Перейти до змісту

Датагруп виділене ІР


arcade

Рекомендовані повідомлення

Так як форум мені відповів "Ваше сообщение содержит очень большое количество цитат", (ще раз бордівці дякують за можливість вільного вислювлювання), прийшлось розбити вже на ЧОТИРИ повідомлення, третє:

по-друге а всі впевнені шо в білайна буде біла айпішка і небуде подібних проблем з файлообмінниками, я наприклад впевнений в зворотньому.

З інформації почерпнутої на сусійдній гілці - на бджолайні роздаються динамічні айпі. Це заявили користувачі бджолайна. Якщо є інша нформація - прошу. Але "я акщо ні, а може ні" - не аргумент і не предметна розмова.

Єдиний провайдер, який забезпечує справжній білий ІР - Укртелеком. ІР білі, тільки динамічні.

Навіль кульгавий інтертелеком своїм мобільним абонентам дає динаймічний білий айпі. Сам не раз конектився на мобільний інет тільки щоб зайти з нормального айпі!

Повторюю, покористуйтеся з півроку. Тоді поговоримо.

Хаха - ДЕЖАВЮ. Те саме говорили акули бізнесу, коли укртелеком опублікував перші тарифи ОГО. Їм дали строк 3 місяці, після чого вони мали потонути в трафіку клієнтів ))

1000% - заплати за інет, і заплати за те, щоб звідти щось качнути? Маразм рідкісний. Я за вільний файлообмін.

Я теж за. Але якщо ти маєш гроші, або заробляєш з того 200 баксів, де платиш 10 за акаунт, то чому ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Доречі форум клеїть моє 4те повідомлення до 3го вже третій раз... при чому форматування пропадає і вилазять теги... глюки?)))

Так як форум мені відповів "Ваше сообщение содержит очень большое количество цитат", (ще раз бордівці дякують за можливість вільного вислювлювання), прийшлось розбити вже на ЧОТИРИ повідомлення, четверте:

Є ДУЖЕ багато трекерів без реєстрації, без рейтингів і т.д. Якщо немає там, то є з реєстрацією. І скачати прогу на 40Мб, і стільки ж віддати до необхідного рейтингу - немає проблем.

Чому я маю віддавати ВЛАСНИЙ БЕЗЦІННИЙ ЧАС на ці пошуки? Я занйшов що шукав, скачати неможу, бо провайжер - жидиться на динамічний айпі. Тобто Навіть за гроші його не пропонує. Тільки за кошмарним тарифом.

УСІ проблеми вирішувалися ДУЖЕ оперативно і швидко. Були нюанси, звичайно, а де їх немає??

Ооо, омтанній приклад. П'ятниця 29те число, я проплачую за інет. Неділя 1 число 01:00 в мене немає інету. Питання: ХІБА НЕ МОЖЕ ТА БУХГАЛТЕРША ВИЙТИ НА 30 ХВИЛИН НА РОБОТУ В СУБОТУ, ОСТАННІЙ ДЕНЬ ДОВБАНОГО МІСЯЦЯ ЩОБ ПЕРЕВІРИТИ ДОВБАНИЙ КЛІЖНТ БАНК??? І це постійно. Та вони плюють на клієнтів. А підтримка ЧОТКО відморожується ))

Ви вважаєте, що ваш Бджолайн панацея?? Ну, тоді поговоримо про це після кількох перерубаних оптичних магістралей, що наче соплі висять на дахах будинків. Навіть якщо й натягнуті, як струни.

Мене не валять чужі соплі поки я маю нет. Якщо я так переживаю за 100% аптайм то візьму резервний канал. Але послугу отримати хочу повністю а не частково. І костилів, запропонованих, не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FWK, видихай, щось тебе понесло, відгавкуєшся, наче собака, на кожен пост. Юзаєш Білайн - прапор тобі у руки. Тема про виділений ІР у Датагаруп.

