Перейти до змісту

Датагруп виділене ІР


arcade

Рекомендовані повідомлення

Яка різниця 30 чи 3000 є задекларований час роботи.
да величезна.
Бо втратити клієнта, що 1-м місяцем покриє 2 чиїсь ЗП. Чи принаймні 1.
І втратити шмаркача, умовно кажучи, що крім контер страйка по мережі
і внеті нічого не вміє, за 30 чи 60 грн в місяць. Це принцип Парето 20/80.
20% користувачів приносять 80% прибутку.
І ці 20% - це фірми. А не тисячі юзерів в локалці,
отих 80%.
1 раз навчити платити його вчасно і все.

Тут ти не правий. В середньому для фірми достатньо 2мб анліму. А це плюс.мінус 400 грн. А для багатьох достатньо і мінімального тарифного пакету в 40грн (пошта, мінімум інтернету).

А тепер порахуй...

Я в свій час для дому мав 200 гривневий анлім, а домі таких було чоловік 25-30.

от і вся арифметика...

Р.С. правило Паретто не завжди діє (наприк. комун послуги).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

малося на увазі, що швидше приймуть платіжку по факсу на 1000 чи 3000 грн, аніж на 30.

І якщо підприємство, то воно має весь спектр послуг, і телефонію і інет. І це не 1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо в мене є сім'я на відміну від тебе, і мені подобається проводити час з нею краще, аніж з роботою. Подобається спати із компами - на здоров'я, я надаю перевагу жінці.
А я хіба казав що мені не подобається проводити час з сімєю? Чи на роботі краще як дома? Я сказав що моя робота мені подобається і якщо вона вимагає більше часу я їй його приділяю.
Я дома в ігри по мережі не граю, ага. І глюків у роботі мого домашнього провайдера - теж не помічені. Скажу більше, маю навіть більше заявленої швидкості в пакеті. І це знову ж моя заслуга. Ніхто (на моїй Рівненські) нічого міняти не збирається, тому як влаштовує все. І статичні білі ІР, і ціна і все. Подобається тобі міняти провайдерів, наче презервативи - твоя справа.

І я казав, що я ще й користуюся інтернетом не лише в Луцьку, а й у інших містах області, де окрім УТК, немає провайдерів.

Ну якщо дома інет не навантажувати то і глюків не помітиш ;)

Знову ж таки не треба домислювати мої пости, якщо не маєш що більше у відповідь сказати. Я давно співпрацюю з 1 провайдером який по якості мене і мою фірму влаштовує повністю.

З.І. Все пізнається в порівнянні, якщо використовувати оде і те ж саме то ніколи не взнаєш що є краще.

З.І.І. Скільки хочу стільки і буду агакати, не подобається не читай ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малося на увазі, що швидше приймуть платіжку по факсу на 1000 чи 3000 грн, аніж на 30.

І якщо підприємство, то воно має весь спектр послуг, і телефонію і інет. І це не 1000 грн.

1200 (нет безлім + 2 нета по 120 + 8 телефонів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема в флейм.

SysR РО 3 дні, ага.

Так, розділ створений для обговорення провайдерів і тд, але обговорювати те як працюють бухгалтери в темі про виділений ІР це вже занадто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову тема, що затронула якість ДГ опинилась у флеймі ))))

а хіба не можна перенести частину(та що не стосуеться теми обговорення) топіка у флейм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Тема про Білайн недавно теж там опинилась.

Зачіпайте якість ДГ та інших провайдерів у створених для цього темах. 

От наприклад тема: ''Якість роботи бухгалтерського відділу ДГ'' і скільки завгодно там про обов'язки бухгалтерів і про цінові політики.

Тему просто перенесено, пости не терлись.

В розділі залишається посилання на тему, кому потрібно той знайде. 

Людина поцікавилась в темі чи надає ДГ виділену ІР ну і FWK давай показувать який він ''обізнаний''.

Саме цікаве, що запитав коли підключався і отримавши відповідь все одно підключився.

Новобудова і шо далі? Не влаштовує - шукай варіанти. Кидай оптику чи роби wi-fi лінк до місця де є УТК чи Білайн. Ніхто ж не заважає.

З.І.І Чому людям не дати вибір плати більше -- отримай сервіс.

Дано навіть більше - можливість обирати оператора.

Не влаштовуються існуючі провайдери? 

Теж не проблема. Знаходь інвестора, отримуй ліцензію, будуй мережу, всовуйся в точки обміну трафіком і вперед.

Сам собі датагруп.

З.І. Я взагалі не являюся клієнтом ДГ але якби являвся в силу тих чи інших причин тако ж би протестував проти такого відношення до себе як до клієнта.

От я теж не є клієнтом ДГ і судити про якість їх послуг можу тільки з досвіду користувачів.

