Перейти до змісту

Зірковий імідж і ми))))


solnishko

Рекомендовані повідомлення

solnishko, рученьки не терпнуть, не треба за мене хвилюватись. Роблю те що мені подобається.

і китайській швачці теж

Я рада за неї. Чого не можна сказати про наших українських швачок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не згодна :) Якраз цей напрямок в нас більше процвітає, хоч і не в промислових масштабах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

solnishko, рученьки не терпнуть, не треба за мене хвилюватись. Роблю те що мені подобається.

(дишите глубже, вы взволнованы?) :D (12 табуреток)

то й гуд)) а я от нікакая вязальщиця і вишивальшиця тож нікакая))) заздрюююю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на мене, то суперечка на пустому місці, хочемо ми того чи ні але ми всеодно когось копіюємо, навіть славнозвісні модельєри не придумують вже нових фасонів (все що зараз нове і модне - це давно забуте старе, просто в іншій обробці і більш нових тканинах, а за українських модельєрів і говорити нема про що - абсолютний плагіат світових брендів і один одного. Сама колись в школі балувалась дизайном одягу - ескізів було штук 100, через декілька років половину з них бачила на людях, це до того, що одні й ті самі ідеї можуть прийти в різні голови (комусь наснилось, хтось побачив щось подібне на іншій людині і доопрацював на свій лад, хтось взяв лише деталь як основу, а в результаті отримав чудовий результат). Має людина фантазію і талант пошити/зв"язати/сплести/вишити гарну річ добре, немає в людини смаку/хисту/таланту нехай краще скопіює щось з відомої людини фасон/зачіску/імідж аби воно їй личило і підходило, нічого страшного в цьому не бачу. Щодо стрижки, то мені також простіше принести фото, ніж пояснити, хоча мій перукар і так мене розуміє. Сама ж часто дивлюсь в неті новинки сезону - і одяг, і аксесуари, і зачіски, і макіяж, що подобається можу спробувати на собі, те, що не сподобалось, до уваги не беру - люблю бути в курсі таких новин хоч і не гламурна бландінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дівчатка не сперечайтесь, головне щоб ви усі в душі були собою! ЗІ а зовнішність оманлива ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Обажаю модную одежду и что-то оригинальное,

никогда не покупаю вещь,

если я ее где-то видела,

и конечно же я просматриваю модные журналы и так далее...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

мені подобається стиль Вікторії Бекхем .навіть маю її книгу "Еще полдюйма безупречного стиля. От прически до каблуков"

часто шию сукні подібні на ті,що вона випускає або носить .

люблю запозичувати щось хороше у зірок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...