Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

Я також про це подумав, наприклад МТС в разі неякісного чи відсутності зв'язку завжди це відшкодовував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я сьогодні бачив нові листівки з рекламою інтернету, на синьому фоні КС.

Інфа про обєднані тарифи.

http://kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=14566

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет инета на Гордиюк 31, переключился обратно на УкрТелеком который отключат 16 числа, уже призадумался (

ЗЫ: автоответчик на 0 800 просто бесит, пока дойдешь до цели это просто пинсец

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупить - ледь до 1Мбіт доходить. На гарячій лінії - морозяться -"У вас немає ніяких обмежень" і в доказ пропонують скачати щось із Рутор-а. І О ЧУДО! швидкість є. АЛЕ, після закінчення дзвінка, швидкість таємничим чином - зникає.

Я не знаю, чи то тимчасове явище, чи так буде і надалі - але, робіть щось. Кажіть і не відмазуйтеся!! (Це до працівників Білайну). Скажіть же - так є проблеми - вирішуємо, принаймні буде чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мали прийти сьогодні підключати на пів девятої....сиджу вже півтори години чекаю...почитавши коменти думаю мож не відкривати двері?))) залишатись з ого?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мали прийти сьогодні підключати на пів девятої....сиджу вже півтори години чекаю...почитавши коменти думаю мож не відкривати двері?))) залишатись з ого?!!

нормальний і-нет!!! :smile-zachot: я за пів року проблем немав!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мали прийти сьогодні підключати на пів девятої....сиджу вже півтори години чекаю...почитавши коменти думаю мож не відкривати двері?))) залишатись з ого?!!

нормальний і-нет!!! :smile-zachot: я за пів року проблем немав!)

ти не мав але подивись скільки людей їх мають) місяць покористуюсь(якшо прийдуть) а тоді заценю...ого відключати покищо не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишив заявку на підключення на сайті - 0. Подзвонив по номеру (дав знайомий, він по ньому дзвонив, щоб себе підключити) - там сказали, що заявка обробляється з сайта 5 днів. Попросив, щоб він оформив мою заявку, щоб якось пришвидшити... Сьогодні вже 6-й день - 0. Заявку залишав 25.10.2010

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Therion, у тебя же вроде нет возможности подключения или уже подключили дом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагребли юзерів, а тепер не знають ЩО з ними робити. Як вирішувати проблеми. ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Beeline TV в Луцьку є?

ти не мав але подивись скільки людей їх мають) місяць покористуюсь(якшо прийдуть) а тоді заценю...ого відключати покищо не буду

А що мені кожний день писати, що в мене з нетом все нормально? Пишуть тільки коли проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитал вчера листовку, появился ещё один пров www.inetdoma.net

Может наконец-то возникнет здоровая конкуренция?

По теме: сегодня включаю комп, сети нет. Залез в DIR-320, адреса билайновские висят, сети нет. Пощёлкал connect-disconnect, сеть появилась. Неужели такой бардак будет всегда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитал вчера листовку, появился ещё один пров www.inetdoma.net

Может наконец-то возникнет здоровая конкуренция?

По теме: сегодня включаю комп, сети нет. Залез в DIR-320, адреса билайновские висят, сети нет. Пощёлкал connect-disconnect, сеть появилась. Неужели такой бардак будет всегда?

Через наш сайт вы множите подключиться к интернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові тарифи з 10ого числа тарифи <_<

вертаюсь назад на ДГ......

кто тебя заставляет на них переходить? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові тарифи з 10ого числа тарифи <_<

вертаюсь назад на ДГ......

Шось я не бачив безлімітних тарифних планів у ДГ за такою ціною.. там безлімітних взагалі нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто тебя заставляет на них переходить?

тарифний план за 29грн в місяць діє до 31.12.2010р а далі буде примусовий перехід на діючі тарифи.

Шось я не бачив безлімітних тарифних планів у ДГ за такою ціною.. там безлімітних взагалі нема...

особисто мені вистачало тих 50гб на швидкості 5мб і анлім на 512кб. але це діло смаку. для мене приорітетом є дешевизна послуги при заявленій якості :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про нові умови надання послуги «Інтернет вдома»

02.11.2010

З 10.11.2010 року змінюються терміни оплати і ряд тарифних пакетів послуги «Інтернет вдома» для клієнтів, що підключились до жовтня цього року. Відтепер всі тарифні пакети стають безлімітними, і абоненти отримують доступ в Інтернет за фіксовану абонплату, що вноситься одноразово, на початку календарного місяця. Таким чином, наші клієнти можуть не турбуватись про можливість припинення доступу до мережі через брак коштів на рахунку, і використовувати необхідні обсяги трафіку без додаткової оплати протягом місяця.

Детальніше про нові умови тарифних пакетів дивіться в розділі «Тарифи», «Архів». Про способи оплати послуг можна дізнатись в розділі оплата. Свій тарифний пакет можна буде дізнатись в «Особистому кабінеті» з 10 листопада. Крім того, в разі, якщо там зафіксований Ваш мобільний контактний номер телефону, Вам надійде SMS з зазначенням нового тарифного пакету. Тим клієнтам, у яких тарифний пакет залишаєтсья без змін, надійде SMS з інформацією лише про зміну умов оплати.

Важливо! У зв’язку з цими змінами, 10 листопада нашим клієнтам буде нараховано абонплату пропорційно кількості днів, що залишились до кінця поточного місяця. Щоб уникнути припинення дії послуги, рекомендуємо поповнити рахунки до 20 листопада. Звертаємо увагу, що діючі логін і пароль залишаються незмінними.

Нові умови дозволять вам легко слідкувати за всіма списаннями з вашого рахунку, адже тепер вони будуть відбуватись лише раз на місяць. Ми сподіваємось, що це покращить ваш досвід користування послугою «Інтернет вдома» та не завдасть незручностей.

Також просимо Вас вчасно оновлювати Ваші контактні дані (номер телефону та e-mail) в «Особистому кабінете», що надасть нам можливість вчасно Вас інформувати о змінах.

©

І справді, тільки шо прийшлв смс-ка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білайн (Київстар) зупинився на Волі і Шевчена тобто добрався до річки, а в старе місто певно не буде нічого кидати хіба що за сторони ГПЗ протягнуть тіко на сайті шось не бачив жодної вулички з ГПЗ. Обідно... :(:glare:

:offtopic: Будем надіятись на AirBites!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тарифний план за 29грн в місяць діє до 31.12.2010р а далі буде примусовий перехід на діючі тарифи.

з нового року буде 49 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://myairbites.net.ua/forum/index.php

Отут в Підфорумі "Заявки" вам розкажуть коли будуть проводити інет Airbites по різних вулицях Луцька (Без уваги не залишать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://myairbites.net.ua/forum/index.php

Отут в Підфорумі "Заявки" вам розкажуть коли будуть проводити інет Airbites по різних вулицях Луцька (Без уваги не залишать)

Ти трошкі темою помилився.

Такс. Білайн тарифи підняв, з Київстаром об'єдналися. Пора телебачення запускати з пакетом Діскавері! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что общался с представителями inetdoma.net - это дилеры билайн-стара. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...