Перейти до змісту

Збірна України


Starui_Diya4

Рекомендовані повідомлення

Ну його від зими так вихваляють, там шахта вже вчерзі за ним стоїть...

І ще про Яковенко, тормозив з замінами, я цілий другий тайм сидів і казав шо треба кравця випусти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 802
  • Створено
  • Остання відповідь

Ярмоленко олух!

Що олух, то олух. Там можна було б просто пхнути м'яча носком і все. А там попав чи не попав... Принаймні, м'яч не полетів би хтозна куди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та він навіть бігає так наче Мессі і всі мають перед ним розбігатися самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"пятачкой хатэла сиграть наша крістіна" :jeer:

і ще кричить : "Блеааать " (як це він так полетів)

а шо ноги весла ніх я не кричить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Уругваєм збірна України зіграє в Донецьку?

Після товариського матчу проти збірної Швеції в Харкові (10 червня), наступним суперником збірної України другого вересня повинна стати збірна Уругваю.

Хоча офіційний контракт на матч з Уругваєм ще не підписаний, переговори між двома федераціями вийшли на фінішну пряму. Очікується, що цей матч буде зіграний в Донецьку на "Донбас Арені".

Крім цих двох поєдинків, вже в 2011 році у національної збірної України заплановано ще 5 контрольних матчів.

6-го вересня підопічні Блохіна зіграють у Празі з командою Чехії, 7 жовтня - проведуть матч у Софії проти збірної Болгарії, на 11 жовтня запланована гра з Естонією.

А вже в листопаді на нових стадіонах у Києві та Львові збірна України зіграє з командами Німеччини (11 листопада) та Австрії (15 листопада).

З такою відвідуваністю вболівальників на Донбас-Арені як на останньому матчі зб.України, то не потрібно там проводити матчі збірної (принаймні, товарняки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА перших хвилинах зловили гол...

а ось 2гий красиво нашим забили!

було б непогано якби так наші забивали.... :D

але вони пока що умудряються бігати по 3 за одним гравцем і ще й дають забити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За які я команди тільки не вболівав, і Волинь, і різні збірні України, і всі наші команди в єврокубках, ну ЩОБ ТАК НАС ВОЗИЛИ,я такого ще не бачив, ........

Це про молодіжку в 1 таймі,...... Це просто УЖАСССССС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде боротися з 3 є місце в групі.Майстерність за гроші не купиш.

Цікаво скільки Гармаш та Зозуля в ДК отримують.Напевно ж без затримок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, збірна - бай-бай з чемпіонату... Шкода. Бо в матчу з чехами хоч і програли, але якась надія була.

Сьогодні мало того, що грали без "вогню", так ще і на стороні іспанців був фарт 100%. В наших мені сподобався тільки Зозуля. Всі інші - "не то пальто"... А, і ще Каніболоцький. Він хоч і пропустив 3 м'ячі, але то була не його провина. А так він виручав. "Возили" наших класно, іспанці грали як Барселона - в короткий пас, контроль (тотальний) центру поля, швидкий перехід в атаку. А зб.України - віддала з самого початку центр поля, бездарна гра в обороні (незрозумілі проходи Ракицького, помилки Кривцова і т.д.), пасивний Коноплянка (погані стандарти, погано пробитий пенальті).

Маю сподівання, що ми програли майбутньому чемпіону Європи. Всі передумови для цього є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та від того, що програли майбутнім чемпіонам, якось легше не стає.

Дуже розчарований самим рівнем гри.

Більше вірив в Яковенка, в його тренерський хист.

Повністю провалив чемпіонат "Зірка Мілану" Ярмоленко.

Зозуля стає схожий на демо-версію Мілевського - впасти і випросити щось. В епізоді з пенальті міг сам забивати без проблем.

Хотілося б, щоб цей чемпіонат став холодним душем для гравців, які б напередодні ЧЄ-2012 зробили відповідні висновки і опустились з небес на землю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль від цього холодного душу в них не стануть точнішими паси, мяч так само відлітатиме при прийомі на 5 метрів, а про переміщення та відкривання без мяча взагалі говорити не хочется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німці підтвердили матч з Україною

Німецький футбольний Союз (DFB) підтвердив наявність домовленостей з українськими колегами щодо проведення товариського матчу між національними командами двох країн.

Як відомо, гру планується провести на оновленому НСК "Олімпійський" в Києві 11 листопада 2011 року.

За даними офіційного сайту DFB, матч розпочнеться о 21:45 за київським часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Рейтинг ФІФА. Україна втрачає позиції

Сьогодні ФІФА опублікувала оновлений рейтинг національних команд, в якому збірна України опустилася на сім рядків.

У першій десятці команд відбулися деякі зміни. Тепер у трійці немає п'ятиразових чемпіонів світу Бразилії, зате є Німеччина. Другий південноамериканський гранд Аргентина, раніше займала п'ятий рядок, тепер замикає десятку. Найбільший прорив зробила Мексика - з 28-го на дев'яте місце.

Піднялися обидва наших північних сусіда - Росія на одну сходинку, а Білорусь на 13.

1. Іспанія 1871

2. Голландія 1661

3. Німеччина 1417

4. Англія 1146

5. Бразилія 1130

6. Італія 1059

7. Португалія 1046

8. Хорватія 1033

9. Мексика 1007

10. Аргентина 979

...

17. Росія 914

...