Користуюсь послугами Укртелекому, якщо виникають якісь граблі то на форум я можу написать просто щоб поділитись проблемою, бо зазвичай, вирішення можна отримати тільки телефонуючи на сапорт і відправляючи нормально сформовані скріни, які б свідчили про проблему на мило сапорта.

А от люди, які стараються швидше на форумі обісрать того чи іншого оператора і при цьому навіть не обтяжуються зателефонувати в сапорт та вирішити свою проблему безпосередньо з тими кому платять, то це безхребетні, які збирають компашку таких самих і гудуть годинами, а іноді й днями, при цьому проблема так і не вирішується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюспиццот! Заипало читать постоянное нытье про то как лагает тот или иной оператор. Нойте им на линию сапорта... авось и какчество повысится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то було на протязі однієї години, тобто в 16:35 вони є, я шлю факс в 16:45 - вже нема нікого

Відкрию секрет, всі банківські операції типу "Клієнт-банк", лише до 16 години, бо банківський день закривається о 17.

Так що, сам винен. Незнання закону, не звільняє від відповідальності. (В даному випадку ти не знаєш по бух-ів нічого).

Відкрию секрет, я хотів ФАКСАНУТИ КВИТАНЦІЮ, щоб мене не виключили автоматом. Питання до роботи банку ніякого відношення не має. В даному випадку я знаю про бухів все, хоча б тому що позиція, котру я займаю, іменується дирехтор ))

Ладно, Флейм. ДГ форева))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо ти дирехтор, та якщо ще й фірми, то мав би знати, що фірмі можуть зробити виключення з правил, і не відключати інет. А якщо ж ти дома дірєхтар, то ти звичайний юзвєрьг. Якого виключать рівно о 00,00 вночі, якраз із переходом на новий місяць. фсё.

Оформляй інет на фірму і користуйся дома, матимеш статичний, "білий" ір. от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оформляй інет на фірму і користуйся дома, матимеш статичний, "білий" ір. от і все.

Стоп.

А з цього моменту подробніше.

Хіба можна ДМ на квартиру переоформити на фірму та мати білий адрес?

Чи афтар помилився?

Якщо так, то дайте більш детальну інформацію.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо ти дирехтор, та якщо ще й фірми, то мав би знати, що фірмі можуть зробити виключення з правил, і не відключати інет. А якщо ж ти дома дірєхтар, то ти звичайний юзвєрьг. Якого виключать рівно о 00,00 вночі, якраз із переходом на новий місяць. фсё.

Оформляй інет на фірму і користуйся дома, матимеш статичний, "білий" ір. от і все.

Про звичайного юзвєря, ну знаєш, в тебе в профілі - День рождения:Неизвестен

Шось мені здається, шо я сєті адмінив, коли ти пішочком під столик ходив...

Словом - не бачу для тебе підстав так речення формулювати. [хрум-хрум]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось мені здається, шо я сєті адмінив, коли ти пішочком під столик ходив...

Я за тебе радий. :) Бо я пізно почав займатися адмініструванням.

Але, якби ти окрім профіля, ще й форум читав, то знав би більше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оформляй інет на фірму і користуйся дома, матимеш статичний, "білий" ір. от і все.

Стоп.

А з цього моменту подробніше.

Хіба можна ДМ на квартиру переоформити на фірму та мати білий адрес?

Чи афтар помилився?

Якщо так, то дайте більш детальну інформацію.

Дякую

Я не спєц, і не працівник ДГ, тому і не можу стверджувати.

Але, якщо юридична адреса підприємства знаходиться у тебе в квартирі, то чому б і ні? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже ти дiрехтор такий нiщiй, що не можеш заплатити на пару мiсяцiв наперед ? Я завжды i за все, де е така можливiсть i плата фiксована , стараюсь платити наперед на 3-6 мiсяцiв , щоб ото не гонитися в останнiй день як обосцяна миш, та й з другоi сторони, якщо, не дай Бог, здохну випадково, то моя сiмья зможе мене спокiйно зарити в землю i не турбуватись, що десь там пiджимають якiсь там платежi :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже ти дiрехтор такий нiщiй, що не можеш заплатити на пару мiсяцiв наперед ? Я завжды i за все, де е така можливiсть i плата фiксована , стараюсь платити наперед на 3-6 мiсяцiв , щоб ото не гонитися в останнiй день як обосцяна миш, та й з другоi сторони, якщо, не дай Бог, здохну випадково, то моя сiмья зможе мене спокiйно зарити в землю i не турбуватись, що десь там пiджимають якiсь там платежi :)

Фінансовий менеджмент то індивідуальні речі, якби ти читав трохи відомих фінансистів, ти б зрозумів яку дурницю ти щойно написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...