Перейти до змісту

Мужик піпец як малює в пайнті!!!


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Ще відео, але це гірший варіант.

Просто арт

А це той самий мужик, що малював перший автомобіль.

образ

Теж сподобалось

Клас
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Це все звичайно гарно, але на мене ніякого враження не справляє. Це стандартна робота будьякого художника, нічого дивного. Хіба що тріщечки звикнути до світлового пера а не кисточки і потратити трошки більше часу.

Жаль я не зберіг тоді картинку коня, якого в паінті малювала одна художниця, причому мишою мітсумі, так, під час св'яткування нового року. КМД може підтвердити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно звісно, але serega має рацію... Будь-який художник може таке зробити, дайте йому в руки графічний планшет і хай троха попрактикується... Для прикладу раджу пошукати в неті малюнки художника Анрі, чи того ж Лео Хао (він всі альбоми Арії оформляв)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно звісно, але serega має рацію... Будь-який художник може таке зробити, дайте йому в руки графічний планшет і хай троха попрактикується... Для прикладу раджу пошукати в неті малюнки художника Анрі, чи того ж Лео Хао (він всі альбоми Арії оформляв)...

А я і не спорю, що любий художник з планшетом може це зробити. Просто сподобались замальовки, без аналізу технічної частини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...