Перейти до змісту

Easy CD-DA 10


Plum

Рекомендовані повідомлення

Одна з найкращих програм для копіювання музики з аудіо-компактів в ogg, mp3, wav і інші формати:

ftp://lm:[email protected]/soft/Easy_CD-...zcddax10_02.exe

Скрытый текст
ну і ліки від жадності на всякий випадок  :D

easycddaextractor.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вона здається переводить у все, для чого в системі є кодеки. Хоча може і помиляюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Підскажіть, як змусити працювати цю програму під віндовз_віста? Або може порекомендуйте іншу програму. Бо після установки не бачить сд-рома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якщо можна то ще раз виклади програму, а головне ліки до програми, бо я скачав вже дві версії самої програми, а вот ліків до них нема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди користувався, і користуюсь Arial Audio Converter. Ця програма ніколи мене не підводила.

Arial Audio Converter - профессиональный конвертер

Особенности: конвертер между MP3, WMA, OGG, MP2, WAV ( PCM, DSP, GSM, ADPCM), G721, G723, G726, VOX, ALAW, ULAW форматами с выбором и настройкой параметров конвертирования, возможность переконвертирования с другими параметрами, высокая скорость конвертирования без создания временных файлов, поддержка пакетного конвертирования, автоматическое заполнение ID3 тэгов с возможностью редактирования, встроен проигрыватель для предварительного прослушивания треков, простой и приятный интерфейс, высокая скорость и высокое качество конвертирования.і

Прога + ліки.

Arial_Audio_Converter_2.3.50.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Спробував Arial Audio Converter, але або я щось неправильно роблю, або він таки не зграблює пісень зі звичайного аудіокомпакт-диску, а саме це і потрібно. Знайшов Easy CD-DA Extractor 10.5 (кажуть працює під Віста), але от ліків так і не знайшов. Можливо у когось все-таки знайдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...