Перейти до змісту

Датагруп виділене ІР


arcade

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

для АДСЛ-щиків, мабуть, тільки.

Сижу на АДСЛ ДатаГроба (нажаль эдиний опер. в новобудові). Коли підключався, спитав про айпі, бо зняв яка срачина бути на одному айпі з іншими за брендмауером провайдера, на що мені сказали що айпі дають лише підприємствам, тариф - 420грн./2мБіта. Підприємство в мене є, але з ним є і мізки.

Флаг ДатаГробу, прилетить Бджолайн і я буду там перший з свого будинку!

Чому так гнівно? та тому що хочу скатати прогу вагою 10 мбайт, а всі файлообмінники кажуть шо з мого айпі іде скачка, і це постійно. Добре що в мене сервери і термінали є на двох Укртелекомовських каналах + ФТП доступ туди. Скачати скачаю, але ж люди добрі, це ж 21 століття! Про те що за 30 днів два рази на ~6 годин пропадав нет - я просто мовчу. На укртелекомі такого ніколи не було, брешу, раз за півтора роки.

До речі недавно приходив мені спам пропонували купити блок айпі, за якусь смішку ціну. ДатаГроб просто ЖИДИ реальні. Ну й флаг в попу.

Знаю, знаю що борда живе і підтримується поруч ДатаГроба, модери: можете банУти мене, хоч душу відвів! ААААААААААААР! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в захист ДГ, а просто з цікавості хотів дізнатись - шо ж за такі програми ви тягнете і де на файлобмінниках викладають речі такої унікальності, що торренти, або оф сайти не мають того? 

В софті там хтось навіть ключі постійно викладає, ще там проги спецові для випрямлення лінків.

Питання - навіщо?

Не простіше обжитись на декількох трекерах і не думати про наявність, або відсутність NAT, або сірих ІР?

Але якщо діло в якості послуги то дійсно тут спосіб ролі грати не буде.

  FWK прохання відкорегувати свій пост так, щоб він порушував хоча б на одне-два правила меньше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для АДСЛ-щиків, мабуть, тільки.

Сижу на АДСЛ ДатаГроба (нажаль эдиний опер. в новобудові). Коли підключався, спитав про айпі, бо зняв яка срачина бути на одному айпі з іншими за брендмауером провайдера, на що мені сказали що айпі дають лише підприємствам, тариф - 420грн./2мБіта. Підприємство в мене є, але з ним є і мізки.

Флаг ДатаГробу, прилетить Бджолайн і я буду там перший з свого будинку!

Чому так гнівно? та тому що хочу скатати прогу вагою 10 мбайт, а всі файлообмінники кажуть шо з мого айпі іде скачка, і це постійно. Добре що в мене сервери і термінали є на двох Укртелекомовських каналах + ФТП доступ туди. Скачати скачаю, але ж люди добрі, це ж 21 століття! Про те що за 30 днів два рази на ~6 годин пропадав нет - я просто мовчу. На укртелекомі такого ніколи не було, брешу, раз за півтора роки.

До речі недавно приходив мені спам пропонували купити блок айпі, за якусь смішку ціну. ДатаГроб просто ЖИДИ реальні. Ну й флаг в попу.

Знаю, знаю що борда живе і підтримується поруч ДатаГроба, модери: можете банУти мене, хоч душу відвів! ААААААААААААР! :mdr:

поддерживаю полностью, со вторника перехожу на билайн, друг подключил поработал у него на билайне ,скажу что ДГ в глубокой жопе ,даже сравнивать глупо, а денег у меня берут в 2 раза больше да еще и лимит устанавливают, плачу 84гр за 30 гиг, дурдом полный ,у билайна 59гр безлимит и скорость в 2 раза выше, так-что говорить о том ,что ДГ нормальный провайдер может только дэбил.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо ви всі так клянете на той ip сірий, хіба зайти на обмінник через проксі не можна? чи це не допомагає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо ви всі так клянете на той ip сірий, хіба зайти на обмінник через проксі не можна? чи це не допомагає?

не всі бажають паритись з налаштуванням проксі... Прості люде просто хочуть скачати файлик з того місця звідки їм зручно (файлообмінник) а не "обживатись на трекерах" і завдання сучасного провайдера забезпечити таке простеньке бажання користувача в якомога комфортніший для нього спосіб :rolleyes:

Інакше Пчелайн... (вибір дуже багатьох)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задача кожного файлобмінника - створити проблеми для безкоштовного скачування, цим самим спонукаючи до покупки платного акаунту.

Якщо людина не тримає ніяких сервісів, вивішених в Інтернет, то навіщо їй виділять білу ІР адресу?