Ооо, омтанній приклад. П'ятниця 29те число, я проплачую за інет. Неділя 1 число 01:00 в мене немає інету. Питання: ХІБА НЕ МОЖЕ ТА БУХГАЛТЕРША ВИЙТИ НА 30 ХВИЛИН НА РОБОТУ В СУБОТУ, ОСТАННІЙ ДЕНЬ ДОВБАНОГО МІСЯЦЯ ЩОБ ПЕРЕВІРИТИ ДОВБАНИЙ КЛІЖНТ БАНК??? І це постійно. Та вони плюють на клієнтів. А підтримка ЧОТКО відморожується ))

а лінь на календарик подивитися, і подумати (принаймні раз), що кінець місяця, і потрібно платити за інтернет. А не звинувачувати когось у своїх же проблемах. Бо ти 29-го заплатив у п'ятницю, а 1-е число неділя. Та ж бух-ша має стільки роботи. Що їй ще лишається про твій інет думати. В даному випадку - ти сам створив проблему.

P.S. надмірний оверквотінг, та CAPS LOCK, тягне на РО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина не тримає ніяких сервісів, вивішених в Інтернет, то навіщо їй виділять білу ІР адресу?

Не секрет, що інтернетом вдома ми користуємось не стільки для роботи, скільки для відпочинку - різноманітні ігри, спілкування з друзями і т.д.

Деякі мережеві ігри ідуть не через постійний сервер, а через комп одного з гравців, що має білий ІР (наприклад, досить популярна фінська зимова рибалка - ProPilkki ). Для спілкування під час гри (особливо при командних іграх для координації дій команди) використовуються програми на зразок TeamSpeak або Ventrilo, сервер для яких також може відкрити один з гравців при наявності білого ІР.

Це лише один з прикладів, для чого потрібен білий ІР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тут, Я думаю, не потрібно тицяти пальцем в "білайн" чи когось іншого, а брати і відключатись від існуючого, якщо останній не задовільняє своїми послугами. Не подобається - не їж!

ps: Особисто мені подобається відсутність "білого" IP - на кілька порядків менша загроза бути атакованим чи компрометованим всякими нахєрами, ботами та вірусами. Таким чином безпека користувачів теж на кілька порядків вища.

pss: а качати варез... - скоро до всіх будуть приходити і тоді сотні разів пожалієте, що таким займались :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FWK, видихай, щось тебе понесло, відгавкуєшся, наче собака, на кожен пост. Юзаєш Білайн - прапор тобі у руки. Тема про виділений ІР у Датагаруп.

Ооо, омтанній приклад. П'ятниця 29те число, я проплачую за інет. Неділя 1 число 01:00 в мене немає інету. Питання: ХІБА НЕ МОЖЕ ТА БУХГАЛТЕРША ВИЙТИ НА 30 ХВИЛИН НА РОБОТУ В СУБОТУ, ОСТАННІЙ ДЕНЬ ДОВБАНОГО МІСЯЦЯ ЩОБ ПЕРЕВІРИТИ ДОВБАНИЙ КЛІЖНТ БАНК??? І це постійно. Та вони плюють на клієнтів. А підтримка ЧОТКО відморожується ))

а лінь на календарик подивитися, і подумати (принаймні раз), що кінець місяця, і потрібно платити за інтернет. А не звинувачувати когось у своїх же проблемах. Бо ти 29-го заплатив у п'ятницю, а 1-е число неділя. Та ж бух-ша має стільки роботи. Що їй ще лишається про твій інет думати. В даному випадку - ти сам створив проблему.

P.S. надмірний оверквотінг, та CAPS LOCK, тягне на РО.

Та не понесло мене, я спокійний, там де КАПС там я не спокійний бо це не нормально. Відгавкується дійсно лише собака, тобі почулося гавкання? Я білайн не юзаю, а Датагруп (вдома), тому і жеврія надія що може хтось дочитається і почує здорову ідею про айпішніки. Але якщо нічого не зміниться до приходу Бджолайна то так - перейду. В своїх повідомленнях я якраз і говорю про АЙПІ датагрупа. Якщо комусь питання очі коле, то вже їх проблеми.

На рахунок календарика, то було 29те а в місяці 30 днів, видно я даремно сподівався на організацію роботи ДГ. Але хіба не логічним є те про що я кажу? 30 хв. чергового бухголтера вистачить щоб рознести клієнтбанк. Ну від сили година. Про те, що вони (відділ розрахунків) вже не на місці за 15 хвилин до кінця робочого дня я промовчав - а було таке що зіздзвонився, заплатив, перейшов на факс, а їх вже немає, а попереду було 5 днів вихідних через свята. І не треба казати що скорочений день був, то було на протязі однієї години, тобто в 16:35 вони є, я шлю факс в 16:45 - вже нема нікого. Складається вжарення про гнилу організацію. І знов як завжди винен клієнт.

