Перейти до змісту

Що подарувати дівчинці на 1 рік


gorik

Рекомендовані повідомлення

Сабж.

Власне бабуся питає що подарувати моїй донечці на рік, а ми не знаємо що відповісти.

Да і сам я не знаю шо ж то їй таке подарувати щоб не на один день і шоб щось цінне було.

З.І. Такі речі як пачку памерсів чи колготки - не підходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна подарувати якийсь костюмчик, платячко...

чи якогось величезного ведмедя(або іншого звіря)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна подарувати малявці:

1. Срібну маленьку шкатулочку, куди ви покладете перший локон, перший зубчик

2. Срібну ложечку

3. Розвиваючий коврк

4. Одіялко

5. Набір персонального посуду для малявки (чашечка, 2 тарілочки, ложечка)

6. Срібний образок

7. Вишита метрика (картинка)

8. Вишиту сорочечку

9. Іграшка "Розумне цуценя"

10. Іграшка "Чудо-горщик"

11. Дитяча палатка

12. Ходунці

13. Гойдалка

14. Музичний столик

15. Велика машина (сидіти і ногамми відштовхуватись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка: м"яка іграшка - пилєзборнік.

Якщо має бути щось дууууже цінне від басусі - золотий виріб.

Якщо просто дорожчий подарунок - велосипед, дитяча гойдалка.

Можна подарувати малявці:

.....

+100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то в мене складений список з 64 пунктів, що можна подарувати дітлахам від 0 до 15 років.... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь що + гарну відкритку. І поздоровлення зняти на відео. Думаю коли підросте буде мати на що подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то в мене складений список з 64 пунктів, що можна подарувати дітлахам від 0 до 15 років.... :rolleyes:

Оооо, півцарства за список! Поділися з народом:g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді прикраса гарна ідея - наприклад як писали образок чи скажімо знак зодіаку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Золоті сережки. Це в тому випадку, якщо збираєтеся в майбутньому пробивати вушка. Або ланцюжок з хрестиком. Коли підросте, то розкажете, що то бабуся на рочок подарувала. :) Їм обом буде приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную подарувати абонемент на гарну професійну фотосесію. ;) Гарна буде згадка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу як батько - головне не даруйте ніяких м'яких іграшок (особливо в ріст або більше дитини) - куди потім це все добро дівати, хз а по хаті перекидається з року в рік.

відносно золота і прикрас - воно треба малій динині? навряд чи років до 5-6 вона таким буде цікавитися.

а от, наприклад, дитяча палатка в нас реально відслужила майже 4 роки - ми з неї і хатку робили, і космічний корабель (якщо боком її покласти), і на природу брали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу як батько - головне не даруйте ніяких м'яких іграшок (особливо в ріст або більше дитини) - куди потім це все добро дівати, хз а по хаті перекидається з року в рік.

Нам подарували великого лева, коли сину 2 роки було. 6 років це була найкраща, подушка\підстилка для лежання на підлозі, переглядання ТВ чи просто ігор. Разів з 5 йому переклеювали очі (відвалювалися), 3 рази бабуся його зашивала (лопав по швам). І оце тільки два тижні тому він поїхав в село, де буде жити на веранді :). А додому будемо шукати йому заміну, дуже звикли.

<a href=http://mobisvit.com/iphone-f003-p-18.html >IPhone F003</a>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та то зрозуміло, що кожному своє. але коли тих левів/псів/пум мінімум два, то це вже починає підхарювати. а особливо всяка дрібна живність, яка в основному пилюку по хаті збирає.. та й матеріали, з яких ті іграшки роблять/напихають навряд чи малій (1 рік в топікстартера) дитині корисні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та то зрозуміло, що кожному своє. але коли тих левів/псів/пум мінімум два, то це вже починає підхарювати. а особливо всяка дрібна живність, яка в основному пилюку по хаті збирає.. та й матеріали, з яких ті іграшки роблять/напихають навряд чи малій (1 рік в топікстартера) дитині корисні..

Між іншим, подарунок не Вам вибирають, а дитині і те що Вас з часом буде "підхарювати" - це Ваша особиста проблема.

Головне аби малюк радий був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не скажіть. подарують наприклад дитині китайську смердючу пластмасу - зате різнокольорову - і ви її на смітник не понесете, а дозволите бавитися?

в такому малому віці тільки батьки знають, що дитині краще. а тьоті і дяді зазвичай дарують що-небудь, щоб виглядало побільше або покрутіше - тільки толку з того потім ні дитині, ні батькам (яким це все по хаті перекладати).

я давно своїм кумам/знайомим кажу що дарувати - і мені простіше(щоб не тягнути то все на горище чи смітник потім), і їм голову не треба морочити вибором для 1, 2..n років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в основному пилюку по хаті збирає..

Головне аби малюк радий був.

Мої дітки (8 міс (що недалеко від року) та 2р 8міс) м"якими (особливо великими) іграшками не бавляться ВЗАГАЛІ. Лежать ті подарунки без толку, як на виставці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от недавно бачила в спортивному магазині шведську стінку з турніком, канаткою і ще чимось. Вже поклала око як варіант колективного подарунку своєму малому - спорт завжди корисний :) А ще є зараз такі комплекси типу ранній старт - що портативні - можна скласти-розкласти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 MOTOROLLLA за ідею з професійною фотосесією. В мене знайома (правда виграла в Тигресі запрошення на 1 фото), зробила і сімейну фотку і дітей .І хто б до неї не приходив, то всі в захваті, а для сім'ї суперова пам'ятка.Знаю що вартість 1-ї такої фотографії 400 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 MOTOROLLLA за ідею з професійною фотосесією.

І хто б до неї не приходив, то всі в захваті, а для сім'ї суперова пам'ятка.

Особисто я від такого подарунка від бабусі була б не в захваті. Щодня фотаю своїх діток. Фоти живі, не постановка - супер.

Моя кума зробила для свого малюка на рочок таку фотосесію... Над дорого-оплаченими фотками плакала тиждень. :( Нікому не показує.

Так що треба бути дійсно впевненим що фотограф ПРОФЕСІЙНИЙ, щоб не зіпсувати собі і дитині подарунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...