Перейти до змісту

Куплю ЗАЗ-968М або кузов


uagav

Рекомендовані повідомлення

Куплю автомобіль ЗАЗ-968М або його кузов за розумні гроші.

Вимоги: не гнилий, не мятий (допускаються незначні подряпини, маленькі дірочки від корозії в доступних місцях, які можна швидко залатати, незначна наявність іржі на поверхні, яку можна прибрати без послудуючих наслідків (максимум до 20% товщини металу)), абсолютно не гнилі стакани під амортизатори, місця кріплення підвісок, наявність документів для переоформлення заміни кузова.

Колір бажано білий.

В разі пропозиції тільки кузова бажано щоб був на колесах (для транспортування до гаража), можна з їх віддачею.

P.s.: можна також запропонувати місця де такого звіра можна якісно та недорого поварити, з/ч: крила, пороги, задня панель (це на випадок, якщо не знайдеться кузов чи авто).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є таке авто, мотор після кап ремонта, поварена, покрашена, ходова нова, робилась для себе. Колір синій.

10000 грн. Якщо цікавить виложу фотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, foxx77, але я писав за розумні гроші.

За 10000 грн, якби вони в мене були, я б за зиму таку лялю зробив ..., а можливо вже і з Запорожцем не зв'язувався - взяв би Жигуля.

Хоча, якщо це випадково зайвий нуль, то можна подивитись.

Я вчора відмовився від цілого ЗАЗа, який підходить під мій опис, який я збирався стопудово брати, але перепродажник (взяв він цю машину в тітки за 1000грн) виявився нечесною людиною, який 3 тижні пудрив мозки з самого початку не даючи толком роздивитись машину і за цей час не міг взяти в власника паспорт для переоформлення. Спочатку сказав що це машина друга, який колись працював на автозаводі, потім виявилось що померлого друга, потім що це взагалі не друг ...

Ціна питання біля 1000 грн в залежності від стану кузова. Все інше для мене ролі не грає. Я б з задоволенням взяв би кузов 968А, але буде необхідно документи в Києві оформляти, що потягне за собою гроші, нерви та час, за який цей кузов згниє. Так що треба 968М.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 грн це херовенький велосипед.

1000 грн - це реальна ціна реальної машини, яку за пару годин можна поставити на хід і їздити пару років, тим більше що мені потрібен тільки нормальний кузов. В мене 2 знайомих знайшли собі один за 500 ушастика, а другий М за 700 грн. Щодо роверів, то деяких людей і "Україна" влаштовує, а деяким треба щоб крутий байк нагадував. А анікдот, про мужика, який на базарі Запорожця продавав, знає багато людей. Мені теж гроші треба, але є ж і реальність.

Прохання для всіх - писати тільки реальні пропозиції. Кузов запорожця (без вух, для тих хто не розбирається), або ціла машина з нормальним кузовом. Реальні пропозиції, будь-ласка, надсилайте в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є навіть новий кузов http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?p=299588 :)

в є непоганий б/у http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?p=279797

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 000 за перебраний та пофарбований (якщо вірити) 968-ий то ще не дорого. Войтик не дасть збрехати, мені особисто толкове фарбування обійшлося в майже таку сумму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voytik, дуже дякую за ссилки. От тільки ніяк вирішити не можу куди мені в першу чергу їхати до Київа чи Запоріжжя і яку торбу на той кузов підібрати, може кравчучкою його привезти.

Стосовно тих 10000 я не спорю. Поварити, пофарбувати, салон зробити, двигун відремонтувати, підвіски, резину нову встановити, АКБ. Тут я думаю і за 20тис говорити мало. Да, практично виходить нова машина, але тільки для себе. Ви ж а автосалоні купляєте нову машину за які гроші? А виїхавши за ворота салону вона вже скільки коштує? Пофарбувати в нас можна за 100 баксів, а можна і за 1000 баксів + матеріали. В другому варіанті вже 10тис набігає... Питання - хто буде купляти Запорожця за такі гроші? В нас, в Луцьку, я ще не зустрів жодної людини яка б ставилась до Запорожця як до автомобіля, з повагою, і не тільки в Луцьку. Я свого жужика дуже люблю і іншого навіть не хочу.

