Перейти до змісту

Прищі не дають жити


Marishka

Рекомендовані повідомлення

Дівчата, порадьте хто як бореться з прищами. Справа в тому, що я вже не підлітковому віці, а прищі дістають капітально, особливо проблема загострилася після того, як я перехворіла грипом. Може у когось є якась дієва порада? Бо мені здається, що пробувала уже все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Бо мені здається, що пробувала уже все.

І до лікаря теж?

Треба боротись з причиною, а не з наслідком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо не до лікаря, то принаймі в хорошу аптеку можеш сходити і порадитись з фармацевтом.

З.І. твоє питання було до дівчат, але моя відповідь теж може виявитись корисною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчата, порадьте хто як бореться з прищами. Справа в тому, що я вже не підлітковому віці, а прищі дістають капітально, особливо проблема загострилася після того, як я перехворіла грипом. Може у когось є якась дієва порада? Бо мені здається, що пробувала уже все.

Ну і ще як варіант, сексом треба більше займатись. Казали допомагає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте, дівчата...

Не для реклами, оскільки сам звертався, але, ІМХО найкращий дерматолог в Луцьку - пані Регіна, що має кабінет на Рівненській (в будинку Ремпобутехніки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте, дівчата...

Не для реклами, оскільки сам звертався, але, ІМХО найкращий дерматолог в Луцьку - пані Регіна, що має кабінет на Рівненській (в будинку Ремпобутехніки)

В дєвачкі в даних написано Києв......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчата, порадьте хто як бореться з прищами. Справа в тому, що я вже не підлітковому віці, а прищі дістають капітально, особливо проблема загострилася після того, як я перехворіла грипом. Може у когось є якась дієва порада? Бо мені здається, що пробувала уже все.

Допомогти повинен дерматолог.

Якщо нема ніяких захворювань (що може підтвердити/спротувати дерматолог), то наступний крок - сходити косметологічний кабінет з кваліфікованим персоналом.

якшо не до лікаря, то принаймі в хорошу аптеку можеш сходити і порадитись з фармацевтом.

З.І. твоє питання було до дівчат, але моя відповідь теж може виявитись корисною

Ще б до бабки яйця викатати порадив би сходити. Фармацевти, санітарки, медсестри, не профільні лікарі - далеко не самий кращий варіант для консультацій і ще далі не завжди безпечний.

Ну і ще як варіант, сексом треба більше займатись. Казали допомагає!

І шо, дєвачкі ведуться? :)

З.І. Топікстартер написала, що їй не 16.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно треба до лікаря, причому до гінеколога, це може бути дисфункція яєчників, в такому випадку, лікар призначить вам відповідні оральні контрацептиви, прийом яких позитивно вплине на стан шкіри шляхом коригування роботи яєчників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно треба до лікаря, причому до гінеколога, це може бути дисфункція яєчників, в такому випадку, лікар призначить вам відповідні оральні контрацептиви, прийом яких позитивно вплине на стан шкіри шляхом коригування роботи яєчників.

огоblink.gif ніколи б не подумала, що йдучи до дерматолога, опинишся в гінеколога. Ще кажуть, до дієтолога сходити тре, бо із-за неправильного харчування-страждає шкіра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто було б зробити розгорнутий аналіз крові.Проблеми з шкірою-це в першу чергу кров!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І шо, дєвачкі ведуться? :)

З.І. Топікстартер написала, що їй не 16.

Пікап рулить! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зинерит

Нізащо навіть би ворогові не порекомендувала зинерит. Зі свого власного досвіду знаю, що то таке. Пече, свербить, шкіру сушить, смердить, а результату - нуль. Краще вчитися на чужих помилках :) Мабуть, була би верхній шар шкіри скинула, якби ще хоч день ним помазалася. Вчасно переключилася на скінорен - набагато безболісніший препарат і ефективніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зинерит

Нізащо навіть би ворогові не порекомендувала зинерит. Зі свого власного досвіду знаю, що то таке. Пече, свербить, шкіру сушить, смердить, а результату - нуль. Краще вчитися на чужих помилках :) Мабуть, була би верхній шар шкіри скинула, якби ще хоч день ним помазалася. Вчасно переключилася на скінорен - набагато безболісніший препарат і ефективніший.

підтримуюrolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зинерит

От так однозначно, навіть не спитавши на скільки жирна шкіра в "паціента".

Фтопку такі поради :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради. Справа в тому, що до лікарів уже зверталася, мене по великому блату старого професора-дерматолога направили, злупив купу грошей, дав якусь муть в баночці, як я зрозуміла на основі сірки, вона нічого не помогла, тільки шкіра стала суха і ще більше подразненна, пробувала звертатися до косметологів - чистка дає нетривалий ефект потім гірше стає, навіть брали мені скоб шкіри на паразитів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшла і я свого часу через це все - і розгорнутий аналі з крові здавала, і на гормони кров здавала, і до дерматолога ходила, і до косметолога \тої ж Регіни\, і до гінеколога \приписали гормони протизаплідні, причому препарат старого покоління де доза гормонів така шо огого!\, і травками всякими пробувала, і препарати на основі сірки купупвала,..... Результат був один, точніше його не було. Для себе знайшла вихід сама - купила Ейвонську серію для проблемної шкіри \Solutions, але не теперішню, а ще старого зразка. Вона тоді тільки з"явилась\. Допомогло. Зараз користуюсь нею дуже рідко. Проблем прктично нема. І ще чула не від одного лікаря, що дуже часто причина - стафілокова інфекція. Проте не в усіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне знаю точно, треба постійно за шкірою доглядати, а не так час від часу, чекати, поки прищі повилазать, а тоді бігати й лементувати, мовляв - що робити? Вмивайтесь кожен день проходною водою, не забувайте косметику на ніч змивати, менше солодкого їжте і УВАГА! менше алкоголю споживайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як вчився в інституті була висипка по тілу, лікарі лікували все під ряд, а один дядько (тіпа "бабка") порадив не митися тиждень-другий... і все пройшло. каже що то була алергія на воду (точніше на якийсь її компонент).

порада трохи дивна, але з власного досвіду і ніяких затрат і побічних ефектів (крім запаху).

можна спробувати, всяке буває.

Пі.Сі. ну і порада про секс, я вважаю, не варто нехтувати. недаремно ж прищі ще називають "хотєньчиками"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як вчився в інституті була висипка по тілу, лікарі лікували все під ряд, а один дядько (тіпа "бабка") порадив не митися тиждень-другий... і все пройшло. каже що то була алергія на воду (точніше на якийсь її компонент).

порада трохи дивна, але з власного досвіду і ніяких затрат і побічних ефектів (крім запаху).

можна спробувати, всяке буває.

Пі.Сі. ну і порада про секс, я вважаю, не варто нехтувати. недаремно ж прищі ще називають "хотєньчиками"

оч. кстать правильно дедушка сказал - обычно всякие там алергии бывают на хлорированую воду и мыло, в итоге человек замичает какие то там покраснения и начинает их более интенсивно вымывать, мазать кремами и т.д. все более раздражая кожу, тут главное не мишать природе - делать все так как делали наши предки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рецепт: недільку не помитись і сексом (для верності) :)

Про воду сто процентів...... Переїхала на нову квартиру, шкіра стала сухою. Змити косметику чи вранці вмитись це ціла біда, а мовчу про душ чи ванну. Тонна крему аби зняти пересушеність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

рецепт: недільку не помитись і сексом (для верності) :)

Про воду сто процентів...... Переїхала на нову квартиру, шкіра стала сухою. Змити косметику чи вранці вмитись це ціла біда, а мовчу про душ чи ванну. Тонна крему аби зняти пересушеність.

О так, іноді вода дуже погано впливає на шкіру. А в різних містах й вода різна. Особисто в мене ще й погода на стан шкіри впливає. Коли починається зима, мені літру крему в місяць треба - при чому, найжирнішого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...