Перейти до змісту

Зірковий імідж і ми))))


solnishko

Рекомендовані повідомлення

ВОт..)) в нашому житті є речі, які нам подобаються, а є - які не подобаються, що є логічним. Чий імідж (я про музику не кажу) вам імпонує, можливо щось запозичуєте? Комусь подобається ГаГа, комусь рання Мадонна, а комусь образ Шер у кліпі If I Could Turn Back Time :D

Мені особисто дуже цікаво, у що вирядиться ГаГа наступного разу, бо її бігуді з пляшок коли мене наповал вложили (як і окуляри з димлячих цигарок), колись я намагалася бути схожою на Кортні Лав)))))) (був такий бзік)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нащо??? нащо бути на когось схожим? щоб тебе порівнювали і обговорювали?? не вистачає уваги зі сторони? всі ми індивідуальні та особливі, і таких других немає, будь собою і тебе помітять! ніколи не намагалась переробити себе щоб комусь сподобатись, мені добре бути такою яка я є, без косметики, гламуру та каблуків, головне зручно. хоча може я чогось не розумію? в кожного свої таргани в голові :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та лааааадно))) можна подумати, ніхто ніколи і нічого не запозичує, не дивиться журнали, не виділяє для себе гарно і негарно, я умоляю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну незнаю хто як а я не читаю жіночих модних журналів, не беру ні з кого приклад, ношу зручний одяг і зручне взуття без каблуків, не користуюсь косметикою бо не маю комплексів на рахунок свого зовнішнього вигляду і подобаюсь чоловікові такою як є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

браво))) з чим і вітаю

про всяк випадок, тема не про комплекси. а про:

Чий імідж (я про музику не кажу) вам імпонує, можливо щось запозичуєте?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж не про комплекси, я про індивідуальність :) нащо бути таким як хтось?? будь собою і намагайся бути кращою, щоб хтось схотів бути на тебе схожим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені подобається спостерігати всякі образи зіркових жінок: як підібрані дизайнерами і стилістами одяг, заческа, макіяж, тони, кольори і т.д.

Люблю пробувати собі щось втворити подібне.....підкреслюючі самі смачні і чітко виражені якісь стилістичні елементи іміджу. Так як не люлю бути постійно одноманітною, тому кожен раз подобається різна стилістика.

Багато художників робили копії картин інших художників, вивчаючи їх техніку манеру, вивчаючи їх помилки і в результаті відкриваючи якусь свою техніку, неповторну..... В мене якось певне також так

Завжди подобались стрижкі Вікторії Бекхем, і взагалі весь її образ, макіяжі Ані Лорак і т.д. ,але це не означає, що сліпо копіюю їх, повторюсь ПІДЧЕРКУЮ для себе якісь риси іміджу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну незнаю хто як а я не читаю жіночих модних журналів, не беру ні з кого приклад, ношу зручний одяг і зручне взуття без каблуків, не користуюсь косметикою бо не маю комплексів на рахунок свого зовнішнього вигляду і подобаюсь чоловікові такою як є.

Підтримую. З тою тільки різницею що ношу каблуки :rolleyes: Гламурні журнали - фтопку :0123: Ідеї макіяжу і одягу - в голові. Головне щоб фінанси дозволяли все втілювати :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готуєшся до хелоувіна

Ні, пропоную образи для наслідування.

А якщо по темі, то людина стає "зіркою" через свої таланти (або ж їх повну відсутність), а не через свій імідж. Якщо комусь здається, що піджачок з Бреда, прикідік Менсона робочий одяг Памели вам будуть личити більше ніж повсякденний одяг, то будь-ласка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готуєшся до хелоувіна

Ні, пропоную образи для наслідування.

А якщо по темі, то людина стає "зіркою" через свої таланти (або ж їх повну відсутність), а не через свій імідж. Якщо комусь здається, що піджачок з Бреда, прикідік Менсона робочий одяг Памели вам будуть личити більше ніж повсякденний одяг, то будь-ласка :)

Хм, є ше така штука як розуміння стилю одягу для відповідних потреб і часу суток.....Якшо ти вдягатимеш бусікі і каблучкі в похід в Карпати, як моя знайома, то звичайно, що такий образ....це абсурд

Ладна підем іншим шляхом: людина приходить в ательє пошити сукню. Вона не вміє малювати, в неї брак фантазії, вона якийсь там економіст, її справа займатись економікою... Але якусь ексклюзивну річ хоче... Вона приходить до кравчині і приносить журнал з Мадоною, і каже хочу такий піджак, тільки тут трішки перешити і тут вставити; жінка хоче гарну стрижку, приходить до перукаря і каже обстрижіть тут так, тут многа хачу, а ваще уберіть, а тут закрутіть.........а інший варіант, коли каже така стрижка як Ріхани ( ну фото показує).....Ну зрозуміліше ж правда.