Стосовно мене, то мені потрібен порівняно цілий кузов, який можна трошки підшаманити, пофарбувати, переставити все не нього і їздити. Я не маю можливості відразу викинути 10000 грн. А якби мав, то шукав би вже не ЗАЗ-968М, а ВАЗ-2108, хоча можна і 2109, 99 ... Тому і шукаю в районі 1000 грн за кузов. Можу взяти за 2000 тис з нормальним кузовом, но двигуном, який потребує капремонту, лопнувшим ричагом, безАКБ і ще щось типу того. Таких машин ще по селах багато в хлівах стоїть і кожен хазяїн шукає можливість здати його на металолм, але не продати. Саме тому я і звернувся сюди. Може хто сам хоче продати, може хто знає де такий є. Можливо хтось прочитавши це оголошення буде кудись їхати і побачивши такий апарат спитає в хазяїна чи не продає і сюди напише, а може навіть і не за могорич. Є і такі люди.

Взагалі на сході жужика майже в ідеальному стані реально придбати за 500 баксів. Я сьогодні весь інет перерив. Але для мене і ця сума не по зубах. В кожного свій рівень ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти друже оприділись, чи ти його справді так дуже люблю і іншого навіть не хочу, чи ти дуже любиш ВАЗ-2108, хоча можна і 2109, 99 :blush: а то якась хірня получається :)

почни з себе, ставитись до нього з повагою.

бо так трохи не зрозуміло, що тобі взагалі тре.

поваги від оточуючих брак, повага до Запорожця потрібна, може комплекси неповноцінності, комплекс бехи, мрієш всіх тупо обганяти? :blush:

може варто просто подорослішати :)

00884-1249911871-155.JPG

07710-1248683077-299.jpg

21980-1249379023-493.jpg

21980-1248004022-652.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voytik, що ти цим хотів сказати? В кожного свій шлях до такого стану авто, фото яких ти виклав. Чи ти запрпонував за 1000 грн взяти кузов одного з них? Я просто ніколи не фотографував свого і, нажаль, зараз він виглядає трошки гірше ніж раніше, тому його фото викладати і не буду. І спорити з тобою не буду, бо мені потрібен кузов, а не спір.

бо так трохи не зрозуміло, що тобі взагалі тре

В першому пості написано.

поваги від оточуючих брак, повага до Запорожця потрібна, може комплекси неповноцінності, комплекс бехи, мрієш всіх тупо обганяти?

може варто просто подорослішати

В мому віці вже достатньо швидкостей, лімітованих ПДР. А ноги, в принципі, можна витерти і об беху. Бо доводиш жужика до такого стану, як ти на фотках виклав, а потім приходять такі як ти і всю роботу приходиться заново робити - рихтувати, фарбувати ...

Окрім того ще одне побажання до кузова - він повинен бути не поварений.

І знову ж таки прохання: пишіть по темі - давайте реальні пропозиції, а не розказуйте хто що де зробив. Я не хочу готовий апарат для гонок, я хочу його сам зробити, але в мене зараз нема до чого ліпити (згнили стакани, місця крплення підвісок, стійки знизу ...).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А ноги, в принципі, можна витерти і об беху. Бо доводиш жужика до такого стану, як ти на фотках виклав, а потім приходять такі як ти і всю роботу приходиться заново робити - рихтувати, фарбувати ...

Чоловіче...Перш, ніж таке казати, раджу просто поцікавитися, хто такий Войтик, а також в якому стані його Жужик і як він до нього відноситься... Раджу навпаки - перепросити і в приклад взяти. А також попитати толкової поради по всіх ЗАЗопитаннях.

І знову ж таки прохання: пишіть по темі - давайте реальні пропозиції, а не розказуйте хто що де зробив. Я не хочу готовий апарат для гонок,я хочу його сам зробити, але в мене зараз нема до чого ліпити (згнили стакани, місця крплення підвісок, стійки знизу
В мене було аби не гірше - купив крила, "морду", поварив стакани і взагалі - всьо що треба. Йдуть останні процеси по збиранню всього докупи. І вийшло досить таки непогано - нащо кузов брати?

