Перейти до змісту

Збірна України


Starui_Diya4

Рекомендовані повідомлення

11.11.2011 18:37 Футбол

962

6

Дочь Блохина написала гимн Евро-2012

Певица Ирина Блохина совместно с композитором Владимиром Климашенко написали гимн Евро-2012

Украиноязычная версия песни называется «З’єднаємо Весь Світ», англоязычная - «Our Time To Shine». Оба варианта получили восторженные отзывы не только критиков, но и музыкальных звезд современности, одним из которых является Игорь Крутой.

Ему настолько понравилась музыкальная работа Ирины Блохиной и Владимира Климашенко, что он взял артистов под свою творческую опеку и будет поддерживать композицию «З’єднаємо Весь Світ», чтобы именно она стала официальным гимном Евро-2012.

Как известно, Ирина Блохина - дочь знаменитой гимнастки и тренера Ирины Дерюгиной и известного футболиста, ныне главного тренера сборной Украины по футболу Олега Блохина.

Sport.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 802
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені здається що не у тренері діло.У "староі гвардіі" закінчюється порох.Тимощук і Воронін ще у формі,ну Гусев ще роботяга-а хто ще?Молодь тільки розвивається і набирається досвіду.У Блохіна ділема з чого ліпити команду.Після Шеви на Украіні не з'явився ще нападаючий світового рівня,а роки йдуть і евро скоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історичний!!!! Перший на НСК!!!!

Чоловік, довольний як слон, прислав ММСку, а вона якогось милого не зберігається в файлах телефону(не можу поділитись).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історичний!!!! Перший на НСК!!!!

Дай Бог, щоб не останній!

Як у воду дивився, 2 гол Урааа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ААААфигеть!)

Як ніби і не Україна грає) Я так не радів за них з Мундіалю 2006 року :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно так не радувала збірна України, надіємось що 2 тайм буде у тому ж настрої та результаті ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечер перестает бьіть томньім! (с)

Другий тайм обіцяє бути цікавим....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра відкрита тому і голи йдуть,конратаки виходять як не странно-німці і я трохи в шоці :) На 10 хв.мене хватило дивитись матч по "інтеру",голова почінає боліти від чього словесного поносу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо, я ж казав: "без паніки" :))) От хитрюга Блохін, прикинувся бєдним родствєнніком, в якого всі хворі-поломані, а тут і Шева грає, і нічо в нього не болить, і Назаренко "козир в рукаві", коротше, морально розслабив німців перед матчем, а тут така жара! Кайф, люблю матчі з сильними збірними!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Збірна виробляє чудеса тому що сьогодні чарівне число 11.11.11 та ще й 11 годин вечора ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это называется: "Не забиваеш, ты забивают тебе" :)

згідний... два таких моменти про....ли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...