Перейти до змісту

Доктор Хаус (House M.D.)


MrVes

Рекомендовані повідомлення

а хто вам сказав що 8 сезон буде останнім? Ще нічого не ясно

sasha1132,читайте официальные новости и интервью и все вам станет ясно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Можна тут читнути, на рахунок того чи 8 сезон стане останнім - http://www.lostfilm.tv/news.php?act=full&type=1&id=1540

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Восьмой сезон станет последним?

Пока не знаю. Может быть, но пока решения нет. Мы не уверены в том, что произойдет в дальнейшем. Мы на экране уже очень долго, и, конечно, вы должны понимать, что финал близок, и надо готовиться к нему. Но пока мы не готовы давать комментарии на эту тему.

А все інше в неті писане юзерами а не інформ. джерелами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то там мала бути величезна стаття в якій все написане вище розпишуть на цілу сторінку... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я не бачив жодної серії, я багато втратив? blink.gif

Перегляд жодного іншого серіалу, не був для мене таким захоплюючим, як перегляд Доктора Хауса.

З ностальгією згадую свій перегляд перших 8-ми серій першого сезону. Я «проковтнула» всі наявні в мене серії за один раз, почала дивитися ввечері і закінчила десь о 5-й ранку (не дивлячись на те, що попереду був робочий день).

Для мене особисто успіх цього серіалу був в суміші:

- цікавих медичних випадків та особистих історій пацієнтів (кожна серія – свого роду медичний детектив);

- висвітленні нетипових стосунків між людьми;

- особливій харизмі головного героя-доктора Хауса (жорсткий, цинічний, талановитий лікар-діагност з особливим почуттям гумору, на 100% захоплений своєю справою, який з легкістю переступає будь-які умовності і, в той же час, є таким самотнім та соціально само-ізольованим поза роботою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

До выхода восьмого сезона осталось чуть больше месяца, а пока-что...

http://www.youtube.com/watch?v=4uisH6pcjOk&feature=player_embedded

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
Эпизод 1 - Twenty Vicodin - 3 октября 2011

Эпизод 2 - Transplant - 10 октября 2011

Эпизод 3 - Charity Case - 17 октября 2011

Эпизод 4 - Risky Business - 31 октября 2011

хтось пояснить чому 1 епізод вийшов на 2 тижні раніше?

і всеж чекаю від лоста звісточку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але Хаус в тюрмі, це вже занадто.

Цього давно варто було чекати, навпаки дивно що він аж 7 сезонів протримався і туди не потрапив, після усіх своїх викидонів... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі занадто для сюжету серіалу взагалі, а не конкретно для Хауса.

ІМХО серіал про лікаря-генія має проходити в лікарні а не в тюрмі.

пам'ятаєте сезон де він обідив якогось поліцейського і той на протязі всього сезону грозився посадити його, якщо Хаус не вибачиться? цей сезон був найкращим.і лікарня, і інтрига з тим копом.

а це-це вже занадто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі занадто для сюжету серіалу взагалі, а не конкретно для Хауса.

ІМХО серіал про лікаря-генія має проходити в лікарні а не в тюрмі.

пам'ятаєте сезон де він обідив якогось поліцейського і той на протязі всього сезону грозився посадити його, якщо Хаус не вибачиться? цей сезон був найкращим.і лікарня, і інтрига з тим копом.

а це-це вже занадто.

В лікарні йому залишилось тільки одружитися на 13. Хоча початок нового сезону дуже нагадує початок попереднього. Ті ж самі обмеженні можливості і утиски генія ... а хто ж його буде ще утискати якщо Ліза вже знімається в другому проекті, а Вілсону не по фен-шую...

З.І. Десь в глибині душі чекав більшого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не знак це, що варто закругляти проект?

чи поки є рейтинги будуть знімати шонібуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проект нужно было закрыть сильной серией, где Хаус прыгает из окна отеля... в бассейн. Только вместо бассейна прыжок должен был быть на асфальт.

Но раз захотели делать продолжение, то тюрьма - вполне нормальная завязка и ничего экстраординарного в ней нет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не знак це, що варто закругляти проект?

чи поки є рейтинги будуть знімати шонібуть.

Поки курочка несе золоті / срібні яйця її будуть годувати і до біса, що думає телеглядач або ж яке б він хотів бачити закінчення.

Особисто я повністю згідний з Дімою, що "бомбочка" на асфальт була б дуже ефектним та своєчасним кінцем, але ж ...

Правда як глядач серіалу я не чекаю вже чогось дійсно вартого уваги, хоча все одно буду дивитися, як і мільйони інших фанів серіалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

По неті ходить інфа,що 8 сезон - останній .

Нещодавно,20 лютого вийшла в світ 13 серія 8 сезону - в епізоді можна побачити нашого Шевченка!

"Згідно з сюжетом, Хаус одружився з українкою Домінікою Петровою, щоб допомогти їй отримати "ґрін карту", а з нею і право на проживання та роботу в США.

За легендою Домініка походить з Кременчука. В неї є брат і три дядька – Микола, Федір і Володимир. Також у Домініки є шкільні друзі Василь та Оксана."

post-11128-0-64354200-1330018910_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

посміхнуло - s8e14:

- И это означает...

- что твоя мать шалава.

- Это да. И.. что она не такая уж зануда, как мне казалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...