Перейти до змісту

Возьму в долг 2500 грн. на 3 месяца под 20%.


WarlockVVK

Рекомендовані повідомлення

Возьму в долг 2500 грн. на 3 месяца под 20%, под расписку с нотариальным заверением. Нужно срочно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на "расписку с нотариальным заверением" ломбард не ведется?

Не знаю. Я сегодня узнавал - они выдают под залог. (такие видимо правила)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так расписка заверенная нотариусом имеет юридическую силу и, в любом случае обязует меня вернуть деньги даже, к примеру, продав имущество.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так расписка заверенная нотариусом имеет юридическую силу и, в любом случае обязует меня вернуть деньги даже, к примеру, продав имущество.

це якщо є бажання віддати гроші, з твоєї сторони, бо якщо його немає, то судами можна затягнути віддачу на роки, а гроші повинні працювати.

Імхо, таку суму ніхто не позичить. Колись шукав 1000$, то один бізнесмен мені пояснив, попередньо відмовивши: якби ти просив мільйон, то я дав би, бо це, зрозуміло, під бізнес, а бізнес може заробити і віддати, а тобі треба тисяча, значить немаєш за що їсти купити, бо на бізнес цього не вистачить, а проїсиш тисячу, з чого віддаси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так расписка заверенная нотариусом имеет юридическую силу и, в любом случае обязует меня вернуть деньги даже, к примеру, продав имущество.

це якщо є бажання віддати гроші, з твоєї сторони, бо якщо його немає, то судами можна затягнути віддачу на роки, а гроші повинні працювати.

Імхо, таку суму ніхто не позичить. Колись шукав 1000$, то один бізнесмен мені пояснив, попередньо відмовивши: якби ти просив мільйон, то я дав би, бо це, зрозуміло, під бізнес, а бізнес може заробити і віддати, а тобі треба тисяча, значить немаєш за що їсти купити, бо на бізнес цього не вистачить, а проїсиш тисячу, з чого віддаси?

Кушать есть за что.:rolleyes: Дело в том, что я еду в Польшу на заработки на следующей неделе и моя девушка собралась тоже ехать в Польшу(только в другое место). Приглашение прислали, она оплатила и есть деньги на страховку. Ей должна была занять хорошая знакомая. Пошли к знакомой и оказалось, что ее муж втихаря одолжил деньги брату.:angry2: Получается нужно ехать, а денег нет. Подставили :( Обидно. Едет работать - деньги будут. Просто уже нужно.:excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кушать есть за что.:rolleyes: Дело в том, что я еду в Польшу на заработки на следующей неделе и моя девушка собралась тоже ехать в Польшу(только в другое место). Приглашение прислали, она оплатила и есть деньги на страховку. Ей должна была занять хорошая знакомая. Пошли к знакомой и оказалось, что ее муж втихаря одолжил деньги брату.:angry2: Получается нужно ехать, а денег нет. Подставили :( Обидно. Едет работать - деньги будут. Просто уже нужно.:excl:

ну все, тепер точно тут ніхто не позичить - що вони будуть з тими розписками робити, якщо ти за бугром залишишся. Імхо, шукай в знайомих/рідних, хоч по частинах, сума далеко не космічна, найти реально, або заставу (в подруги є золоті прикраси?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кушать есть за что.:rolleyes: Дело в том, что я еду в Польшу на заработки на следующей неделе и моя девушка собралась тоже ехать в Польшу(только в другое место). Приглашение прислали, она оплатила и есть деньги на страховку. Ей должна была занять хорошая знакомая. Пошли к знакомой и оказалось, что ее муж втихаря одолжил деньги брату.:angry2: Получается нужно ехать, а денег нет. Подставили :( Обидно. Едет работать - деньги будут. Просто уже нужно.:excl:

ну все, тепер точно тут ніхто не позичить - що вони будуть з тими розписками робити, якщо ти за бугром залишишся. Імхо, шукай в знайомих/рідних, хоч по частинах, сума далеко не космічна, найти реально, або заставу (в подруги є золоті прикраси?)

