Перейти до змісту

Total Commander


SpiritMen

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Точно, есть, Ctrl+Shift+F... Интересно.

А вот вопрос - какого цвета у вас панельки в Тотале? Я себе всегда ставил синие, как в старом добром Нортоне :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був інтерфейс по дефолту, змінив яскравий білий на більш м’який, типу світло-бежевий,не так на очі давить... синій типу Нортон/Far мене трохи напрягає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок режиму ескізи сторінок, так от в 7 тоталі додали вже цю опцію :blink: , ще один плюс на користь тотала, ось так от :)

ги, тут поправочка, цією функцією я вже давно користуюсь ще в v6.53, а можливо і раніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що до мене, то тут ursa правильно написав:

А вообще я считаю, что все Тотало-подобные программы - это дань тому времени, "когда компьютеры ещё были большими (с)"

И предназначены они для людей, которые не воспринимают интерфейс системы "а ля Виста - мечта автомобилиста"

Я надаю перевагу Far manager'у і взагалі великий респект Петі Нортону. Використання файлових менеджерів значно полегшує, присторює та робить більш зручною роботу з файлами та папками. Стандартні засоби Windows в цьому плані є значно менш зручними. Звичайно, це лише моя суб'єктивна думка, але вона закріпилася за роки користування компутерами.

Якби файлові менеджери не були зручними й популярними, то б не родилося стільки програм-аналогів. Згадати б для прикладу:

Norton Commander

Volkov Commander

Dos Navigator

Far manager

Windows Commander

Total Commander

Midnight Commander

Northen Commander

та чимало інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти диви. Я про ескізи не знав...

Ще можна додати можливість перегляду архівів як звичайних папок, а якщо архів sfx, то в нього завжди можна заглянути по Ctrl+PageDown $), так само як в іso та, здається, nrg образи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да опция просмотра архивов и файлов образа - это классная вещь.

Не нужно заморачиваться и открывать дополнительное окно архиватора :smile3:

А вот подскажите: у меня когда-то была сборка 6.5, в ней была кнопочка "открыть/закрыть привод". В версии 7 есть что-то подобное или это нужно доставить плагин какой-то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш любий екзешнік і перетаскуєш його на панель. От тобі і кніпочка. Я особисто туди поставив лашку і медіа-плеєр, і тепер, якщо лашкою відкритий один відеофайл, а другий треба відкрити медіаплеєром, просто перетаскуєш файл на значок...

Я так дивлюсь, ще троха попрактикуєшся, і зовсім за експлорер думати забудеш... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не забуду, такое не забывается! Это ж всё равно, что забыть, что такое copy prn, mkdir или format c: :smile3:

Я ж рос на проводнике и тотале (фаре, нортоне) и даже сейчас одновременно ими пользуюсь :)

Поэтому забыть вряд ли получится :)

Как установить кнопку понятно - а вот какая экзешка отвечает за выплёвывание диска?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця екзешка не входить в дистрибутив тотала. Всі ці паверпакі основані на тому, що в каталозі з прогою лежить ще купа прог, екзешнікі якіх виведені на верхню панель. Ось, за 3 секунди в сліпу в яндексі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Total Commander 7.00 PowerPack 1.00

1.00 (12.06.07)

* Обновлен файловый менеджер Total Commander до 7.0 Final

* Обновлена утилита для создания инсталляции NSIS до 2.28

* Добавлен плагин к многотомным и шифрованным RAR - fhRAR

Скачать.

FTP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФАР рулит :)

Дай ссилку на нормальний ФАР, а то я якийсь скачав, а він такий дикий на вигляд і в користуванні недуже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так там тільки текстовий документ і ніякої установки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://farpowerpack.nm.ru/FarPowerPack_v1.14.zip

Версия обновилась и ссілка перестала работать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеодно Тотал - кращий! От я суджу як простий користувач і він мені більше подобається ніж Фар!

Тотал - бест! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто до чого звик... Я починав з ДОСа і з Волков-командера... Тепер під Юніксом Міднайт-командер... Звик я до ФАРа :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Хтось має ключик до Total Commander 7.03,бо я трошки не те закачав і там нема. ???

Буду вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...