Надмірни оверквотінг, та CAPS LOCK?

Шановний, я на відміну бід деяких бордівців, квочу лише ту частину, яку збираюся коментувати. Чи ти хочеш сказати що я забагато дозволяю собі говорити? Це вже затикання рота а не оверквотінг. CAPS LOCK я використав в 3% своїх дописів, коли зробив наголос на тому, що кажу. ІМХО, надмірний CAPS LOCK це тоді коли половина подідомлення капсом, і то, лише тоді, коли воно довге. Для чого такі пост скриптуми пишеш? Ти ж просто намагієшся залякувати. Не подобається дописувач - дай йому бана - відчуй силу, ти ж модератор! А лякати не треба. В пресі це називається ЦЕНЗУРА. Ось тобі і свобода в інтернеті.

... брати і відключатись від існуючого, якщо останній не задовільняє своїми послугами. Не подобається - не їж!

Звичайно, але

1. наразі немає технічної можливості до іншого провайдера, як я згалував - новобудова. Звичайно це лише питання кількох місяців.

2. хочеться запропонувати як зробити послугу інтернет зручнішою і для інших користувачів.

... брати і відключатись від існуючого, якщо останній не задовільняє своїми ps: Особисто мені подобається відсутність "білого" IP - на кілька порядків менша загроза бути атакованим чи компрометованим всякими нахєрами, ботами та вірусами. Таким чином безпека користувачів теж на кілька порядків вища.

Безпека - однозначно. Але чому не дати ОПЦІЮ тим, хто знає на що йде, наприклад за 20 гривень в місяць ДИНАМІЧНИЙ айпі.

pss: а качати варез... - скоро до всіх будуть приходити і тоді сотні разів пожалієте, що таким займались :)

До речі, на днях чув від знайомого, в нас в Луцьку роблять перші кроки по відділу К. Але те що я чув - просто смішно. Грошей платитимуть спеціалістам мізер, і ті хто підуть туди на роботу будуть роки так три вчитись поки доберуться до протокольних рівнів роботи. Тому щодо вареза - час ще є. Але ж на файлообмінниках не лише варез ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то було на протязі однієї години, тобто в 16:35 вони є, я шлю факс в 16:45 - вже нема нікого

Відкрию секрет, всі банківські операції типу "Клієнт-банк", лише до 16 години, бо банківський день закривається о 17.

Так що, сам винен. Незнання закону, не звільняє від відповідальності. (В даному випадку ти не знаєш по бух-ів нічого).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В даному випадку в нього дуже багато вільного часу із-за відсутності роботи, от і відписується бо зайнятись не має чим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Білайні роздається білий динамічний айпі і + дінДНС + грамотні руки з опенВПН і я вже на домашньому компі з робочого! (це так на замітку)

А я запускаю тімвьювер на домашньому компі, хтось запускає на своєму - і я вже на чийому завгодно компі зі свого. І замість сексу з динамічними айпі, динДНСами, опенВПНами маю час на секс із живою самкою, ну або на пиво. Мораль: не треба забивати цвяхи пласкогубцями (рубати дрова викруткою, голитися сокирою і т. д.). Це так, на замітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут за оплату згадалося. Згідний з FWK. Чому ж така крупна компанія як Датагруп не може оплату вивести на "яКоробко". В того самого "Візора" така можливість вже є.

Сорі за оффтоп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платити, млін, треба вчасно.) І висилати потім платьожки по факсу, а не на мило. Ех, бухгалтєра...(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, а я за 5-10 хвилини налаштував ДінДНС, підняв там Http, ftp, RemoteAdmin та RDP.

І ще, спробуй скопіювати через тім'ювер, через його передачу файлів, щось більше 20Мб. ага. І тоді ти мені сам розкажеш про переваги фтп над Тім'ювером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, ти чого?) Мова йшла не про те троха. А файли передавати можна 1000 і одним способом нічого не налаштовуючи. 20 метрів можна милом послати.

Якщо на компі підняти хттп і фтп, то він вже буде кагбе сервером, а ми не про те. А про те, як потрапити з робочого компа на домашній.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте Dropbox.

Аська, доки, потрібні конфігурації і тд лежать в папці Dropbox`а. 

Помимо зручної синхронізації між своїми компами є можлиість доступу до папки через сайт dropbox.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, а я за 5-10 хвилини налаштував ДінДНС, підняв там Http, ftp, RemoteAdmin та RDP.