То що всі ці люди не є талановитими і вони сліпо наслідують чийсь образ? І це їй не мішає виражати свої таланти в своїй сфері діяльності.

Наприклад така стрижка як Вікторії Бекхем не мішає мені малювати картини, створювати дизайн який подобається людям. І ця стрижка ну зовсім не так лежить як зірки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина приходить в ательє пошити сукню. Вона не вміє малювати, в неї брак фантазії, вона якийсь там економіст, її справа займатись економікою... Але якусь ексклюзивну річ хоче...

Якщо людина хоче ексклюзивну сукню, значить з фантазією в неї все ок. :)

Особисто для мене простіше розказати як мене стригти, ніж знайти хто із "звь"озд" підстрижений так як мені подобається.

Тим більше, адекватному перукареві довго розказувати не треба :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина приходить в ательє пошити сукню. Вона не вміє малювати, в неї брак фантазії, вона якийсь там економіст, її справа займатись економікою... Але якусь ексклюзивну річ хоче...

Якщо людина хоче ексклюзивну сукню, значить з фантазією в неї все ок. :)

Особисто для мене простіше розказати як мене стригти, ніж знайти хто із "звь"озд" підстрижений так як мені подобається.

Тим більше, адекватному перукареві довго розказувати не треба :g15:

Є різні люди..

В мене з фантазією все дуже добре, но я не швея, і постіно те що я хочу не завжди кравчиня вловлює і не знає як це зробить, але як покажу на прикладі, ну і для неї і для мене НАБАГАТО ж проще.... мені проще, я намалювать то можу........А інші, багато випадків, не так пошили, не поняла шо хочу.... Візуально проще ж воплотити. Не кажу ж я про точну копію і наслідування, а для основи якийсь шаблон

Стрижка, я наприклад, постійно не знаю шо я хочу, як я можу об'яснить перукареві...... А тут дивлюсь кліп Ріхани і розумію, що саме ця стрижка, яка мені до душі. І знову ж, стрижку зроблять вразовуючи мої особливості волося і форми голови і лиця, і відповідно лежатиме по іншому, бо буде підкоректована під мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладна підем іншим шляхом: людина приходить в ательє пошити сукню. Вона не вміє малювати, в неї брак фантазії, вона якийсь там економіст, її справа займатись економікою... Але якусь ексклюзивну річ хоче... Вона приходить до кравчині і приносить журнал з Мадоною, і каже хочу такий піджак, тільки тут трішки перешити і тут вставити; жінка хоче гарну стрижку, приходить до перукаря і каже обстрижіть тут так, тут многа хачу, а ваще уберіть, а тут закрутіть.........а інший варіант, коли каже така стрижка як Ріхани ( ну фото показує).....Ну зрозуміліше ж правда.

Загалом все так, от тільки навряд чи в журналі з Мадоною є викройки і сподіватися, що наша кравчиня зробить якісну і зручну річ подібну тій, над якою працювала ціла команда професійних висококласних модельєрів та дизайнерів досить наївно, хоча річ дійсно буде унікальною ;)

За стрижку я з тобою абсолютно згідний. Щось подібне я провернув, коли 6 місяців боровся з дружиною аби пофарбувати її волосся в чорний колір. Перемога була за мною, але тільки після того, як прокрутив її фото та фото усієї її рідні в cosmopolitan-і (програмуліна для підбору макіяжу, зачісок, кольору волосся і т.п.) :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо по темі, то людина стає "зіркою" через свої таланти (або ж їх повну відсутність), а не через свій імідж

так і є))) просто імідж людини, її образ - є засобом самовираження, з віком робишся в цьому плані більш самостійним, проте не можна відхреститися від впливу зовнішніх "картинок" на формування смаку ну аж ніяк. Я люблю одяг, я люблю бути різною - на те я і жінка, зрештою. Суть у тому, що всім нам можуть подобатися різні речі, ми групуємося, дружимо по вподобанням, по спільному в поглядах

Гламурні журнали - фтопку

:D журнали теж різні бувають, не тільки гламурні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладна підем іншим шляхом: людина приходить в ательє пошити сукню. Вона не вміє малювати, в неї брак фантазії, вона якийсь там економіст, її справа займатись економікою... Але якусь ексклюзивну річ хоче... Вона приходить до кравчині і приносить журнал з Мадоною, і каже хочу такий піджак, тільки тут трішки перешити і тут вставити; жінка хоче гарну стрижку, приходить до перукаря і каже обстрижіть тут так, тут многа хачу, а ваще уберіть, а тут закрутіть.........а інший варіант, коли каже така стрижка як Ріхани ( ну фото показує).....Ну зрозуміліше ж правда.

