Перейти до змісту

Куплю велосипед


frv

Рекомендовані повідомлення

Хочу придбати для сина велосипед. Простий Ардіс йому вже не цікавий. Знаючи любов форумчан до велобайків прошу пораду, що йому купити, щоб було більш-менш якісне і не дуже дороге (бюджет 2-2.5т грн). Зріст малого 173см, вік 14 років. Буду вдячний за порадити, пропозиції і надані контакти. Актуально до наступної неділі (1.08.10) - інакше вибиратиму з того, що є на варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу придбати для сина велосипед. Простий Ардіс йому вже не цікавий. Знаючи любов форумчан до велобайків прошу пораду, що йому купити, щоб було більш-менш якісне і не дуже дороге (бюджет 2-2.5т грн). Зріст малого 173см, вік 14 років. Буду вдячний за порадити, пропозиції і надані контакти. Актуально до наступної неділі (1.08.10) - інакше вибиратиму з того, що є на варшавці.

Тобі бажано було б цей розділ покурити, а своє оголошення розмістити тут.

За такі гроші що-небудь нове навряд чи знайдеш.

Придивись на "Велозоні" (навпроти старого ринку та на Московській) або в Каравані на варшавці є веломагазин.

Переглянь тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадив би вибирати таку раму щоб нормально кріпились болотникі, а не теліпались пласмаски над колесами, щоб були кріплення під багажник, бо їздити з рюкзаком неудобно, тяжко і жарко на спину. І не заморачуватись на алюмінієву раму, це все фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їздити з рюкзаком неудобно, тяжко і жарко на спину

Рюкзак рюкзаку - рознь. Нормальный не ощущается при нагрузке и в 15 кг, а система подвески отлично вентилирует спину ;)

І не заморачуватись на алюмінієву раму, це все фігня.

1 - не фигня. 2 - за 2k-2.5k найти что-то железное - нужно о-о-очень постараться :)

Порадив би вибирати таку раму щоб нормально кріпились болотникі, а не теліпались пласмаски над колесами

:) В 14 лет ездить с болотниками - не круто ;)

Зайди к Тимцу, поспрашивай бюджетное - будет в разы лучше, чем на "Варшавке" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зріст малого 173см, вік 14 років.

Твій "вєл" явно замалий буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зріст малого 173см, вік 14 років.

Твій "вєл" явно замалий буде...

ну мені при зрості 170 зовсім не малий, мабуть варто було б показати фото на фоні людини щоб краще відчувались розміри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій "вєл" явно замалий буде...

ну мені при зрості 170 зовсім не малий, мабуть варто було б показати фото на фоні людини щоб краще відчувались розміри

Ні, не обовязково фото на фоні людини. Достатньо вказати розмір рами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як визначити розмір рами?

http://www.velobazar.com/articles/4

довжина від середини каретки (середини осі шатунів) до кінця підсідлової труби. в дюймах або сантиметрах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...