Перейти до змісту

Пропоную товари за вигідними цінами


shalldone

Рекомендовані повідомлення

Пропоную Вам здійснювати покупки в китайському інтернет-магазині http://www.taobao.com за вигідними цінами. Можете порівняти ціну речі на сайті і в Юванті. Приємно здивуєтеся :D

Умови:

Ціна на сайті + доставка по Китаю (30 юанів)+ комісія + доставка в Україну (Київ) + упаковка в Китаї 5$

Комісія – 20% (від ціни на сайті + доставка по Китаю)

Доставка в Україну – розраховується 15$/кг (округляється до кг в більшу сторону)

(Вартість доставки в Луцьк за домовленістю. Є варіант Новою поштою, або посилку можна буде забрати у моїх родичів, які проживають біля Лучеська).

Комісія нараховується на кожен окремий лот, а не на всю суму. Для товарів ціною менше 50$ комісія стала і становить 10$.

Термін доставки – 3-4 тижні

Оплата – 100% передоплата, карта Приватбанку, особисто в руки (Київ, Луцьк)

Оплата за вагу – при отриманні товару на руки

Як зробити замовлення?

1. Скачати бланк замовлення (вишлю на електронку за запитом,чомусь не можу прикріпити файл). У ньому заповнюєте тільки необхідні поля. Сума замовлення і сума окремо кожного товару буде прорахована автоматично (без урахування вартості за доставку)

2. Відправити бланк на пошту [email protected]

3. Оплатити замовлення і відправити повідомлення про оплату.

4. Замовлення приймаються ТІЛЬКИ на бланку.

Повернення грошових коштів тільки у випадках:

- замість замовленого Вами товару прийшов інший (зовсім інший колір, модель)

- товар отриманий із явним виробничим браком

Якщо Вам не підходить замовлена модель, відтінок, розмір і т.п. грошове повернення не здійснюю. Відмовитись від замовлення можна тільки до моменту відправки мною бланку замовлення в Китай. В інших випадках повернення грошових коштів неможливе.

Посередник в Китаї перевіряє товар у відповідності із замовленим, що не сходиться обмінює. Щоб уникнути неприємних сюрпризів РЕТЕЛЬНО підбирайте розміри, часто на сторінці товару вказані сітки із замірами, відповідно яких можна підібрати товар.

Брендові речі, виготовлені на експорт більш-менш співпадають із загальними розмірами, а от китайські торгові марки шиються на них, і можуть не співпадати.

Одразу зазначу, що я не продавець, я тільки допомагаю Вам у покупці вибраного Вами товару. Вся відповідальність за вибір розміру, торгової марки, кольору і якості товару лежить на ЗАМОВНИКОВІ.

Як шукати речі на http://www.taobao.com ?

Для зручності ставимо у мозілу собі перекладач http://www.google.com/intl/ru/toolbar/ff/install.html#tbbrand=

Є дуже багато способів. Наведу для прикладу такий, який, на мій погляд, є найпростішим. Для прикладу: візьмемо куртку жіночу.

1. Тут http://translate.google.com/?hl=ru#uk|zh-TW|%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0%20%D0%B6%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0 перекладаємо на китайську. Зі свого досвіду скажу, що для біль-менш коректного перекладу потрібно використовувати словосполучення уявляючи себе китайцем, що розмовляє на українській\російські мові. Тому, шукаючи жіночу куртку, ми вводимо у пошукову строку: куртка жінка.

2. Копіюєм перекладений ієрогліф 女子夾克 і вставляємо в строку пошуку на головній сторінці .

3. Далі вже по категоріям шукаємо потрібне. За допомогою встановленого перекладача можна розібратись. Спочатку важкувато, але рука набивається швидко.

Приблизно так…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не бачу вигоди... Враховуючи курс валют юань/гривня там зовсім не дармові ціни. Хіба можна знайти деякі позиції...

А разом з всіма супутніми виплатами ціна весела виходить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на самом деле найти выгодные варианты можно. я вот через этого посредника покупал кой-какие мелочи. те же ~20% (зависит от заказа) и предоплата.

если бы посредник находился непосредственно в Луцке (ФИО, адрес, телефоны), тогда другое дело. а так я не вижу отличий от других посредников, которых масса и каждый может "закрыться" в любой момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на самом деле найти выгодные варианты можно. я вот через этого посредника покупал кой-какие мелочи. те же ~20% (зависит от заказа) и предоплата.