Как за бугром? Я живу здесь с родителями, девушка тоже. Еду в Польшу по обычной рабочей визе. Девушка вернется даже раньше меня. Даже нет возможности никакой там остаться, да и смысла тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как за бугром? Я живу здесь с родителями, девушка тоже. Еду в Польшу по обычной рабочей визе. Девушка вернется даже раньше меня. Даже нет возможности никакой там остаться, да и смысла тоже.

та так як ти, а то й по звичайній тижневій туристичній візі виїхало вже біля 10 млн. українців, живуть і працюють роками за бугром і невідомо чи вернуться. Дивно, що приходиться таке пояснювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так родители мои здесь живут и прописан я здесь и живу с ними, и вещи все мои здесь. Взять хотя бы комп за 8500 грн (1,5 года назад брал).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так родители мои здесь живут и прописан я здесь и живу с ними, и вещи все мои здесь. Взять хотя бы комп за 8500 грн (1,5 года назад брал).

Не, ти реально не поняв....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так родители мои здесь живут и прописан я здесь и живу с ними, и вещи все мои здесь. Взять хотя бы комп за 8500 грн (1,5 года назад брал).

Не, ти реально не поняв....

Да я все понял прекрасно. Но, даже если я окажусь таким козлом, что уеду, найду вариант как там остаться и останусь(типа мол пофиг на всё и на всех), то тут остаются мои родители в квартире, где есть и мое имущество, цена которого явно превышает сумму долга и имея на руках заверенную расписку никаких проблем не возникает. Тем более, как написал nickel : "сума далеко не космічна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тащи мені комп з документами - оцінимо бордою, скільки він через 4 місяці ще буде коштувати. Якщо 2500грн+20% - без проблем, знайдуться гроші :)

Зауважу, що ціни на компи впали дуже сильно :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тащи мені комп з документами - оцінимо бордою, скільки він через 4 місяці ще буде коштувати. Якщо 2500грн+20% - без проблем, знайдуться гроші :)

Зауважу, що ціни на компи впали дуже сильно :))

За компом вся семья сидит:blush:. Под расписку, но без залога. Это можно даже не обсуждать. Еcли заверенная расписка доверия не вызывает, то я даже незнаю, что делать.:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Под расписку, но без залога.

с так же успехом можно честное слово дать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За компом вся семья сидит:blush:. Под расписку, но без залога. Это можно даже не обсуждать. Еcли заверенная расписка доверия не вызывает, то я даже незнаю, что делать.:(

іноді для того щоб зробити два кроки вперед, треба зробити крок назад (для розгону). Щоб щось взяти, треба щось дати. Що значить "сім'я сидить", якщо комп не заробляє грошей, то сім'я хай пересяде за телевізор, комп в ломбард чи комусь іншому, а гроші через місяць-другий передасиш і все буде тіп-топ. Без залога грошей не знайдеш, тут до гадалки йти не треба. Не хочеш комп під залог, шукай щось інше, бо твоє небажання залишити залог, явно не на твою користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кредит в банку візьми, з такою сумою не повинно бути проблем

С кредитами сейчас за границу не выпускают. Начиная с зимы по моему.

Короче засада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кредит в банку візьми, з такою сумою не повинно бути проблем

С кредитами сейчас за границу не выпускают. Начиная с зимы по моему.

Короче засада.

проблема оформити на когось з родичів/близьких? Батя чи мамка не можуть предоставити паспорт і код?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кредит в банку візьми, з такою сумою не повинно бути проблем

С кредитами сейчас за границу не выпускают. Начиная с зимы по моему.

Короче засада.

це тільки по твоєму, а насправді піди і поцікався, але про виїзд за кордон - жодного слова... Це не така вже і велика сума, що б банки відмовили, тим більше, якщо кредит на себе оформить хтось із твоїх батьків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...