Перейти до змісту

«Даішник» тицьнув дулю водію)))


Shraick

Рекомендовані повідомлення

не, сылко на волыньНьюс виделел, но нето

пару недель назад видел гдето, имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, сылко на волыньНьюс виделел, но нето

пару недель назад видел гдето, имхо

може бути ;) якщо мій варіант не підходить згадуй сам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, сылко на волыньНьюс виделел, но нето

пару недель назад видел гдето, имхо

може бути ;) якщо мій варіант не підходить згадуй сам :)

хе-хе,

ВолыньНьюс как всегда на высоте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-моему я это уже видел где-то

Може бути

http://roadcontrol.org.ua/node/678 Июнь 20, 2010 - 12:00

Мені на очі потрапило вперше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, сылко на волыньНьюс виделел, но нето

пару недель назад видел гдето, имхо

може бути ;) якщо мій варіант не підходить згадуй сам :)

хе-хе,

ВолыньНьюс как всегда на высоте :)

googlу +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого вони посвідчення не показали? Ну взнав би водій як їх звати і шо?

народ почав вчити свої права, закони, а вони ні. Думає "щас воділу трахну по повній програмі і бабла срублю", і тут починає розуміти, що вже його трахають, без вазеліну і без згоди. От вони і реагують неадекватно, коли їм різьбу зривають. Шо нєясна?

П.С. Тут вже хтось пропонував викладати фото порушень дайців, я спочатку не бачив резону. А на днях по ТВ показали сюжет, про сайт, на якому прості люди викладають адреси наркопритонів (на гугломапі) і мусора почали реагувати, хоча спочатку навпаки наїзжали, тіпа реклама. Потім цей даішник, звільнений через ролик в неті. Починаю вірити в те, що Інтернет може бути непоганим інструментом в боротьбі з беззаконням. Тепер буду підтримувати такі ініціативи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неясно хулі вони сцять перед тими "воділами"? Сказав як звати, показав документи і "трахай" собі далі на здоров'я :) Що той воділа зробить з тими "паспортними даними"? Виб'є на гранітній дощечці і на стінку повісить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неясно хулі вони сцять перед тими "воділами"? Сказав як звати, показав документи і "трахай" собі далі на здоров'я :) Що той воділа зробить з тими "паспортними даними"? Виб'є на гранітній дощечці і на стінку повісить?

в дайця відбувається разрив шаблона "вапроси сдєсь задаю я, а ти должен стаять на полусогнутих і ссать в штани".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вінницькій області звільнено інспектора Дорожньо-патрульної служби Управління Державтоінспекції за некоректне і грубе спілкування з водієм. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Вінницькій області. 10 серпня в Інтернеті було розповсюджено відеозйомку некоректного та образливого спілкування співробітника ДАІ з водієм у Гайсині Вінницької області. За даним фактом співробітниками Інспекції по особовому складу Головного управління МВС України у Вінницькій області було проведено службову перевірку. За її результатами інспектор ДПС був звільнений з органів внутрішніх справ.

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як його звати так і не сказали... :rolleyes: Такщо фіг їх знає кого вони там звільнили ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Батько даїшника, який показував дулю водієві, переконаний у тому, що син цього не робив. А от сам даїшник через звільнення аж захворів.

Батько даїшника, який замість посвідчення показав водію дулю, переконаний, що дулі син крутив воронам.

Ще одна версія батька: ролик, на якому зображений син, змонтовано. У будь-якому випадку, провини сина чоловік не бачить.

Нагадаємо, на початку серпня в Інтернет потрапив зроблений на мобільний телефон відеозапис спілкування водія з двома співробітниками Державної автоінспекції в місті Гайсин Вінницькій області.

Один з даїшників, незважаючи на численні прохання водія, не схотів продемонструвати своє службове посвідчення, нічим не мотивуючи свою відмову.

Крім того, правоохоронець намагався відібрати у водія телефон, на який той знімав розмову.

Коли спроба відібрати телефон завершилась невдало, водій пригрозив інспектору судом, після чого горе-даїшник тицьнув водію дулю у вікно і ретирувався.

Після оприлюднення цього відео нечемного грішника звільнили з ДАІ.

http://ua.drugasmuga.com/news/emergency_zone/17305.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько даїшника, який показував дулю водієві, переконаний у тому, що син цього не робив. А от сам даїшник через звільнення аж захворів.

Батько даїшника, який замість посвідчення показав водію дулю, переконаний, що дулі син крутив воронам.

Ще одна версія батька: ролик, на якому зображений син, змонтовано. У будь-якому випадку, провини сина чоловік не бачить.

Нагадаємо, на початку серпня в Інтернет потрапив зроблений на мобільний телефон відеозапис спілкування водія з двома співробітниками Державної автоінспекції в місті Гайсин Вінницькій області.

Один з даїшників, незважаючи на численні прохання водія, не схотів продемонструвати своє службове посвідчення, нічим не мотивуючи свою відмову.

Крім того, правоохоронець намагався відібрати у водія телефон, на який той знімав розмову.

Коли спроба відібрати телефон завершилась невдало, водій пригрозив інспектору судом, після чого горе-даїшник тицьнув водію дулю у вікно і ретирувався.

Після оприлюднення цього відео нечемного грішника звільнили з ДАІ.

http://ua.drugasmuga.com/news/emergency_zone/17305.html

мені стало цікаво: а ким же тоді працює батько цього знаменитого працівника ДАІ? мабуть також в цьому відомстві, але звання має вище і дулі крутить ще більші :D

яблуко від яблуні недалеко падає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені стало цікаво: а ким же тоді працює батько цього знаменитого працівника ДАІ?

шо батько,що син одинаковые.один дурик фиги вместо удостоверения показывает,а другой тупорылые отмазки придумывает.мозгов-ноль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...