Якщо завтра рапідшар скаже, що скачувати в безкоштовному режимі можна тільки з німецьких ІР адрес то з'явиться тема 'чому провайдери не можуть видати адресу з діапазону німців'?

Те що у деяких людей в корню хибне бачення, або недостатньо умінь щоб 'обжитись на трекерах' то це питання їх неспроможності знаходити інформацію у самий простий спосіб.

Яка хвора людина буде качати 40 частин образу з файлобмінника вичікуючи черги і таймери, якщо можна за хвилину знайти одним файлом на торрент трекері, поставити на завантаження і займатись своїми справами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000% - заплати за інет, і заплати за те, щоб звідти щось качнути? Маразм рідкісний. Я за вільний файлообмін.

Є ДУЖЕ багато трекерів без реєстрації, без рейтингів і т.д. Якщо немає там, то є з реєстрацією. І скачати прогу на 40Мб, і стільки ж віддати до необхідного рейтингу - немає проблем.

Я стану на захист ДГ. Не тому, що там працюю, ні, я там не працюю. Я користувався їхніми послугами впродовж 5 років, працюючи, при цьому, на 3-х різних підприємствах. І зараз користуюся. Нормальні адекватні люди, ЗАВЖДИ, повторюю ЗАВЖДИ йдуть на зустріч. Тут є адміни ДГ - не дадуть збрехати. За 2 роки праці на новій роботі. я перевів підприємство із 512К лімітованого, на 4Мбіт Безлімітного за ту ж суму грошей.

УСІ проблеми вирішувалися ДУЖЕ оперативно і швидко. Були нюанси, звичайно, а де їх немає??

Ви вважаєте, що ваш Бджолайн панацея?? Ну, тоді поговоримо про це після кількох перерубаних оптичних магістралей, що наче соплі висять на дахах будинків. Навіть якщо й натягнуті, як струни.

Коли якась бабуля в нападі параноїдальної шизофренії перерубає сокирою магістраль , бо їй, бачте, через той шнурок, здоров'я та самопочуття погіршилося. ОТ тоді й говоритимемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли якась бабуля в нападі параноїдальної шизофренії перерубає сокирою магістраль , бо їй, бачте, через той шнурок, здоров'я та самопочуття погіршилося. ОТ тоді й говоритимемо.

:D я б на це подивився, як вона вилізе на горище ще й з сокирою.

а по темі то читав десь, що зараз і так не вистачає діапазону номерів, от зроблять перехід на IPv6, то може і Дата Груп розживеться і видаватиме кожному "власний" номерок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше навчіться грамотно висловлюватися, "ДатаГруп" не видає ніяких номерів.

по-друге а всі впевнені шо в білайна буде біла айпішка і небуде подібних проблем з файлообмінниками, я наприклад впевнений в зворотньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний провайдер, який забезпечує справжній білий ІР - Укртелеком. ІР білі, тільки динамічні.

При відсутності кривизни рук - їхній ІР+DynDNS - хоч фтп, хоч ХТТП. Хоч Радмін. Що завгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше навчіться грамотно висловлюватися, "ДатаГруп" не видає ніяких номерів.

по-друге а всі впевнені шо в білайна буде біла айпішка і небуде подібних проблем з файлообмінниками, я наприклад впевнений в зворотньому.

Ну і будь впевнений, я бджолайном вже більше 2-х місяців користуюсь і нічуть не жалію про перехід із датагруп (даташрупом користувався десь 3 роки), хоча б тим, що плачу я 29 грн. за інет.,більшість фільмів, ігор,..., качаю з берлоги в більшості випадках на досить великій швидкості, якщо потрібно якийсь файл скачати з тих же файлобмінників не приходиться як раніше просто виловлювати момент коли хтось не викачує...

З провайдерів, ще на який в даний момент погодився перейти це на УКРТЕЛЕКОМ, але в цьому не має необхідності, оскільки мене повінстю влаштовує Білайн і сума яку я плачу послуги інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний провайдер, який забезпечує справжній білий ІР - Укртелеком. ІР білі, тільки динамічні.

При відсутності кривизни рук - їхній ІР+DynDNS - хоч фтп, хоч ХТТП. Хоч Радмін. Що завгодно.

+100

Легко :) У мене web-сервачок для використання обмеженим колом осіб піднято на ОГО Ультрі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D я б на це подивився, як вона вилізе на горище ще й з сокирою.

Повір, просто повір, якщо напишуть пару маразматиків скарги, буде той білайн із дахів свою оптику знімати, і аж бігом. Чому ніхто не скаржиться на телефонні лінії?? бо їх не видно в під'їздах і вони мініатюрні- 2 непомітні жилки. А тут ЧОРНИЙ страшний кабель товщиною із середній палець. Та ще й Свіч та медіа-конвертер світяться вогниками в ящику! все - армагедон - там щось світиться!