І ще, спробуй скопіювати через тім'ювер, через його передачу файлів, щось більше 20Мб. ага. І тоді ти мені сам розкажеш про переваги фтп над Тім'ювером.

Згоден з Женьою настроїв (ну мені трохи більше часу знадобилось), але дякуючи Сергію (Serega), то все настроїв і тепер є час. І не треба мороки взнавати який номер ід і пароль, все саме простраюєть і коннектиться. От ще тікі не знаю ТімВієвер міняє маршрутизацію на ВПН (default gateway)? мені наприклад це необхідне. це я так питаю, заради цікавості. Можна в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь подобаються придумувати велосипеди в роботі, підлаштовуватися під своїх провайдерів і затрачати на це свій час.

А хтось хоче отримати сервіс і не забивати собі голову непотрібними костилями.

Відкрию секрет, всі банківські операції типу "Клієнт-банк", лише до 16 години, бо банківський день закривається о 17.

Так що, сам винен. Незнання закону, не звільняє від відповідальності. (В даному випадку ти не знаєш по бух-ів нічого).

А де є такий закон що саме до 16-00? І взагалі яка різниця коли платіж проведеться?

Крім того він по факсу зкидує платіжне доручення щоб бухі побачили проплату, то чому їх в 16-45 ВЖЕ(!) немає на робочому місці якщо задекларовано 17-00?

Взагалі дуже було б цікаво щоб сказав кожен в цій темі коли б обставини склалися як в ситуації з FWK (от не було можливості раніше заплатити) і що б потім сказав кожен про таку організацію роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут закон?

Є операційний день в банку. Після закінчення якого, банк операції з клієнтами не проводить. Все.

Ну, прислав він платіжку о 16,45. Побачили бухи, а далі?

А далі - Техвідділ, керівник. Дає рознарядку адмінам, щоб вони включили. А на це теж потрібен час. Бо якщо ще є якісь проблеми, то заявка може і не бути виконана вчасно. І коли йде мова про юзера, що платить 30 грн в місяць... (а не підприємство, що платить 1000 грн в місяць). А якщо бух-ша просто вийшла до туалету о 16,45 і відповідно, трубку не брала.

і взагалі, про що мова, не подобається - шукайте іншого.

А хтось хоче отримати сервіс і не забивати собі голову непотрібними костилями.

добре, коли підприємство це розуміє, а коли перед фактом поставили - нада і все. І що хоч роби. Тоді як ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є операційний день в банку. Після закінчення якого, банк операції з клієнтами не проводить. Все.
Проводить, тільки наступним днем, ага.
Ну, прислав він платіжку о 16,45. Побачили бухи, а далі?

А далі - Техвідділ, керівник. Дає рознарядку адмінам, щоб вони включили. А на це теж потрібен час. Бо якщо ще є якісь проблеми, то заявка може і не бути виконана вчасно. І коли йде мова про юзера, що платить 30 грн в місяць... (а не підприємство, що платить 1000 грн в місяць). А якщо бух-ша просто вийшла до туалету о 16,45 і відповідно, трубку не брала.

і взагалі, про що мова, не подобається - шукайте іншого.

Ага, на кожного клієнта такій двіж влаштовують, їм тоді дільки цим і займатися треба ага. Воно і видно що тільки тим і займаються бо на сервіс часу вже не лишається, ага ;)

Яка різниця 30 чи 3000 є задекларований час роботи.

З.І. Я взагалі не являюся клієнтом ДГ але якби являвся в силу тих чи інших причин тако ж би протестував проти такого відношення до себе як до клієнта.

З.І.І Чому людям не дати вибір плати більше -- отримай сервіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре, коли підприємство це розуміє, а коли перед фактом поставили - нада і все. І що хоч роби. Тоді як ?
Тобі особисто подобається з цим миритися як зі сторони керівництва так зі сторони провайдера?

І тут є 3 варіатна або змінити відношення провайдера до себе, змінити відношення керівництва до провайдера і прикручувати додаткові педалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to SysR, для підприємств є зовсім вирішена ситуаці: Коли приходить рахунок на оплату там ще є "авансовий платіж" (по бажанню) але він є і якшо ти його зробиш то нічо іт ніхто тебе не відключить. Так само і для фізичних осіб (зробіть авансовий платіж і "не парьтесь") що вам інет відключать. Насолоджуйтесь життям.

