Перейти до змісту

Всеукраїнська велосипедна естафета «Спорт для всіх єднає Україну!»


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

І так!

Завтра пелатон пробігу буде у Львові!

В суботу зі львова виїдуть на Луцьк.

Бажаючі зустріти пелатон на межі Львівської та Волинської областей.

Бути в суботу біля спортшколи на 10ту годину.

В неділю разом з Луцькими учасниками виїдуть у бік м. Рівне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, в положенні пише, що з Луцька має виїхати не менше 30 чоловік. в суботу побачимо скільки в Луцьку велосипедистів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Народ!

Давайте, треба показати Україні що ми вело столиця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонил кмд, встретили эстафету на границе с Львовской областью, едут в Луцк, будут где-то в 15:30-16:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Завтра від воєнного ліцею. Збір о 10 годині. ( в районі роддому)

Народ, хто завтикав рюкзак біля Сутедента на площі грушевського? Він у мене вдома. Завтра візьму його до ліцею.

З наших на Київ їде.

Вова

Лекс

Андрюха

Кмд

і ще 6ть динамівців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра від воєнного ліцею. Збір о 10 годині. ( в районі роддому)

З наших на Київ їде.

Вова

3 параолімпійця :smile-zachot:

і ще 6ть динамівців.

А взагалі то...молодці!!!!!!!!!!! :hug::hug::hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра від воєнного ліцею. Збір о 10 годині. ( в районі роддому)

Лекс

Андрюха

Кмд

блин.. восхищаюсь вами, чесслово! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачила сьогодні наших, випадково опинилась в той час і в тому місці, де мчались красунчики :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провели наших до кордону з Рівненською областю.

Дощ супроводжував всю дорогу. Мокрі, але щасливі :)

На кордоні з оркестром дружньо зустріли рівненчани і пілатон рушив далі.

Гарного велопробігу хлопцям! Нехай всі наступні дні будуть сонячними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ААААААААААААААААА клас :smile-zachot: Перчатки викручували, в кросовках можна було розводити рибок...Змокли.......змерзли..зато щасливі і веселі їхали,співаючи хором пісню "пусть бегут неуклюже пешеходы по лужам :friday: " Солістом хору був Крава (який поїхав зі всіма на Дубно :ok: )На межі рівенська-волинська область, нарахувала аж 16 велосипедистів, з них 5-ро проводжаючих на мтб :rolleyes: всі інші ховалися в автобусах :0003: Вовчик і Андрюха стійко трималися і відбивалися від затягуючих в тепленький і сухенький бус :smile-zachot: Рівенчани урочисто зустріли промовою і освяченням святою водичкою. Там ми наших розцілували і повернулися додому,зробивши 2 піт-стопа на коньяк :D і гарячий борщик :ok: Є лише пару фототок з телефона, бо фотограф (mike 525) вернувся раніше-спасав техніку від води :P

post-8317-1283692159,7_thumb.jpg

post-8317-1283692175_thumb.jpg

post-8317-1283692188,82_thumb.jpg

post-8317-1283692206,46_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так дали жару. Поки мокрі шосєри никались по автобусах - *обнуті мтб"шники впевнено крутили в хвості пелотону наспівуючи пісень :D

Ніфіга не вело, зате практично непромокаюча куртка з капюшоном рулить. Як добре, що я її вкинув зранку в рюкзак, а вийшовши з під"їзду одягнув.

Назад їхали чудово, працювали в зміну з Танею. Дощ було навіть закінчився і асфальт почав підсихати. Проте це щастя було не довго. Дощик нагадав про себе)). Вже перед барчиком в Піддубцях закінчилось паливо. Не розраховував я, що поїду так далеко)). Дяка Тані за борщик, він був дуууже доречний.

Вопщем, все супер, наступного року покручу в Київ, а поки, лізу відігрівати ноги і руки, бо досі дубові :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав з Дубно на попутках. Вел поїхав по пробігу поки без мене, але в п"ятницю я буду вже знову в сідлі. :0123:

Третій мій день на шосері закінчився жостким ржачним внутрімишечним розігрівом під Дубно. Грілись ми довго.

От і догрілись ми до того, шо в четверг вночі виїжаю на маршрутці до Житомира, даби продовжити марафон і фінішнути в суботу з спорцменами спіртсменами в Киеві!

:friday:

Пісі: Першим днем на шосері був той день, коли я його взяв.

Другим - суботній велопробіг з межі Львівської та Волинської областей.

:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті! Особа уважуха і респект: BlackFox і Vika.

Девчонкі. Знімаю шляпу! :0011:

МОДОЛЦІ!!!! ой.

МОЛОДУШКИ!!!!

:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Естафета пройшла в дружній і невимушеній обстановці.. ))))

Були деякі напряги з учасниками з інших областей.. (конкретно з Вінницькими ветеранами), але дипломатичне "Пішов н.х.й звідси !!!" вирішувало всі питання. ))) Ця ж сама фраза застосовувалась для вдумливого пояснення Донецьким хлопцям.. що вони стали 4 рядом і їм треба якомога швидше зайняти своє місце.

Були прикрі падіння, (катайте в касках !!!!) не було, в деяких місцях, не те що гарячої... ніякої не було води, було засинання н ашвидкості 18 км/год... Але були теплі душевні вечори в шикарній компанії спортсменів, тренерів, туристів.. і просто чудових людей, буханнявеселе спілкування в душовій,))) Була мождливість показати себе і вести групу (принаймі її частину.. точно)))) Були технічні спуски по "шиферу" коли на швидкості під 55 відстані між велосипедистами в голові групи були такими, що часом торкалися плечами... Були також хороші підйоми в Кременці... де група добре просіялась. В основному швидкість була низькою.. середня виходила десь 25-27.. до 30 у всякому випадку, на наступний рік поїдемо з Андрюхою на підвісах..))))

Найбільше сподобалось у Вінниці... найменше - на Хмельниччні і організація пробігу по Києву. Отримали в подарунок медаль (навіть без року в якому відбувався пробіг((() , диплом до неї (не іменний, як того року), люміневу флягу з логотипом спонсора, мазь "Спасатель" і купу гарного настрою і нових знайомих. Хочу ще.. на наступний рік, як буде все добре полюбе поїду знову.

Така в 2 словах.. фотки будуть в менезавтра.. постраюсь викласти.

З.І. По Києву в нас був параолімаійський ряд.. ))) Я, КМД і Андрюха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тада...Є що згадати. а інколи іншим нагадати, що було вчора...

СПОРТ І СПІРТ - ЄДНАЄ ВСІХ!!!

ну і пісня цьогорічного пробігу в студію:

:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...