Аверс в армований короб сховав усе, Датагруп никає в стінах, як і телефонні кабелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина не тримає ніяких сервісів, вивішених в Інтернет, то навіщо їй виділять білу ІР адресу?
Тому що....
Те що у деяких людей в корню хибне бачення, або недостатньо умінь щоб 'обжитись на трекерах' то це питання їх неспроможності знаходити інформацію у самий простий спосіб.

Яка хвора людина буде качати 40 частин образу з файлобмінника вичікуючи черги і таймери, якщо можна за хвилину знайти одним файлом на торрент трекері, поставити на завантаження і займатись своїми справами.

Така "хвора" яка з сірою ІР і в якої із-за НАТа немає перекидання портів всередину. Тіколи не пробував відчути себе в ролі юзера, а не адміна а??... Коли в тебе зі всіх важелів впливу на мережу тільки опція налаштування дефолтного роутера і проксі-сервера. Кожен адмін має знати як функціонують торенти за НАТом.

А БидЛайн взагалі не панацея, зробили завлєкалово для юзерів, так от безкоштовного нічого не буває, за будь-який сервіс треба платити -- або якістю обслуговування або грошима..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як корити когось в незнанні технології сам би сів і почитав. Порти прокидати треба тільки для нормального відвантаження, тобто для того щоб могли качати з тебе.

На прийом торренти за NAT`ом функціонують чудово.

Є деякі проблеми при аплоаді, але навіть якщо їх не вирішувати можна користуватись виключно трекерами без врахування рейтигів типу piratebay або rutor.

На рахунок Білайна, то причиною переходу якраз може виступати велика кількість внутрішніх ресурсів і наявності ретрекерів, але аж ніяк не наявність білої ІР для закачки з файлобмінників. Кожен користувач глобальної мережі повинен розуміти різницю між закачкою з одного джерела і завантаженням з сотень і тисяч джерел, відповідно можна оцінити доступність контенту в обох випадках.

Є декілька знайомих які роками купувати преміум акаунти на сервіси типу depositfiles, декілька раз показав їм як орієнтуватись на трекерах і користуватись клієнтом. ЖОДЕН з них не повернувся до користування файлобмінними сервісами і досі дякують за екскурс в доступну кожному технологію.

так от безкоштовного нічого не буває, за будь-який сервіс треба платити -- або якістю обслуговування або грошима..

Вірно. Саме цей вислів можна застосувати для тих хто качає з файлобмінників в безкоштовному режимі на штучно обмеженій швидкості в 40 кб/с і не бажає розібратись з чимось більш практичним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як корити когось в незнанні технології сам би сів і почитав. Порти прокидати требаь тільки для нормального відвантаження, тобто для того щоб могли качати з тебе.

а прийом торренти за NAT`ом функціонують чудово.

Учі мат часть користування пірінговими мережами.

На нормальних трекерах треба віддавати, щоб щось отримати. Якщо ти ще не в курсі, то я тобі відкриваю таку таємницю.

Вірно. Саме цей вислів можна застосувати для тих хто качає з файлобмінників в безкоштовному режимі на штучно обмеженій швидкості в 40 кб/с і не бажає розібратись з чимось більш практичним.
Я краще буду качати з купи джерел з максимальною швидкістю і слідувати правилу -- інформація має бути доступною. Хочеш платити за неї -- будь-ласка, це твоє право.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На нормальних трекерах треба віддавати, щоб щось отримати. Якщо ти ще не в курсі, то я тобі відкриваю таку таємницю.

Ти весь пост прочитав?

Є деякі проблеми при аплоаді, але навіть якщо їх не вирішувати можна користуватись виключно трекерами без врахування рейтигів типу piratebay або rutor.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти весь пост прочитав?
Так я весь пост прочитав, тому і бажаю мати реальний ІР на свому домашньому/робочому інтернеті. А ти можеш далі вирішувати свої проблеми з НАТом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти весь пост прочитав?
Так я весь пост прочитав, тому і бажаю мати реальний ІР на свому домашньому/робочому інтернеті. А ти можеш далі вирішувати свої проблеми з НАТом.

Ти походу взагалі в той пост не в'їхав. :blink:

Tum@n на Білайні роздається білий динамічний айпі і + дінДНС + грамотні руки з опенВПН і я вже на домашньому компі з робочого! (це так на замітку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в захист ДГ, а просто з цікавості хотів дізнатись - шо ж за такі програми ви тягнете і де на файлобмінниках викладають речі такої унікальності, що торренти, або оф сайти не мають того?

В софті там хтось навіть ключі постійно викладає, ще там проги спецові для випрямлення лінків.

Питання - навіщо?