Офф. А про білайн скажу, що там надається кредит, але коли (по собі знаю) залазиш в кредит то вже вижимаєш до останнього поки всеж таки не відключать тоді ідеш і полатиш. (така сама ситуація тікі відключають посеред місяця). Все сказав.

А тепер: Ви по темі збираєтесь говорити, чи може вже тему прикриє бо почався флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to SysR, для підприємств є зовсім вирішена ситуаці: Коли приходить рахунок на оплату там ще є "авансовий платіж" (по бажанню) але він є і якшо ти його зробиш то нічо іт ніхто тебе не відключить. Так само і для фізичних осіб (зробіть авансовий платіж і "не парьтесь") що вам інет відключать. Насолоджуйтесь життям.
До чого тут авансовий платіж? Не було в людини можливості заплатити на день раніше.

Я ж українською мовою написав: є задекларовантй час роботи до 17-00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, а ти із тих трудоголіків, що і до 21 сидять?

Яка різниця 30 чи 3000 є задекларований час роботи.

да величезна. Бо втратити клієнта, що 1-м місяцем покриє 2 чиїсь ЗП. Чи принаймні 1. І втратити шмаркача, умовно кажучи, що крім контер страйка по мережі і внеті нічого не вміє, за 30 чи 60 грн в місяць. Це принцип Парето 20/80. 20% користувачів приносять 80% прибутку. І ці 20% - це фірми. А не тисячі юзерів в локалці, отих 80%.

1 раз навчити платити його вчасно і все.

От я клієнт ДГ. Є виділений ІР. все ок. Але по роботі змушений юзати і ДГ , і УТК (ба інакших провайдерів там ну ПРОСТО НЕМАЄ!!!!! ) І що ти мені скажеш ?

Я тобі кажу, що є вихід зі становища. А ти мені про сервіс. Сервіс надається у повному обсязі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, а ти із тих трудоголіків, що і до 21 сидять?
А ти заздриш що маю роботу на якій мені подобається сидіти до 21ї? Якщо вимагають обставини то і нічку сижу.
да величезна. Бо втратити клієнта, що 1-м місяцем покриє 2 чиїсь ЗП. Чи принаймні 1. І втратити шмаркача, умовно кажучи, що крім контер страйка по мережі і внеті нічого не вміє, за 30 чи 60 грн в місяць. Це принцип Парето 20/80. 20% користувачів приносять 80% прибутку. І ці 20% - це фірми. А не тисячі юзерів в локалці, отих 80%.

1 раз навчити платити його вчасно і все.

Це вже заїжена платівка, придумай щось нове. От тільки коли додому ти сам приходиш то стаєш таким же "шмаркачем", з одною відмінністю ти сидиш і теприш глюкі, а інші на них жаліютьсяі стараються якось достукатися до провайдера щоб щось змінити. Якби всі сиділи і терпіли то інтернет в ДМ був би лише по робочтх днях.
От я клієнт ДГ. Є виділений ІР. все ок. Але по роботі змушений юзати і ДГ , і УТК (ба інакших провайдерів там ну ПРОСТО НЕМАЄ!!!!! ) І що ти мені скажеш ?
Скажу що на Рівненській присутні як мінімум 3 провайдера, але керівництво твоєї фірми мабуть тебе не зрозуміє коли ти за підключення принесеш їм рахунка з 4а нулями, ага.

Рахунка з 4а нулями щоб назавжди забути про проблеми з звязком. Як кажуть: Миші плакали, кололися, але продовжквали жерти кактус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не варто так часто "ага"-кати, не гарно.

Бо в мене є сім'я на відміну від тебе, і мені подобається проводити час з нею краще, аніж з роботою. Подобається спати із компами - на здоров'я, я надаю перевагу жінці.

Я дома в ігри по мережі не граю, ага. І глюків у роботі мого домашнього провайдера - теж не помічені. Скажу більше, маю навіть більше заявленої швидкості в пакеті. І це знову ж моя заслуга. Ніхто (на моїй Рівненські) нічого міняти не збирається, тому як влаштовує все. І статичні білі ІР, і ціна і все. Подобається тобі міняти провайдерів, наче презервативи - твоя справа.

І я казав, що я ще й користуюся інтернетом не лише в Луцьку, а й у інших містах області, де окрім УТК, немає провайдерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...