївний, але мені здається що можна десь тай купити їх напряму з Китаю, хто що знає про це допоможіть будь-ласка))

post-8638-1286018569,69_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може я дуже наївний

Може це я дуже наївна... Але поясніть який дурень буде морочити собі п"яту точку через 10 пачок товару, загальна вартість якого 15-20грн? Ще якби мова ішла про тисячу пачок, то так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та з Китаю можна заказати собі навіть маленький брелочок за 1 доллар з безкоштовною доставкою і тобі його пришлють!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так в тому ж і проблема,що брелочки знаю де заказувати,а пітарди не знаю(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я б вже був згоден максимум на 50 пачок, підігнав бе б дррузям, думаю не відмовилися б)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а просто десь на базарі зараз можна купити? Чи так само це все по-шпіонському приховано? :rolleyes: Штось може навести на "точку"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаж піротехніки заборонений законодавством. ось так.

так шо врятлі хтось буде зараз пітарди продавати. там штраф ого -го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варшавка... "Клітка"... 1 ряд... біля весільного невеличкий контейнер... пітарди на будь-який смак і не тільки )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені казали що на варшавці десь мужик відкрито продає)

Та продає конечно. В клетці, перший ряд від базара. Я так поняв він сильно і не ховається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас елетрошоки заборонені, а з Китаю можна заказати)

заказати-то можна, але таможню вони не пройдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас елетрошоки заборонені, а з Китаю можна заказати)

заказати-то можна, але таможню вони не пройдуть.

а хіба вони у пакунки лізуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені казали що на варшавці десь мужик відкрито продає)

Від валютчиків заходиш в клітку, одразу в 1 ряду ідеш ліворуч, минаєш весільні причандали, і по ліву руку в вузенькому контейнері їх відкрито (прям на столі лежать) реалізовує піротехнік продавець, при чому не перший рік. Якщо не помиляюсь для антуража в нього на стінці контейнера вісить якась дитячо-підліткова футбольна форма. 

На твоїх 50 пачках я думаю спустить ціну, аніж 1-2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що з Китаю можна купити багато дешевих цікавих речей, а от забавку дитинства ніде не знайшов(( ,

ти впевнений що з Китаю його постачають?

мені колись з Польщі привозили таке добро, дешевше було ніж у нас :)

(було то мабуть років з 10 тому :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну просто пам'ятаю що на цих коробочках з пітар Корсар писало що вони китайські, от і орієнтусь на Китай)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба вони у пакунки лізуть?

а ти сам як думаєш? Давай бум так не пітарди ганяти, а наркоту. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду знати, але хтілося б напряму з Китаю, якщо це можливо)

сьогодні петарди по пошті хоч, а завтра стволи? :smile3:

ніхто зі здоровим глуздом такі вибухонебезпечні речі не слатиме, та і пошта їх навряд прийме на відправку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре дякую всім за інфу, знач буду в наших купувати, але ще дякую, що про митний контроль розказали бо хтів шокера брати, а він беб не прийшов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі з Китаю дуже дорога доставка...вона там з юанів переводиться в долари потім в гривні,тим більше в них там все на вагу іде....тому якщо ті пітарди будуть важити ну грам 200 а заплатиш ти за них НАБАГАТО більше ніж тут,тих 10 чи 20 гривень.... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...