Я плачу гроші саме за те, щоб не заморочуватися, звідки я можу скачати а звідки ні, і не пояснювати що і звідки хочу скачати. Хочу отримувати рівно стільки ж якості як і інші користувачі інтернету у інших провайдерів. З датагрупом ми чомусь маєм менше, і не чомусь, а тому що датагрупу блок айпі купити шкода. Ладно на Домашніх Мережах невигідно роздавати айпі всім, мождна поставити символічну плату. А про АДСЛщиків я мовчу - в них динамічний айпі мав би бути по-любому.

Реально не памятаю що саме тоді хотів скачати, останнє що качав це фоторамки - кілька мегабайт тожна і лежать тільки на файлообмінниках. На укртелекомі в терміналі скачав і по ФТП забрав. І вигинатись так маю тільки тому що датагруп жаліє грошей на зону АЙПІ. Чи пропонуєш мені шукати і качати тільки те, що я ЗМОЖУ скачати, беручи до уваги ОБМЕЖЕННЯ ДГ?

Не простіше обжитись на декількох трекерах і не думати про наявність, або відсутність NAT, або сірих ІР?

Якщо ти качаєш тільки те, що бачиш в обжитому тобою трекері - згоден. Сам обживаю і тішусь ГУРТОМ.КОМ. Але ж не всі користують інет так інертно як телевізор. Я хочу закинути в гугл те що мене цікавить і скачати. Як правило те що знаходиться лежить на файлообмінниках. Доречі про NAT, як вже знадував, активно користую термінали та ФТП сервери на своїх укртелекомівських АДСЛах (на офісі наприклад) разом з DDNS. На Датагруп про це навіть не мрію.

FWK прохання відкорегувати свій пост так, щоб він порушував хоча б на одне-два правила меньше.

Та без питань, тільки вкажи що саме. І ні, правила заради цього перечитувати не буду. Занадто багато пафосу ви пацани навкого тих правил підіймаєте, і носитесь з правилами як... хтось там не пам'ятаю хто, з яйцями... без образ але реально заганяєтесь, і не тому що я так думаю, а тому що не раз від інших рядових бордівців чув.

Якщо людина не тримає ніяких сервісів, вивішених в Інтернет, то навіщо їй виділять білу ІР адресу?

Агов! Комунізм був, та пішов. То моя справа шо сьодні я сервісів не маю а завтра маю. Разом з тим, датагруп айпі дасть тільки за наведених мною вище 420тьох бабулєнців. То якось не пропозиція а іздьовка.

Якщо завтра рапідшар скаже, що скачувати в безкоштовному режимі можна тільки з німецьких ІР адрес то з'явиться тема 'чому провайдери не можуть видати адресу з діапазону німців'?

Ми тут не Насрадамуси тому не будем загадувати що буде завтра. Нічого, що на голову не налазить я не прошу - лише динамічнимй айпі. І його я користуватиму, як бачиш з моїх аргументів - на повну. Хоча сенс, якщо бджолайн дає динамічний айпі + шалений аплінк. В них явно краще. Датагруп поки спасає технічна можливість. Але ж це тимчасове явище. ДГ має задуматись.

продовження буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як форум мені відповів "Ваше сообщение содержит очень большое количество цитат", (ще раз бордівці дякують за можливість вільного вислювлювання), прийшлось розбити на ТРИ повідомлення, друге:

Те що у деяких людей в корню хибне бачення, або недостатньо умінь щоб 'обжитись на трекерах' то це питання їх неспроможності знаходити інформацію у самий простий спосіб.

Людина це абонент, який має отримувати послугу НЕ ГІРШЕ ніж у інших провайдерів. І не провайдеру вчити абонента, як шукати інфу. "А ви клацайте отутечки і отутечки, бо іннакше інет у нас не працює".

Яка хвора людина буде качати 40 частин образу з файлобмінника вичікуючи черги і таймери, якщо можна за хвилину знайти одним файлом на торрент трекері, поставити на завантаження і займатись своїми справами.

Ти серйозно це написав? Взагаліто ті хто качать по 40 партів закидають лікни в качалку, і як правило мають акк, або тупо чекають поки качнеться. І ніхто не вичікує ті таймери і ручками лінки не пастить. І це їх власна справа де вони взяли акк і де заробили гроші на нього та на оплату інету. А торрент, за замовчуванням, має надто багато дозволдених одночасниз зєднать чим напрягає канали провайдерів. Провайдери навпаки мали б боротись за файлообмінники бо вони створюють в сотні разів менше навантаження. І не всі кінцеві користувачі в змозі зконфігурувати торрент клієнт під свої потреби.

По-перше навчіться грамотно висловлюватися, "ДатаГруп" не видає ніяких номерів.

Номери якраз видає - телефонні, але айпішки від того видавати не починає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...