Перейти до змісту

Халявний Джоулі ДЖАМПІНГ у Луцьку. Всього 20грн.


simplestar

Рекомендовані повідомлення

Тепер є і в Луцьку. Скористайтесь можливістю пострибати, побігати чи просто погуляти в джамперах. Якщо ваша ціль - це куча адреналіну, активний відпочинок, то вам варто це спробувати.

З 1 по 3 вересня на сайті http://misto24.com.ua/city/lutsk/ можна скористатися можливістю зекономити на прокаті джамперів вдвоє. Подробиці на сайті. Так прокат 40 грн за годину, через сайт 20. Сам купив 2 штуки, а використати зможу свою можливість походити на цих ходулях протягом місяця. Навіть телефонував в туристичний клуб запитати чи дійсно вони співпрацюють з цим проектом, все ОК.

xaa5eb698.jpg

Тепер люди навчилися крокувати трьохметровими кроками, бігати швидше велосипеда і стрибати вище голови. Важко уявити? А нічого уявляти не треба. Пристосування, яке зробить тебе швидше, вище і сильніше вже давно існує. З його допомогою ти дізнаєшся, що значить достукатися до небес! В той самий момент, коли Джампери (Jumpers) закріпляться на твоїх ногах і ти зробиш перший крок, пута буденного світу впадуть з твоїх плеч і твої ноги підкинуть тебе поближче до сонця.

Що ж таке Джампери?

Вони складаються з ресори, зробленої зі скловолокна, прикріплену до спеціальної рами, яка закріплюється на нозі, охоплюючи її від ступні до коліна. Така конструкція дозволяє людині після певного тренування, зв'язаного головно зі звиканням до нових "ніг", бігати до 32 км/год і стрибати вище 2 метрів в висоту. Недивно, що на такий винахід відразу звернули увагу багато любителів вуличного екстриму! Море приголомшливих вражень, нових відчуттів, здоров'я, бадьорості, адреналіну і окриленості - все це Джампери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер люди навчилися крокувати трьохметровими кроками, бігати швидше велосипеда і стрибати вище голови.

Падати також в 3 рази більше боляче?! :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Падати також в 3 рази більше боляче?!

Я б не сказав би... Суто я ні разу не падав, через 15 хвилин я вже почав нормально

відчувати рівновагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Файна реклама. Тільки її псує фраза: сам купив 2 штуки. ;)

Заперечувати не буду, що воно і дійсно схоже на рекламу, однак цей проект дійсно вартий уваги і я й справді купив два штуки :-)

Да і хотілося поговорити на дошці саме про джампінг у Луцьку. Анамандрія - це клуб, який першим хто приніс цей вид активного відпочинку в наше місто. Є бажаючі спробувати?

Фотозвіт сюди.

П.С.Не агітую купувати на сайті) Можу дати прямий контакт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить ресурс ресори з скловолокна, яка постійно працює на згин-розтяг, наскільки знаю, на любительських моделях при активному джампінгу - довго не витримують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить ресурс ресори з скловолокна, яка постійно працює на згин-розтяг, наскільки знаю, на любительських моделях при активному джампінгу - довго не витримують.

Ресора розрахована на 2 млн згинань. Моделі фірмові та досить якісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...