Перейти до змісту

проблема вибору оптікі


vetra

Рекомендовані повідомлення

Щось я в роздумах

цікаво і ваші думки почути

маю Нікон Д60 з кітом і щось мене кіт не радує зовсім

взяв покористуватись полтіну АФ - без автофокусу, але самі фото дуже файні виходять.

вирішив придбати і тихо офігєв - під мій Д60 - ніккорівська полтіна приблизно 400-500 у.е.

для порівняння - АФ (автофокус в мене працювати не буде) - 700 грн на ебай можна придбати.

виникла думка - продати нафіг той Д60 з його пікселямі і купити старічка Д70 щоб з "отверткою"

начитавя про Д70 - крім дешевших обєктивів ніяких плюсів не бачу...

завіс :(

може ще є щось такого класу, що я упускаю? (і в потібному ціновому сегменті?)

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ьамрони-сігми то зрозуміло...

думаю чи варто міняти д60 на д70 заради дешевшої оптікі...

вот в чем вАпрос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому міняти саме на Д70? Можна і на Д50, тільки знайти його проблема. А можна на Д80. А ще краще на Д300. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ответы на никоновском форуме повеселили :)

Особенно этот:

D70 удобнее, продуманней, прочнее и во всех смыслах (кроме матрицы и процессора) лучше чем любая любительская камера к которым относится тот же d90. (d70 на момент выхода была полупро камерой, тогда не было понимания что можно еще больше снизить цену и сделать совсем примитивную зеркалку, позднее модельный ряд четко поделят на три группы). Габариты и вес проф камер обусловлены не начинкой, а тем что это удобно и необходимо для отсутствия шевеленки.

Полупро-камера (!) не имела программируемой функ-кнопки рядом с объективом. И была тяжелее на 25 грамм. Очень, очень помогает устранить шевелёнку :D И размеры ну уж очень отличаются: 140х111х78 против 132х103х77 :)

D70 - модель 2004 года. Даже D3000 сделает его по качеству картинки ;) Если менять - то на D80/D90 (у первого хуже с шумами на высокой чувствительности).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за пораду

З.І.

Продаю Д60 з кітом

ціна договірна ))

Куплю Д80

пропозиції в пріват ) можно без кіта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитал всё выше изложенное, советую купить Д90-ку бади, и докупить что-то к ней, как раз он сейчас подешевел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

78082.jpg

Nikkor AF-S 35mm f/1.8G DX

класна стікляшка на свої кошти, цікавіше полтоса буде.

P.S. ТС, зверни увагу на втор. ринок, де немало пропозицій б/у або легкого б/у за адекватні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...