если бы посредник находился непосредственно в Луцке (ФИО, адрес, телефоны), тогда другое дело. а так я не вижу отличий от других посредников, которых масса и каждый может "закрыться" в любой момент.

Я ж написав, що в Луцьку живуть родичі, із Луцькою пропискою, паспортом і телефоном :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не бачу вигоди... Враховуючи курс валют юань/гривня там зовсім не дармові ціни. Хіба можна знайти деякі позиції...

А разом з всіма супутніми виплатами ціна весела виходить. 

Для прикладу оттака http://item.taobao.com/item.htm?id=6183216439 шкіряна куртка (натуральна овеча шкіра)обійдеться в 118$ + доставка. Самі подивіться скільки коштують куртки такого плану в Торгових Центрах Луцька.

А який курс юанів?

переводьте для зручності у долари, потрібно суму в юанях помножити на 0,15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизна вага товарів, що замовляються на ТАОВАО

футболка - 0.3 кг

туфлі жіночі - 0.6

туфлі чоловічі - 0.7

кросівки - 0.9

брюки – 0.5

ремінь – 0.2

сумка кожзам — 0.7

сумка шкіра - 1.2

джинси — 0.7

майка — 0.3

куртка – 0.7

окуляри – 0.2

кофта – 0.6

сапожки – 1.0

кепка – 0.2

піджак – 0.6

сорочка – 0.4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посредники. Не лучше ли найти знакомого и все? И не платить проценты.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посредники. Не лучше ли найти знакомого и все? И не платить проценты.......

Якщо ви про себе і ібей, то чому би вам не відкрити свою тему і за сок помагати замовляти знайомим? Коли замовите у різних продавців окремо по одному лоту сумку, куртку, джинси, туфлі і через десяток замовлень що ви скажете... А якщо ще і товар десь загубиться чи прийде не той, будете в палці диспути створювати... Сок вам буде не милий :D

Це все не дурниці, посередник відробляє свої послуги, допомагає уникнути непорозумінь... :0008:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умови:

Ціна на сайті + доставка по Китаю (30 юанів)+ комісія + доставка в Україну (Київ) + упаковка в Китаї 5$

много букаф,, а саме головне що відповідальність лежить на замовникові..... ну це ладно!

Вот давай так об"ясни мені і більшій половині форуму!

Я наприклад захотів купить в цьому інет магазині кроси! вони стоять там хай 50$(припустим)

яка кінцева ціна буде в них у Луцьку!

Багато букв для того, щоб не було багато запитань.

Відповідальність на покупцеві за вибраний розмір, колір і модель. Це ж абсолютно нормально...

рахуємо 50 баксів + 30 юаней за доставку по Китаю, це приблизно 4.5 баксів + 20% = 65.4бакса ( + 5 баксів за упаковку, якщо посилка консолідується, тобто товар не один) = 65.4 бакси + 15 баксів\кг доставка в Київ + доставка в Луцьк (якщо забирати у моїх родичів в Луцьку, і з ними розраховуватись за вагу, то буде безкоштовно)

отже маємо десь 80.4 бакси

Щоб порахувати самому, можу вислати форму замовлення, де вбиваючи вартість товару і кількість штук, отримуєте вартість тут + доставка.

Хотів прикріпити форму тут, але чомусь не можу загрузити на форум.

Кому треба форма, пишіть в приват свій імейл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електроніку і копії годинників не завозимо.

А речі - скільки завгодно.

Оптовикам вигідні умови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

shalldone, те, кто хотел, уже наверняка написал вам в личку. поэтому попрошу без особой необходимости эту тему не поднимать и новых сообщений не создавать. вполне достаточно будет редактирования уже имеющихся. в противном случае будут применены санкции как за "апанье". на это сообщение тоже отвечать не обязательно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акція!

Вартість доставки на замовлення вересень-жовтень округляється до 500грам! Купувати вигідніше!

Допоможу із пошуком товару.

Вказуйте товар, колір, матеріал вироблення - дам пряму ссилку!

Наприклад: чоловіча куртка із натуральної шкіри Jack Jones - 116+доставка

post-9806-1284899158,31_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дай ссылку на телефоны.

тут можна вибрати телефон, допоможу із замовленням і доставкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посчитай плз во сколько мне он обойдётся

а то чё то я совсем запутался с подсчётами

http://allymobile.com/x_htc-htc-hd2-leo-1-1_2754.php?k_id=2&kn=Hot+Class

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...