Перейти до змісту

Browser


ursa

Browser  

107 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Просьба прокомметнировать ваш выбор.

Но прокомментировать обоснованно: почему нравится именно такой браузер, что в нём лучше реализовано. Например, менее требователен к коду, быстрее загружает контент, стабильнее в работе.

Фразы типа "ИЕ - отстой, потому что Виндовз маст дай!" и "Опера рулез форева!" мало что дают в плане информативности.

Мне интересно знать, почему вы пользуетесь именно тем, чем пользуетесь :)

Всем спасибо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maxthon 2.0.1, і так як він працює на основі ІЕ 7, то проголосував за "Internet Explorer (7.0)".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосував за Оперу, бо то є найшвидший браузер. Люблю відкривати вікна у вкладках. Вмонтована поштова програма. З виходом 9-ї версії перейшов на неї, але натиканих нових наворотів не використовую. Мені байдужі всілякі гаджети.

Пробував вогняного лиса - не сподобалось. Швидше всього тому, що звик до Опери.

ІЕ7 не пробував і не пробуватиму в найближчому майбутньому, тому що влаштовує теперішній браузер. А щоб пробувати щось нове, треба бути хоча б трішки незадоволеним існуючим.

Нетскейп взагалі до рук ніколи не попадав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Taurus - в IE7 також реалізовані вкладки, він зовні став дуже схожий на Оперу. Ось тільки що змінилося всередині, цікаво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maxthon 2.0 , но поставил в "других", т.к. движок Эксплорера мало что означает ИМХО

удобно управляецца мышой плюс куча плагинов типа сохранение флеш и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Opera... За роки користування звик уже... Зручний, швидкий, вкладки, выджети, RSS...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mozilla Firefox, но до сих пор 1.5.x.x. очень быстрый и длинные страницы умеет на лету рендерить. самый безопасный и безглючный из существующих сейчас броузеров. куча плагинов. единственный недостаток - очень любит кушать память если открыто много табов и окон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував за експлорер бо ним сиджу в Лізі Героїв ,а все інше Оперою,причом сьомою,девята не подобается,а те що не відкриваєтся оперою знову ж таки відкриваю експлорером )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Если коротко - то сначала был Нетскейп, а потом ему в начале 2000-х стали переписывать движок, обозвав его Мозиллой, а потом пути их разошлись и началось процветание одного браузера и загнивание второго... :angry:

Если подробно - смотри тут и тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюся і Оперою і Фаярфоксом.

Фаярфоксом частіше - бо можна з допомогою плугінів багато в чому спростити собі життя.

Оперою - бо якось не все завжди коректно працює під мозілкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь реально декількома браузерами. Все залежить від цілі з якою я заходжу на сайт.

Для серфінгу по сумнівним сайтам Chrome, для визначення реального розміру сторінки по протоколу HTTP 1.0 - IE, для суміності заходжу дивитись Оперою, для відладки (і це все-таки основний мій браузер) MF 2.0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі люблю користуватись лисицею але із останіми обновленнями сильно багато памяті потребує та і підторможує, тому альтернатива для мене опера 9,60

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користувався б оперою теж, але не має функції підтвердження закриття вікна. Чи може в нових версіях вже є? (юзаю 9.26)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користувався б оперою теж, але не має функції підтвердження закриття вікна. Чи може в нових версіях вже є? (юзаю 9.26)

Навіщо, коли є "відновити випадково закрите". Запити на закриття кожного табу просто задовбали б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во... є така кнопочка з корзинкою :) Натискуєш і бачиш всі вікна, які ти закривав за сеанс роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То добре, але не те. На закриттся окремої вкладки запиту немає, а якщо у вікні відкрито декілька вкладок і спробувати закри вікно, мозіла запитає чи дійсно хочете закрити вікно з усіма вкладками. Звик до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене саме це в Firefox'і задовбує. Закриваєш вікна, а воно перепитує ніби-то я не соображаю що роблю. Закрити вкладку - одна комбінація клавіш, закрити програму - інша. Якщо закрив помлково вкладку - леко можна вернути все назад. При закритті Опери також нічого старшного не відбувається. Всерівно всі сеанси зберігаються. При повторному запуску знову ж будуть відкриті всі потрібні вкладки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До недавнього часу користувався Оперою, але з появою Google Chrome я використовую його частіше, бо він швидше відчиняє сторінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене саме це в Firefox'і задовбує. Закриваєш вікна, а воно перепитує ніби-то я не соображаю що роблю. При закритті Опери також нічого старшного не відбувається. Всерівно всі сеанси зберігаються. При повторному запуску знову ж будуть відкриті всі потрібні вкладки.

Так в мозілі це налаштовується, зніми галочку: "предупреждать о закрытии нескольких вкладок".

І я швидше натисну клавішу Да при закритті, ніж знову відкривати програму після того як випадково закрив, а буває в мене це часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юзаю хром

долгое время пользовался махтроном - масса полезных плагинов , которых так недостает хрому, и заметные проблемы со скоростью и ресурсами… после очередной вставки форточек пробовал оперу - быстро, но масса крайне неудобных настроек которые невозможно либо проблематично настроить (впечатление что просто делали “наоборот” - лишь бы не так как в ИЕ .. . - явно не самый разумный путь…)

хром - скорость на высоте , “оперовских” заморочек нету - все логично а местами весьма оригинально и ктому же весьма удобно!

конечно хочется чтобы скорее был реализован необходимый минимум функциональности… не в коем разе чтобы хром не скатился в сторону тупой "простоты” от микрософта (кстате более дибильного интерфейса не придумать имхо…)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене саме це в Firefox'і задовбує. Закриваєш вікна, а воно перепитує ніби-то я не соображаю що роблю. При закритті Опери також нічого старшного не відбувається. Всерівно всі сеанси зберігаються. При повторному запуску знову ж будуть відкриті всі потрібні вкладки.

Так в мозілі це налаштовується, зніми галочку: "предупреждать о закрытии нескольких вкладок".

І я швидше натисну клавішу Да при закритті, ніж знову відкривати програму після того як випадково закрив, а буває в мене це часто.

post-3410-1223653750.jpg

Якщо ви не розібрались в налаштуваннях, не кажіть, що в  Opera щось нема або зроблено не так, як ви звикли. Opera - найбільш гнучкий у налаштуваннях браузер і змінити в ньому можна якщо не все, то майже все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...