Перейти до змісту

Найдорожчий ноутбук на світі


BIKTOP1970

Рекомендовані повідомлення

Британська компанія Luvaglio створила найдорожчий ноутбук, вартістю більше 1 мільйона доларів. Ця подія відбулася ще в 2007 році. Але до цих пір рекорд не був побитий.

luvaglio_notebook1.jpg

Така величезна ціна пояснюється наявністю рідкісних кольорових діамантів бездоганної якості і цінних порід дерева з яких створена поверхня комп’ютера. Корпус ноутбука зроблений так, що з часом господар має можливість змінити його на іншій. Кнопкою включення/виключення найдорожчого ноутбука є великий шикарний діамант з ідеальним ограновуванням, який красиво переливається в променях денного світла.

notebook1.jpg

Що стосується технічних характеристик, то на сьогоднішній день вони не вражають. Ноутбук обладнаний 17 дюймовим широкоформатним світлодіодним екраном, зі спеціально розробленим покриттям антивідблиску, приводом для запису дисків з технологією Blu-Ray, жорстким диском об’ємом 128гб, а у 2007 році цей об’єм вважався досить істотним.

Оригінал-посилання: http://blog.vip-inform.com.ua/?p=166

p.s. Тільки що побачив новину по каналу 2+2 (бувший КІНО) - нещодавно цей рекорд побито. На Україні перевершили це "досягнення", створили ноута ціною 2 млн.доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, а я то думаю де в державі бабки діваються? Це виявляється бабло на ноути йде!

P.S. BIKTOP1970, а ми тут за якихось 50 грн за енку сперечаємось! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в 2007 р. купляв ноут 160 Гб, в 1,5 тисячі разів дешевший (правда без брюліків) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби вже грошей американських було в мене три залізничні вагони, то я б краще купив би собі от такого панасоніка, щоб тягати його по лісах, озерах, гаражах навіть в дощ, не боятись, що доця розіллє на нього чай, або наступить на нього ногами. Просто тому, що люблю надійні речі.

http://rozetka.com.ua/ru/products/details/11196/index.html

А втикати в ноут діаманти це брєд, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, абсолютно згоден з Анрієм.

Посередній фарш запхнули в гламурну упаковку.

Якби він був зібраний з супернадійних комплектуючих із застосуванням новітніх технологій тади да.

А так всеодно що на шасі від запорожця надіти кузов від мерседеса.

ПС А взагалі, на перший погляд, схожий на коробку з під сигар. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номінація "найтупіше грошове вкладення" адназначно.

Доречі ці рекордсмени (британські/українські) нічого не створювали - тільки оформили упаковку. Тупо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для любителів надійних, протиударних ноутбуків є серія HP Elite Book, купуємо наприклад ось процесор i замінюємо свій на Core i7 940XM i SSD на нього і насолоджуємось найдорожчим, бронебійним ноутбуком, який навіть кружку кави на клавіатуру витримає...

і здається тілько що виставили ось таку модель з битим пікселем =) http://rozetka.com.ua/stock/stock_notebooks/40950.html - любителі екстремального відпочинку і ІТ-кі по сумісництву не вагайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...