Перейти до змісту

Підкажіть нюанси в автоподорожі по Європі


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Хочемо поїхати за кордон. Четверо дорослих. Автомобілем. 10дн. Всі вперше.

Поки склали найбільш привабливий для себе маршрут з розрахунку один день - одне місто.

Ночувати планується поза цими містами з ціллю економії. Думаю, маршрут скоротиться з тією ж ціллю, але поки ось так.

Хотіла б запитати у бувалих: які несподіванки можуть на нас там чекати? Можливо, хтось знає оптимальні місця, ціни, і т.д.

Має бути по принципу "дешево і сердито" ^_^ .

Згідно ваших постів будемо коригувати-оптимізувати (скорочувати :( ) свій маршрут.

Наперед ДЯКУЮ всім, хто відгукнеться. :blush:

post-8000-1281004029,3_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиждень тому швагро з дружиною на авто іхали з Італії до України. У пригороді Відня вони вирішили переночувати. Для цього треба було з'їжджати з автобану на кілька кілометрів в сторону, потім вертатись на трасу. Шукали десь з півтори години мотелі з вільними номерами, не знайшли, довелось кілька годин спати в машині. Тому поставтесь відповідально до планування ночлігу. Можливо, ч-з інет бронювати наперед номери. У них, буржуїнів, такий сервіс, думаю, доступний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж....для такого маршрута 10 дней я думаю маловато(города уж больно красивые,большой соблазн задержаться подольше))))

не думаю что по дороге возникнут серъёзные проблеммы.ето Европа-любой вопрос можна решить спросив даже у полицейских.

на счёт мотелей,покушать(чтоб не дорого)-обращайте внимание на дальнобоев(желательно не на наших)избегайте магистралей(ничего хорошего не увидите)

навигация Вам не помешает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж....для такого маршрута 10 дней я думаю маловато(города уж больно красивые,большой соблазн задержаться подольше))))

не думаю что по дороге возникнут серъёзные проблеммы.ето Европа-любой вопрос можна решить спросив даже у полицейских.

на счёт мотелей,покушать(чтоб не дорого)-обращайте внимание на дальнобоев(желательно не на наших)избегайте магистралей(ничего хорошего не увидите)

навигация Вам не помешает.

"Подольше задержаться" = потратити більше грошей. А ніззя.

Навігатор однозначно буде. Навіть два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потратити більше грошей. А ніззя.

ну разве что на бензин.прогуляться ночным Краковом(не говорю уже о Венеции :rolleyes: )Будапештом...когда еще в жизни выпадет случай?в Мюнхене мне тоже понравилось,правда BMW посетить-не вышло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Чим далі на захід - тим дорожче пальне. Відповідно, заправлятися на виїзді з України і в Польщі. Те ж саме стосується і їжі. В Польщі - як у нас, а далі - значно дорожче.

2. Обов'язково подбати про проїзд платними дорогами (якщо такі передбачаються). На деяких з них розраховуєшся при в'їзді, а на деяких - треба вроді купувати марки заздалегідь.

3. Взяти з собою в автомобіль побільше води питної, бо в Європі буде жаба душити платити 1 євро за пляшечку 0,75 л.

4. Готелі бронювати буде дешевше через турагентства, бо в них є знижки. Крім того, в деякі країни можуть не пускати (наприклад, в Австрії був такий замолот колись), якщо не показати, що заброньований для ночівки готель.

5. Я би брав з собою якийсь холодильничок, кілька палок ковбаси копченої, і т.п. хавчика. Бо в Європі відвідини Макдональдса на двох - це біля 20 євро.

6. Якщо привезете з Італії 3-5 пляшок Asti Cinzano - куплю з 20% накруткою від закупівельної ціни :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asti Cinzano - куплю з 20% накруткою від закупівельної ціни

меня тоже в етот список включите :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asti Cinzano - куплю з 20% накруткою від закупівельної ціни

меня тоже в етот список включите :smile-zachot:

Якщо буде можливість і ми все-таки доїдемо до Італії - обов"язково. Тільки добре було б щоб Ви зорієнтували де купувати. Ми ж плануємо гуляти центром. Якщо брати по аналогії з нами - то там буде дорожче. Може знаєте спеціалізовані магазини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо брати по аналогії з нами - то там буде дорожче. Може знаєте спеціалізовані магазини?

Пляшка Асті Чінзано в супермаркеті - біля 6 євро.

В Мілані не знаю, де. А у Венеції бачив, по суті, лише один магазин, який претендує на звання супермаркета - BILLA. Правда, до нього трохи топати треба, по Венеції на колесах не пересуваються :)

В європейських мережах супермаркетів ціни практично не відрізняються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне не порушувати правила дорожнього руху, і антирадари в них заборонені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочемо поїхати за кордон. Четверо дорослих. Автомобілем. 10дн. Всі вперше.

Поки склали найбільш привабливий для себе маршрут з розрахунку один день - одне місто.

Ночувати планується поза цими містами з ціллю економії. Думаю, маршрут скоротиться з тією ж ціллю, але поки ось так.

Хотіла б запитати у бувалих: які несподіванки можуть на нас там чекати? Можливо, хтось знає оптимальні місця, ціни, і т.д.

Має бути по принципу "дешево і сердито" ^_^ .

Згідно ваших постів будемо коригувати-оптимізувати (скорочувати :( ) свій маршрут.

Наперед ДЯКУЮ всім, хто відгукнеться. :blush:

post-8000-1281004029,3_thumb.jpg

Зверніть увагу на сайт www/doroga.ua та Autoua.net, можливо пригодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автомобільну заряку на все, що можна заряджати: камера, фото, мобіл, наві, кавокипятилка... Ну і мобільний єврозвязок, який буде придбаний Вами в Європі (правильний для тих країн де пролягає Ваш маршрут) Аптечка(рельний правильний набвр).В цекві за Здоровя подорожуючих, !!!!!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі... в "Юванті" продаються стартові пакети одного оператора, який має цікаву роумінгову пропозицію. Практично в усіх країнах вихідні дзвінки - півдолара за хвилину, а вхідні - безплатно. Правда, на них дорого дзвонити (як за кордон), та все ж... Назву оператора не пригадую, на стартовому пакеті - апельсин намальований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5. Я би брав з собою якийсь холодильничок...

Можливо в когось є? Позичите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі... 3692 км по Європі - це безперервної їзди на 1,5-2 доби. Там перевищувати швидкість дуже небажано, а відтак - відстань у 400 км долатиметься за 4 години, якщо автобаном, або ж 5-6 годин, якщо іншими шляхами. Так що момент переїздів варто врахувати.

Можна взнати, які є недорогі готелі (я ночував у тризіркових "Етап", "Формула 1") на маршруті, щоб в них з високою ймовірністю потрапити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Підкажіть будь ласка ЩО треба ввести в гугл, щоб знайти екскурсовода?...

Як і де за кордоном можна знайти російськомовного екскурсовода?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...