40. Білорусь 636

...

42. Україна 620

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мексика - чемпіон КОНКАКАФ.

Мене більше вразила Білорусь, яка перегнала Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мексика - чемпіон КОНКАКАФ.

Мене більше вразила Білорусь, яка перегнала Україну.

Былоруси гарно грали...була згуртованыстькоманди...а нашы лыниво быгали по одинцы)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Збірники Антонов та Едмар

Головний тренер збірної України Олег Блохін оголосив список гравців, викликаних на контрольний матч проти збірної Швеції, що відбудеться 10 серпня у Харкові. Найбільше представництво в переліку у київського «Динамо» та дніпропетровського «Дніпра» − по п’ятеро запрошених, зі стану «Шахтаря» викликано трьох представників.

Два дебютанти

У нинішньому складі національної команди − двоє новачків: вперше отримали виклик на збір «синьо-жовтих» Олексій Антонов з «Дніпра» і Едмар з «Металіста». 25-річний Антонов раніше неодноразово брав участь у матчах юнацьких та молодіжної збірних України (за юнацькі команди зіграв 15 матчів, забивши 9 м‘ячів, за «молодіжку» − 9 ігор, 4 голи). Едмар, бразилець за походженням, уже кілька років є громадянином України, і своєю грою за харківський клуб привернув увагу тренерського штабу.

Повернення Калиниченка

Варто відзначити повернення до складу збірної досвідченого Максима Калиниченка, котрий нинішній сезон розпочав у сімферопольській «Таврії». Востаннє Максим, котрий був учасником чемпіонату світу 2006 року, захищав кольори країни 12 серпня 2009 року у товариському матчі проти Туреччини.

Не виключені зміни

Оголошуючи список гравців, Олег Блохін зауважив, що попереду ще два тури національного чемпіонату та єврокубкові матчі, відтак не виключені корекції у складі, пов’язані з можливими ушкодженнями гравців. Збір національної команди розпочнеться 8 серпня під Києвом, на учбово-тренувальній базі в Кончі-Заспі. 9 серпня синьо-жовті прибудуть до Харкова, де того ж вечора проведуть передматчеве тренування, а наступного дня зіграють зі шведами.

Склад збірної України

Воротарі: Олександр Шовковський («Динамо» Київ), Андрій Дикань («Спартак» Москва, Росія).

Захисники: Олександр Кучер, Ярослав Ракицький (обидва − «Шахтар» Донецьк), Артем Федецький («Карпати» Львів), Андрій Русол, Віталій Мандзюк (обидва − «Дніпро» Дніпропетровськ).

Півзахисники: Олег Гусєв, Андрій Ярмоленко (обидва − «Динамо» ), Євген Коноплянка, Руслан Ротань (обидва − «Дніпро»), Максим Калиниченко («Таврія», Сімферополь), Олексій Гай («Шахтар»), Едмар («Металіст» Харків), Анатолій Тимощук («Баварія» Мюнхен, Німеччина).

Нападники: Андрій Шевченко, Артем Мілевський (обидва − «Динамо»), Марко Девич («Металіст»), Олексій Антонов («Дніпро»), Андрій Воронін («Динамо» Москва, Росія).

Трансляція матчу збірних України та Швеції відбудеться на телеканалі «Інтер» (початок − о 21-ій годині).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
"За красиві очі в збірній ніхто не гратиме" — Блохін

До товариського матчу зі збірною Швеції готується всього 17 гравців. Олег Гусєв та Андрій Ярмоленко з київського "Динамо" не зіграють через травми. Також не допоможе команді Олега Блохіна захисник "Шахтаря" Ярослав Ракицький. За словами наставника збірної футболіста турбує коліно (захисник залишив базу перед початком прес-конференції).

"Я звик до екстремальних ситуацій. Склад на матч проти шведів практично визначений. Хто є в таборі збірної, той і зіграє. Головне-уникнути травм. Інакше навіть не буде ким замінити травмованих виконавців",- сказав наставник.

На збір Блохін викликав двох голкіперів — Андрія Диканя з московського "Спартака" та Олесандра Рибку з "Шахтаря".

"Я планував одне, але в зв'язку з травмами доведеться внести корективи. Швидше за все матч зі шведами розпочне Дикань. А чи буду міняти голкіпера, визначимо протягом матчу. Суперника поки не вивчав. Ми розбирали матч з Францією. Останні 15 хвилин ми провалили".

Також Олег Блохін прокоментував ситуацію з Шевченком та Мілевським.

"Не знаю, що сталося в "Динамо". Сьогодні поговоримо з Мілевським. Якщо він надалі не гратиме за команду, то я перестану його викликати в збірну. За красиві очі в національній команді ніхто не гратиме. Що стосується Шевченка, то в збірній мають бути лідери. З Андрієм ми також поговоримо. Якщо він потягне, то гратиме за збірну, якщо ні, то...Я також колись закінчував".

У Блохіна поцікавилися, чи не планує він створити другу збірну на прикладі Росії.

"(Сміх) У нас немає, кому грати в національній збірній. Другу команду можу сформувати хіба що з журналістів. Це перше. Друге — з ким ми будемо грати?

Нагадаємо, матч проти команди Швеції національна збірна України зіграє в Харкові на стадіоні "Металіст" 10 серпня. Початок зустрічі о 21:00. Трансляція на телеканалі "Інтер".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...