Загалом все так, от тільки навряд чи в журналі з Мадоною є викройки і сподіватися, що наша кравчиня зробить якісну і зручну річ подібну тій, над якою працювала ціла команда професійних висококласних модельєрів та дизайнерів досить наївно, хоча річ дійсно буде унікальною ;)

За стрижку я з тобою абсолютно згідний. Щось подібне я провернув, коли 6 місяців боровся з дружиною аби пофарбувати її волосся в чорний колір. Перемога була за мною, але тільки після того, як прокрутив її фото та фото усієї її рідні в cosmopolitan-і (програмуліна для підбору макіяжу, зачісок, кольору волосся і т.п.) :0005:

ти сумніваєшся в моїх дизайнерських можливостях......... а кравчині є, головне пошукать і об'яснить шо хочеш, єдина що може смущать єт ціна цього всьго..........

брюнеток любиш))))сподіваюсь дружина задоволена новим кольором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти сумніваєшся в моїх дизайнерських можливостях......... а кравчині є, головне пошукать і об'яснить шо хочеш, єдина що може смущать єт ціна цього всьго..........

брюнеток любиш))))сподіваюсь дружина задоволена новим кольором

kykysya5, ні в чиїх дизайнерських можливостях я не сумнівався аніразу. Мене більше бентежить розбіжність "дизайнерського рішення" + "пошукать і обясніть" зі сторони замовника і можливістю реалізації зі сторони виконавця (а от це ви в більшості ніразу не враховуєте). В мене дружина арку на балкон малювала ... ми її зробили такою як вона хотіла, але це пісєц, хоча і класна :)

Ну а ціна ... значно дешевше ніж в Мадони :D

Дружина вже 5 років фарбується тільки в чорний по своїй волі, хоча переконати її було надзвичайно важко (мене ніхто не підтримав в моєму "проекті", навіть її перукарша).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

журнали теж різні бувають, не тільки гламурні

Ну так і я про це ж саме! Люблю дивитись не у що вдягнута якась "звізда", а просто дизайнерські ідеї. Хоча роблю це рідко. Якось так виходить що я завжди знаю що хочу конкретно :rolleyes:

Мене більше бентежить розбіжність "дизайнерського рішення" + "пошукать і обясніть" зі сторони замовника і можливістю реалізації зі сторони виконавця (а от це ви в більшості ніразу не враховуєте).

Оце точно! Останнім часом купую тіки готовий одяг саме з цих причин. Я от не знайшла ще свою кравчиню... Яка б мене розуміла з пів-слова. Може хтось порадить хорошу?

А з перукарем пощастило - більше 10 років стрижусь у однієї. І завжди задоволена результатими. Хоча мені вгодити не так просто.

А тут дивлюсь кліп Ріхани і розумію, що саме ця стрижка, яка мені до душі. І знову ж, стрижку зроблять вразовуючи мої особливості волося і форми голови і лиця, і відповідно лежатиме по іншому, бо буде підкоректована під мене

Я просто не в курсі хто там як підстрижений і в що вдітий в тому зомбоящику. Тому мені простіше описати свої бажання, ніж виясняти це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дивно, що всі так накинулися на kykysya5...

Іноді, ради цікавості, можна подивитися телевізор і гламурний журнал)))))). Читати там нема що, а от фото дуже гарні, навіть знаючи що там кг косметики і фотошоп)))).

Якісь цікаві Образи можна помітити в фільмі, рекламі, іноді використати на вечірку, корпоратив, чи навіть маскарад)))).

Та, навіть чекаючи на зупинці, біля газетного кіоска, можна побачити обкладинкі журналів;).

Якщо чесно, то я не копіюю нікого із знаменитих людей (хоча, якщо б щось дійсно сподобалось, то запозичила ;)), але нічого не маю проти вдало підібраної зачіски/макіяжа/стрижки. Один і той же стиль може по різному виглядати на різних людях і виграшно і підкреслюючи недоліки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='10 сентября 2010 - 14:02' timestamp='1284120152' post='563911']

і взагалі - шуміти тут "а я нє такайа" це те саме що визнавати - культури на мене не існує, культура на мене не впливає, готового одягу (він же кимось здизайнований........

Підтвердженням чому э фільм "Дьявол носит Prada";)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай, шо б ви не казали, а диявол носить китайські поліестрові кофточки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а доки не сидиш днями і ночами з голкою та лекалами - нефіг розпилятися, бо таки вподобання якоїсь безіменної китайської кравчині та впливають на зовнішній вигляд

З лекалами не сиджу, а от зі спицями і клубочком - майже щовечора.

Щодо купівлі готового одягу - так купую, але не того що в такому сфотографували гламурну фіфу з Космо. А того що мені таке подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от зі спицями і клубочком - майже щовечора

рученьки терпнуть - злипаються віченьки?))))) хенд мейд, йопрст :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...