...).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче...Перш, ніж таке казати, раджу просто поцікавитися, хто такий Войтик, а також в якому стані його Жужик і як він до нього відноситься... Раджу навпаки - перепросити і в приклад взяти. А також попитати толкової поради по всіх ЗАЗопитаннях.

Вибачте, цікавитись не хочу. Після написаного ним - бажання відпадає само-собою. Стосовно перепросити, звичайно перепрошую. І я ніколи нічого власного до любої людини не маю. Можливо він - виключення, дай Бог. Стосовно цієї цитати:

поваги від оточуючих брак, повага до Запорожця потрібна, може комплекси неповноцінності, комплекс бехи, мрієш всіх тупо обганяти? :blush:

може варто просто подорослішати

- не я перший почав. Він теж не знає хто я, в якому стані в мене жужик, принаймні був зовсім недавно, для чого мені той кузов потрібен і т.п. Мені жужик дістався ще влітку 1995 і мені вистачило 1 року для того щоб його перебрати по гайочці чи вінтику, як кому подобається, без зайвих питань, маючи лише книжку до нього, кольоровий атлас, трохи інструменту, що достався в спадок, обробити і їздити ним до цього часу. От в ньому можна поварити всі дірки і їздити далі, але є проблема - доручення через пару років закінчується, а продовжити його є великий напряг через наше законодавство (не буду всі проблеми пояснювати, і так вже забагато пишу). Через це купив іншого грата - майже задарма. Через хворобу я до нього рік не підходив. Вуличне зберігання довело його до ще кращого стану.
В мене було аби не гірше - купив крила, "морду", поварив стакани і взагалі - всьо що треба. Йдуть останні процеси по збиранню всього докупи. І вийшло досить таки непогано - нащо кузов брати?

Свого напівавтомата я не маю. Вже підходив до декількох зварювальників, результат один і той самий - іномарку - будь-ласка, а тут дуже багато роботи і незручно, так що вибачай, або "в мене зараз роботи на декілька місяців вперед є і то не знаю після того чи зможу ...". Домкратом його підняти вже нема за що - тріщить, сипеться і падає. А ще як глянеш на помяту порду, задницю, двері, боковини, крила ... Звичайно, якщо кузова не знайду, то буду купляти напівавтомат і варити як в експериментальному цеху - з 0, благо стакани ще з місця не зрушили і стапеля ще можна зробити.

Дуже добре говорити, коли маєте свою майстерню, або маєте, принаймні, свій гараж і потрібний інструмент, та ще й машина нга стільки не запущена. Стосовно порад, то мені освіти (я інститут колись не за гроші, як нинішня молодь, закінчував) і досвіду вистачає щоб в базових питаннях конструкції і обслуговування СНД-автомобілів їх давати ще самому. А от почути розумних людей стосовно переробки підвісок, встановлення інших двигунів та законного оформлення цих процедур - це завжди доречно. Всього ніхто не може знати. Єдине що мені цікаво, так це десь дістати заводські креслення деталей жужика з розмірами, а думок в голові і так вище даху.

Стосовно "морди" - був би дуже вдячний, якби написали мені в ПМ як її вдалось зареєструвати, звичайно якщо вона вже там була не безномерна і машина була не після ДТП. Це той самий синій, що на фото (просто для цікавості)?

І знову ж таки - нічого власного, але чому всім треба до кожної літерки розжувати чому мені потрібно саме те що мені потрібно? Ну чому ж мені потрібно лікарську ковбасу, якщо сусід жере за стінкою молочну і ще до цього часу живий, чому мені треба саме диклофенак в свічках, якщо можна запросто випити в таблетках?.. Я перепрошую, якщо чимось образив, але я не просто так, мабуть, кузов шукаю. І за попередні поради я Вам, fedot, дійсно вдячний, можу і пиво поставити, якщо захочете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, апрат придбано, хоча і, нажаль, не за допомогою форума.

Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...