Перейти до змісту

Потрібна послуга виготовлення шафи-купе


romarker

Рекомендовані повідомлення

Потрібно зробити індивідуальний дизайн та виготовити за ним шафу-купе для мансарди. Можливо хтось може підказати, хто в Луцьку цим займається?

Фото для прикладу.

post-4362-1280842823,23_thumb.jpg

post-4362-1280842843,99_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїдь на Ковельську там є Меблевий комбінат. Мій кум там замовля і вишло вроді нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я замовляв в "Шафи-купе", що на Грушевського.

Зробили швидко, якість - супер.

Визитівку згубив, але в телефоні залишився номер їх дизайнеру (довго обговорювали деталі) 0667008357.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно зробити індивідуальний дизайн та виготовити за ним шафу-купе для мансарди. Можливо хтось може підказати, хто в Луцьку цим займається?

Фото для прикладу.

Нажаль підказати по темі не можу, але мені сподобався такий варіант:

post-8000-1280866349,37_thumb.jpg

Можливо згодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно зробити індивідуальний дизайн та виготовити за ним шафу-купе для мансарди. Можливо хтось може підказати, хто в Луцьку цим займається?

Фото для прикладу.

Нажаль підказати по темі не можу, але мені сподобався такий варіант:

post-8000-1280866349,37_thumb.jpg

Можливо згодиться.

Нажаль такий варіант мені не підійде, шафа має бути в кімнаті плюс різні полички та невеличкий стіл, ось така має бути загальна конструкція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну тему

так хто ж підкаже толкових "купейщиків" з кращим співвідношенням ціна/якість ?

потрібна шафа в коридор, шафа в кімнату, і перегородка в кімнату під гардероб

Я замовляв в "Шафи-купе", що на Грушевського.

Зробили швидко, якість - супер.

Визитівку згубив, але в телефоні залишився номер їх дизайнеру (довго обговорювали деталі) 0667008357.

а як вони по цінах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну тему

так хто ж підкаже толкових "купейщиків" з кращим співвідношенням ціна/якість ?

потрібна шафа в коридор, шафа в кімнату, і перегородка в кімнату під гардероб

Я замовляв в "Шафи-купе", що на Грушевського.

Зробили швидко, якість - супер.

Визитівку згубив, але в телефоні залишився номер їх дизайнеру (довго обговорювали деталі) 0667008357.

а як вони по цінах?

Рік тому були хороші середньолуцькі ціни. Можна було б чуть-чуть дешевше зробити (прямо в цеху, "леваком"), але я вирішив, що за 5хв в гуркоті станків не зможу описати підпитому робітнику, що саме хочу. І гарантії від робітника не отримаєш, і консультації в виборі фурнітури. І з доставкою/монтажем морочитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я замовляв в "Шафи-купе", що на Грушевського.

Зробили швидко, якість - супер.

Визитівку згубив, але в телефоні залишився номер їх дизайнеру (довго обговорювали деталі) 0667008357.

Хто знає, що це за фірма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно телефонував.

Це представники київської фірми "Браун - Шафи-Купе", Грушевського, 1.

74-03-47

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в них вчора, походу це найдорожчий "купейщик" луцька. комплектуха і апетити київського Брауна. варто зазначити що й якість на висоті. але ж за перегородку в кімнату (не за усю шафу) 7 тис. грн. - троха забагато :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в них вчора, походу це найдорожчий "купейщик" луцька. комплектуха і апетити київського Брауна. варто зазначити що й якість на висоті. але ж за перегородку в кімнату (не за усю шафу) 7 тис. грн. - троха забагато :unsure:

Теж телефонував до них, видно що працівники компетентні в своїй справі, але нажаль ціни в них високі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно замовляв дві шафи-купе (в кімнату - нішевий варіант (ширина 2,5 м, глибина 95 см), в коридор - прихожу (ширина 1,68 м, глибина 60 см) в "Командорі" що біля "Фуршету". Це луцьке представництво рівненської фірми.

Виготовлення протягом 15 днів, після того їх монтаж. Поставили за 3,5 години обидві шафи. Особисто мене співвідношення ціни і якості влаштувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в них вчора, походу це найдорожчий "купейщик" луцька. комплектуха і апетити київського Брауна. варто зазначити що й якість на висоті. але ж за перегородку в кімнату (не за усю шафу) 7 тис. грн. - троха забагато :unsure:

Гм, можливо, щось і помінялося. Рік тому велика шафа (довжина 3,2м) обійшлась в ~5000.

Як ціновий варіант можу запропонувати 0660900512 Богдан. Подзвоніть, порівняйте по цінах :)

P.S. Нещодавно був у Богдана в цеху - вразили станки, величезні, новесенькі. Цивілізація! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

А що саме цікавить? Ціни? Вони у всіх виробників будуть різні.Залежить від наповнення.Займаюся сам меблями,в тому числі і шкафами купе.Якщо цікавить,можете в лічку написати.Дам декілька порад.А може і сам Вам зроблю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що саме цікавить?

Цікавить, чи можете Ви, наприклад, зробити двері до готових полиць, вбудованих в нішу? І ціна на найпростіші двері: 4 полотна по метру шириною і 2,5м висотою?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04

Без проблем.Тільки є ньюанси,які потрібно на місці обумовлювати.Наприклад:наповнення дверей (ДСП10,ратанг,дзеркало),система (Польща,Китай),монтаж,мій чи самі монтуєте. Від того і ціна буде залежати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад:наповнення дверей (ратанг), система (Польща), монтаж мій

Мені орієнтовна ціна дверей такого розміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ориентировочно - от 250 до 3000 грн :)

Ну нельзя сказать цену ориентировочно.

Кубик Рубика может стоить и 5 грн, и 20 долларов.

Велосипед может стоить и 700 грн, и 7000 долларов.

Стол может стоить и 200 грн, и 500 долларов.

Внешне - одинаковое или почти одинаковое ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній раз ратанг коштував,коли я його брав,420 грн.Було давненько.Скільки зараз незнаю,потрібно взнавати.Припустимо 500 грн.Ширина його 900 мм. Так що двері по метру не вийдуть.Меньше з тим.4*500=2000 грн.+система.Приблизно 1500-2000 грн.+робота.Орієнтовно грн.500 700 грн.Монтаж Ваш. Рахуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нельзя сказать цену ориентировочно.

Розумієш, Діма, я вже цікавилась ціною на найпростіші двері такого розміру і маю з чим порівняти.

Цікавилась в телефонному режимі. Мене ж не цікавить точна сума.

Рахуйте.

Дякую Вам.

монтаж мій - це цитата, тобто ВАШ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...