Перейти до змісту

На Сонці стався потужний викид плазми, яка досягне Землі 4 серпня


Рекомендовані повідомлення

я чомусь навпаки себе вчора почував ліпше аніж попередні дні :)

Тому що пів дня хмари закривали нас від сонця, а от в Києві вчора було 40 по цельсію :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене голова тріщала, навіть 2 "спазмалгона" не спасли.

тю, а шапочку з фольги чому не вдягнув? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що пів дня хмари закривали нас від сонця, а от в Києві вчора було 40 по цельсію :(

ну я чесно кажучи не дуже добре знаю природу цих явищ... але теоретично тій плазмі, що викликає магнітні бурі, від яких людям робиться погано, якось пофік хмари :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, і в мене в ночі голова почала боліти, я думав це від раптора. треба срочно металічну шапочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що пів дня хмари закривали нас від сонця, а от в Києві вчора було 40 по цельсію :(

ну я чесно кажучи не дуже добре знаю природу цих явищ... але теоретично тій плазмі, що викликає магнітні бурі, від яких людям робиться погано, якось пофік хмари :)

плазма це той самый сонячний потік, сонячний вітер, корпускулярне випромінювання сонця, тобто альфа та бета та гамма випромінювання,

а ще краще: альфа випромінювання - це атомні ядра які втратили свої електрони, тобто іонізованні,

бета випромінювання - це електрони,

гамма випромінювання - це електромагнітне випромінювання(майже те саме світло)

коли такий потік попадає в верхні слої атмосфери, іонізовані елементи натикаються на частинки нашої атмосфери і породжують або нові елементи, зазвичай більш важких атомів, або знову іонізуються, але швидкість свою втрачають,

Коли до атома який втратив свого електрона приєднується електрон така позиція стає більш "енергетично вигідною" і ядро атома випромінює електромагнітну хвилю, тобто в деякому розумінні світло з "рандомною"(напевне) довжиною хвилі,(таке саме явище відбувається коли електрон переходить в вищого рівня на меньший - тобто щось горить - тому і бачимо вогонь) і таке явище ми спостерігаємо коли дивимось на полярне сайво - таке собі "рандомне світло"

тому думаю шмари неякого вприву не мають, до них навіть і не долітає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому думаю шмари неякого вприву не мають, до них навіть і не долітає

Класно шмарам на ровенській і під лучеськом.. можуть не боятися магнітних бурь.. до них все одно не долітає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, а шапочку з фольги чому не вдягнув?

іскри будуть сипатись через електромагнітні наводки :0039:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене голова тріщала, навіть 2 "спазмалгона" не спасли.

не правильно лікуєш голову, треба було 1л павлівського і всі біди як рукою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...