Перейти до змісту

Купим металобрухт дорого!


vladi

Рекомендовані повідомлення

Купуємо металолом по області, самостійно заберемо.

Самостійно демонтуємо, при необхідності.

Також віддячимо, в грошовому еквіваленті за інформацію, про непотрібний металолом.

тел. 093-156-01-02

від 1 грн кг

взалежності від обєму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуємо металолом по області, самостійно заберемо.

Маю дома таку "кучку"

88c6081c4b3d.jpg

Як це можна зважити? І на скільки це потягне? (Район Відродження)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю вагу

все при Вас зважимо

і заплатимо гооші.

я думаю на кг 50 потяне.

якщо хочете приїдем заберем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

По чём 1 кг металолома?

до Пасхи практично на всіх точках прийому був по 1,80 грн/кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я біля пакко здавав по 2.35 за 4 тиж до паски здається

адресу в студію... плз. :) маю вдома купу брухту, хочу з понеділка здати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

я біля пакко здавав по 2.35 за 4 тиж до паски здається

можна адресу, координати?

Перемоги 30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Знайшов в оголошенні телефон скупки на вул. Індустріальній, біля авторинку: 0661705133. Домовився, що через годину заберуть у гаражі по 1.80. Поїхав в гараж. Через 2 години приїхало 2 хлопця на Ладі. Подивилися, сказали, що через півгодини передзвонять і пришлють вантажівку. Через годину я їм дзвоню -- кажуть, що вантажівка зламалася... Через кілька днів передзвонюю -- не беруть трубку. Весь день набирав -- не беруть. На наступний день -- не беруть. Ну, зрозуміло, людям стало соромно, що змусили клієнта чекати кілька годин. Знаходжу інших, тел. 0931560102, домовляємось на завтра по 1.50 о 16.год. Приходжу в гараж, телефоную -- пропонують забрати по 85 копійок! Через кілька днів знаходжу в оголошенні телефон 0955163979 -- виявляється, це та сама Індустріальна. Приймають по 2.30, але "поки немає готівки, передзвоніть о 14". Дзвоню о 14: "під"їжджайте на Мамсурова"!... Весело. "А на Індустріальній, питаю, є вже готівка?" "Є! Їдьте туди, там хлопці до 18". Завантажую машину, везу на Індустріальну. Готівки немає........ На картку не переводять.... Розвертаюся, їду в Пакко, на пр. Перемоги. Нормальні хлопці, адекватні, забрали по 2.30 і подякували. Ось така історія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво точка на набережній паралельно наш край, нова лінія! Чорний по 2.2грн , мідь 57грн здавав того тижня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.41 грн/кг на Мамсурова, на прошлой неделе сдавал, все культурно и быстро и главное сразу. В прошлом году на КРЗ сдавал, так там не было налички, приходилось звонить, ждать, дополнительно приезжать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...